Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki tudna segíteni fehérje mentes diétában? fórum

Valaki tudna segíteni fehérje mentes diétában? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 7. 13:20

Hát max a krumpli mert a rizsben is sok a fehérje!

Most szüneteltetek kicsit mert ma voltam vérvétel meg vizelet leadáson és febr.3-án megyek dokinőhöz meglátom mit mond.

Most kicsit rossz leszek mert túlvagyok a vizsgálaton:)

Nagyon nehéz kibirni.

2010. jan. 7. 09:24
Hú, szegényke... Krumpli vagy rizsdiéta? Vagy azokban is túl sok a fehérje? Én ezzel a két diétával fogytam anno napi fél kilót... vagy ha a 90naposat átalakítod, és nem tartasz fehérjenapot? A savanyúkáposzta-diéta sem rossz, és itt van fórum a "zöld diétáról", az is nagyon hatékony, ott csak zöldségeket lehet enni. Egyébként a fehérjediétákkal én mindig befürödtem, jöttek vissza a kilók kamatostul, úgyhogy fehérje nélkül is lehet fogyni. De ha nem fogyni akarsz, akkor meg nincs más dolgod, mint fehérje nélkül enni, nem? Igaz, nem lehet könnyű...
2010. jan. 4. 16:15

Köszi!

Igazából nem azért mert fogyni szeretnék bár azt is de ezt azért kell mert veseproblémáim vannak és fehérjementes diétára vagyok itélve.

A gabonába is van sok fehérje sőt majdnem mindenben.

2010. jan. 4. 15:32

Fehérjéből?

Vannak kifejezetten szénhidrát-diéták, ilyen a krumplidiéta, a rizsdiéta is pl. Én most az ohsawa-kúrát csinálom, ez is kizárólag gabonákból áll, de ez inkább tisztítókúra, bár sokat lehet fogyni is vele, 10 napig csak négyféle gabonát ehetsz. Mennyit szeretnél leadni?

2009. dec. 28. 08:09

Sziasztok.

50 gr-ot ehetek egy nap/ehetnék/.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook