Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valaki tudna nekem segíteni, hogy ezzel a géppel hogy lehet szkennelni? HP Deskjet F2400 All-in-one series fórum

Valaki tudna nekem segíteni, hogy ezzel a géppel hogy lehet szkennelni? HP Deskjet F2400 All-in-one series (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 5. 19:02
Köszönöm a válaszokat kedvesek vagytok.
2010. szept. 5. 14:36

Nekem is ilyen kombinált ketyerém van. Remekül és gyorsan dolgozik. Lényeg azonban, hogy a géppel együtt kapott CD-ről telepítse fel az ember, amit kér (mármint a CD, és hely is akad a PC-n).

Innen kiindulva aztán a "segítség" (HELP) -re kattintva, választhat az ember, hopgy mit akar tenni, s szépen ki is írja. (Most magamról beszélek!) Mivel nem tudom megjegyezni, amit felsorol, kinyomtatom az adott oldalt. Így tettem két témával is 1/ Másolat készítése HP lapolvasóval,

2/ Dokumentum beolvasása szerkeszthető szöveggé


E két segítséggel már gyerekjáték a további. A lényeges lépéseket ide leírom:

- Indítsa el a HP Szolgáltatóközpontot,

- A megjelenő képen választhat, mit akar dolgozni, mert másolás, beolvasás, kép készítés lehet

-innentől mindig mondja az adott kép, mit kell tenni pl. beolvasás, elfogadás, új beolvasás stb.

Amikor kész lett a beolvasással, és nem kérek következőt, akkor kell vigyázni, nehogy kiküldjük a megrendelést kép készítésre, mert vannak választási lehetőségek. Az első munkáknál jön a neheze, meg kell keresni, hova is tette a beolvasottakat a program. Ha megtaláltuk, legközelebbi is ott lesz. Én innen (nálam "BEOLVASÁSOK" a mappa neve, s ha minden jól megy, talán a program készítette!) szétrakom a saját helyeikre pl. képek-hez, dokumentumokhoz, névjegyeimekhez, stb., már csak azért, hogy ne legyen benne zsúfoltság.

Minden esetre nagyon szeretem használni és gyors, jól dolgozó. A Naplóimban jó pár vele készült kép található. Elnézést, ha hosszú voltam. Bízom benne valamit ki lehet venni leírásomból.

2010. szept. 5. 13:59

Feltelepíted, és a főmenüben beolvasás

ott kép vagy dokumentum beolvasása

2010. szept. 5. 13:54
[link] Ez a neten található használati utasítás ha segít.
5. Kapucsino (válaszként erre: 4. - Hmbee)
2010. szept. 5. 13:50
leírja hogy kell nyomtatni meg ilyenek de a szkenelés az már nem .azt se hogy az érintő gombok mire meg hogy.
2010. szept. 5. 13:49
lapolvasás néven nincs semmi?
3. Kapucsino (válaszként erre: 2. - Rozália)
2010. szept. 5. 13:43
Az van csak a szkenelésről egy árva szót sem ír.
2010. szept. 5. 13:40
Használati utasítás?
2010. szept. 5. 13:39
Valaki tudna nekem segíteni hogy ezzel a géppel hogy lehet szkenelni? Köszi hp Deskjet F2400 All-in-one series

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook