Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki tud Bács-Kiskun megyében vagy közvetlen környezetében idősek otthonát, ahol nem kell milliókat fizetni? fórum

Valaki tud Bács-Kiskun megyében vagy közvetlen környezetében idősek otthonát, ahol nem kell milliókat fizetni? (tudásbázis kérdés)

7. f6afe63a24 (válaszként erre: 6. - Kristo_f)
2013. jún. 4. 13:01
Köszi.:)
2013. jún. 3. 22:09

Úgy látszik egelőre nincs

De a Gugli "Tapasztalatok az idősek otthonárol" kiadja a Hoxát is, több hozzászólással

[link]


Amúgy 120-150 ezer között van a havi költség

Más esetben nem tudom pontosan, de pár, 5-10millio körüli összeggel + a nyugdij 80%-aval lehet megváltani az örök bentlakást


Linkeltek itt is, keresd meg emilben a talált idősek otthonát

2013. jún. 3. 16:22
Irjon olyan akinek van tapasztalata idősek otthonával kapcsolatban.
4. f6afe63a24 (válaszként erre: 3. - Georgina319)
2013. jún. 3. 16:17
Igen ezt az oldalt megtaláltam már.Csak ebből nem derül ki hogy mennyit kell fizetni.azt gondoltam hátha valaki olyan ir aki tud róluk valamit.
2013. jún. 3. 14:05
2013. jún. 3. 13:02
A papám vak és nem tud egyedül menni.Apám ápolja, de anyám is beteg és ő se tud segíteni.Sőt lassan már ő is ápolásra szorul.Apám nem akarja beadni otthonba,de végül csak az lesz mert már nem bírja.Nem tudom miért nem akarja, senki nem hibáztatná érte.
2013. jún. 3. 12:49
Valaki tud Bács-Kiskun megyében vagy közvetlen környezetében olyan idősek otthonát ahol nem kell milliókat fizetni?Papámat szeretném valahova elhelyezni, a nyugdíja elég jó ,de milliókat nincs pénze fizetni.Önkormányzati, vagy egyházi idősek otthona gondolom nem lehet olyan drága.De én igazából nem vagyok tájékozott ebben a témában.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook