Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki tudja a vatera regisztrációs telefonszámát? Nem találom sehol fórum

Valaki tudja a vatera regisztrációs telefonszámát? Nem találom sehol (tudásbázis kérdés)

14. Dorottya84 (válaszként erre: 12. - Zsanci79)
2011. febr. 1. 15:05

Neeeem! Sehol sincs az a majd nem modntam valamit.... telefonszám,az én számom ott van az adatlapomon...de nekem gőzöm sincs hol van a másik szá,itt már minden probltam,kivéve nem hiszem hogy a vezetékes számra kéne kúldeni az smst............megkértem egy ismerősöm hogy ő intézze,mert ő már vett is adott is el szóval én meg törlöm magam és majd ha lesz ismét hangulatom,akkor újra nekivágok!

Köszi mindenkinek!:)

2011. febr. 1. 09:01
A saját telefonszámodat kell beírni a regisztrációnál, vagy beírni a személyes menübe, és ott küldeted ki az sms-t a telefonszámodra. Így leszel ellenőrzött vásárló.
2011. febr. 1. 08:51
Dorottya! Sikerült elrendezni?? :)
11. zsanci79 (válaszként erre: 9. - Mydeton)
2011. febr. 1. 08:50
Én is jó régóta vagyok tag, és kellett sms-t küldeni. Azthiszem a teszveszen nem kellett, de nem vagyok biztos benne.
10. zsanci79 (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2011. febr. 1. 08:48

De megkapod, ha nyertél valamit.

Amúgy Ő nem ezt kérdezi, hanem azt a telefonszámot, amivel a vatera leellenőrzi a telefonszámát, hogy egyáltalán tudjon licitálni.

9. Mydeton (válaszként erre: 5. - Dorottya84)
2011. febr. 1. 06:29
Az eladóval a kapcsolatot csak akkor tudod felvenni ha már klikkeltél az árújára .Kérdések az eladóhoz: itt tudsz az eladóval értekezni a termékről.Ha elviszed villámáron akkor az eladó elérhetőségét azonnal megkapod,hogy megbeszéljétek a részleteket.Telefonszám ,email cím ,stb...Mi már egy ideje regisztráltunk az oldalra de sms-t nem küldtünk sehova,és már több terméket sikerült megvásárolnunk.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Dorottya84)
2011. jan. 31. 23:51
Szerintem a szabályzat nem teszi lehetővé, hogy a telefonját megkapd az eladónak, és a fordítva a vevőnek sem.
2011. jan. 31. 23:08

Ja, amúgy ne tévesszen meg a teszvesz link, mert ugye már összevonták a fiókjaimat:)


A lényeg a saját oldaladon a biztonsági reg. :)

2011. jan. 31. 23:06

Szia!

[link]

Itt a 2. pontot nézd, az az ellenőrzött felhasználó.

"Ahhoz, hogy regisztrált felhasználóként licitálni, vagy fix áron vásárolni tudj a Teszveszen, szükség van a regisztrációd során megadott telefonszám valódiságának ellenőrzésére. Ehhez kérjük, kattints a Saját oldalaim - Biztonsági regisztráció menüpontjára és kövesd az ott leírtakat!"


Szóval kattints a saját oldal - biztonsági regisztráció menüre, ott már biztos ott lesz.


ha még így sem megy, inkább kérdezz ott a vatera fórumain:)

2011. jan. 31. 22:50
Nekem az kellene amin regisztrációnál kap az ember.Még hónapokkal ezelőtt regeltem és még most sem vagyok le ellenőrzött tag mert nem kűldtem egy sms-t erre a számra amit foggalmam sincs hol találok :S:S:S és tökre kéne egy ember telefonja mert félek elviszik a játékot amit kinéztem .........
2011. jan. 31. 22:47
De nost látom, hogy a vatera oldalán ez a szám van megadva fax számként, de valószínű ezen lehet őket hívni is! Próbáld meg!!
2011. jan. 31. 22:46

[link]


Innen néztem ki.

2011. jan. 31. 22:45
(1) 336 0345
2011. jan. 31. 22:42
Szeretném megtudni a vatera regisztrációs telefonszámát, mert nem találom sehol :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook