Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki tudna írni esetleg valami jó kis edzéstervet nekem? fórum

Valaki tudna írni esetleg valami jó kis edzéstervet nekem? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 23. 23:01

Szia! Ez nagyrészt attól függ, hogy milyen szinten vagy most, milyen az edzettségi állapotod. Lehet, hogy valaki most leírna neked egy alsótest-felsőtest, vagy akár egy átmozgató edzéstervet, mikor már régen edzhetnél osztott edzésterv szerint is (pl 1. nap: mell-tricepsz, 2. nap: hát-bicepsz, 3. nap: láb-váll, plusz heti 5 kardió edzés). Ezt így látatlanban senki nem fogja tudni megmondani neked. Edzőteremben is csak olyantól kérj segítséget, aki ért hozzá, vagyis szakembertől. Sokan úgy járnak oda, hogy nem veszik komolyan, papucsban edzenek (ami nem kicsit balesetveszélyes és tilos) de azért a kesztyű marha fontos, meg a pletyizés.

Sok sikert az edzéshez egyébként, és légy kitartó, nem egyik napról a másikra leszel feszes és izmos.

Még valamire mindenképp kitérnék: az étrendedből száműzd a cukrot és a fehér lisztet. Olvasd el figyelmesen a termékleírásokat, az összetevők közt is szerepel legtöbb esetben az előre csomagolt termékeknél a cukor és a liszt. Nem tanácsolom ezeknek a fogyasztását. Egyél természetes, egészséges kaját!

9. tejbegríz (válaszként erre: 8. - Tejbegríz)
2011. szept. 23. 15:10

óóóóóóóó

szóval edzéstervet akartam írni..... :-)))

8. tejbegríz (válaszként erre: 1. - E642ac5487)
2011. szept. 23. 15:09

Szia,

Norbi és Réka is fent vannak a közösségi oldalakon, Ők is tesznek fel egyzésterveket.

7. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - E642ac5487)
2011. szept. 21. 07:40
Az edzőteremben van erre megfelelő szakember... legalábbis a jobbakban... első alkalommal elmondod, mit szeretnél, és elkészítitek együtt az edzéstervedet, később szükség szerint módosítjátok. :)
2011. szept. 21. 07:08
5. csibebaba1 (válaszként erre: 3. - 432d0af620)
2011. szept. 20. 15:16
:)
2011. szept. 20. 15:04

[link]


Ezen az oldalon kérhetsz edzéstervet, minden hónapban küldenek egyet, nekem nagyon tetszik :)

2011. szept. 20. 14:38
az edzésterv az, hogy több energiát használj fel, mint amennyit beviszel, úgy tuti a fogyás.
2. Tamarus (válaszként erre: 1. - E642ac5487)
2011. szept. 20. 14:38
honnan szeretnél elsősorban fogyni és mit szeretnél jobban erősíteni?
2011. szept. 20. 14:31

Holnaptól elkezdek konditerembe járni, mert tavasszal felvételizek az RTF-re és addig szeretnék leadni 6-7 kg-t (61 vagyok), de emellet szeretnék erősödni és izmosodni is! Jó lenne ha a felesleges zsír eltűnne rólam és a helyére izom nőne.

Esetleg van itt olyan, akinek van edzésterve erre az esetre, vagy esetleg írna egyet? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook