Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki tudna segíteni egy lúgos étrend kialakításában, megtervezésében? fórum

Valaki tudna segíteni egy lúgos étrend kialakításában, megtervezésében? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 12. 12:39

Ezzel kapcsolatban eddig itt találtam legtöbb hasznos infót:


[link]


Ebből az jön le, hogy rengeteg zöldséget kellene fogyasztanunk. Ha már itt rartunk, a sav/bázis kédéséig eljutva, ne hagyjuk ki az oxidációs redukciós folyamatokat sem, és ejtsünk szót a klóros víz oxidáló hatásáról is.


[link]


Így lesz teljes a kép, és megintcsak a nyers főzelékféléknél kötünk ki, amivel legtöbbet tehetünk egészségünk megőrzése érdekében.

2010. márc. 10. 14:25

sziasztok!:)


köszi mindenkinek a tanácsot.


megvan nekem is a ph csoda receptes könyv és tudom mik a lúgos ételek,csak nemtudok egy normális étrendet kialakitani!

lehet,hogy furán hangzik,de tényleg nem tudok:D

2010. márc. 10. 09:28

Szia!

Horváth Ilona 99 lúgosító recept c. könyvében nagyon klassz recepteket találsz! Én tegnap megcsináltam a sült tofu barnarizzsel receptet, isteni lett, csak ajánlani tudom!

Szintén a Ph Csoda c. könyvhöz már van receptgyűjtemény is, könyvtárban próbáld meg kikölcsönözni! Minden féle nyers zöldség leve lúgosító. Hajrá és kitartás!:-)

Szép napot!

2010. márc. 10. 09:24

Szia az ételreceptek menüpont alatt mindent megtalálsz:


[link]

2010. márc. 10. 09:23
A citrom érdekes dolog, már az segít, ha a citrom kifacsart levét megiszod vízzel hígítva. Üveges citromlé nem jó, mert nem ugyanaz! A citrom kifacsart levének, bármennyire is savas, erős lúgosító hatása van. Már ezzel az eggyel segítesz a szervezetednek.
8. Évi- (válaszként erre: 2. - D8c5c7c58a)
2010. márc. 10. 09:04

Szia!

Egy másik fórumon olvastam a paleolit diétáról. Ismeritek? Nem éppen lúgosító, de mindenképpen egy érdekes és figyelemreméltó.

2010. márc. 10. 08:58

ezt találtam, de gondolom nem erre gondoltál, hanem rendes étrendre


[link]

2010. márc. 10. 08:58
Ha van rá lehetőség akkor itt (nyilvánosan), amit nagyon megköszönök Én is ☺☺☺
2010. márc. 10. 08:58
Én is, én is :D!
2010. márc. 10. 08:56
engem is :)))
2010. márc. 10. 08:55
engem is érdekelne))
2010. márc. 10. 08:55
Előre is nagyon köszi!Kérem,aki tud bármilyen tanácsot adni irjon!:)
2010. márc. 10. 08:54
Valaki tudna segíteni egy lúgos étrend kialakításában, megtervezésében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook