Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki segítene összeolvasni a cigánykártya jóslás lapjait? fórum

Valaki segítene összeolvasni a cigánykártya jóslás lapjait? (tudásbázis kérdés)


1 2
51. Cateyed (válaszként erre: 14. - Nono87)
2021. jan. 18. 10:54

Szia Nono,

Az ellenség lapja egyfajta akadályozó lap is. Én elgondolkodnék, hogy az árnyékszemélyiséged az akadály, vagy tovább elemezve van-e csaja a srácnak, akit ismersz? :):) :) ... Én személy szerint nem ajánlom a 3 lapos húzásokat, mert félrevezethet könnyen. Húzzatok bátran több lapot, a negatív lapok sokszor figyelem felhívások is egyben, hogy mire kell figyelj.

50. Cateyed (válaszként erre: 19. - C472848bac)
2021. jan. 18. 10:48

Szia,

Miért nem inkább azt kérdezed, hogy milyen energiák vannak jelenleg köztetek, utána pedig azt, hogy mit tegyél annak érdekében, hogy összejöjjetek? :)

Ez alapján eléggé eldöntendő, hogy mi lesz, rajtad is múlik, a szerencse lapja egy biztosíték. A halál lehet biztosító kártya is, mivel elől van, így nem mondanám lezárásnak. :) Hajrá! Három éve történt, remélem sikerült.

49. Cateyed (válaszként erre: 29. - Bryan)
2021. jan. 18. 10:45

Szia Bryan,

Ezek a lapok mutatják, hogy lehet egy harmadik is a történetben (féltékenység, váratlan öröm). Én a helyedben tisztáznám a félreértést a bizonyos hölggyel kapcsolatban. Mivel a szerelemre a kevés pénz amolyan kis energiát mutat, mintha félne elköteleződni.

48. Cateyed (válaszként erre: 30. - Lili_24)
2021. jan. 18. 10:42

Szia Lili,


Ilyen esetekben érdemes több lapot húzni és bővebben elemezni a jelenlegi helyzetet. Ez a három lap így egy biztosíték, hogy érez irántad valamit, azonban meg kell nézni, hogy alakulnak a dolgok tovább. :)

Aki hitetlenkedik, azzal közlöm, hogy ezek elemzések, a jövő belőlünk indul el, mi alakítjuk az életünket. :D A jövő képlékeny, azonban nem árt tudni, hogy hol lapulnak a lehetőségek. ;)

47. Cateyed (válaszként erre: 3. - Pegasus0629)
2021. jan. 18. 10:39

Sziasztok,

Alább az elemzésem, bár a konkrét kérdés nem lett leírva, ilyenkor muszáj azt is (pl hogy alakul a szerelmi életem, mi történt a volt kapcsolatomban stb). Az alábbi elemzést soronként végeztem úgy, hogy az összes lapot összeolvastam az alakulásról és zárójelben vannak a plusz lapok. Remélem a kérdező azóta már megtalálta a boldogságát! Az elemzésem minden belső kritika nélkül lett megírva. 😊

első sor: lelkész-vágy-ház-levél (váratlan öröm) -örvendezes-szerelmes nö-házasság

értelmezése: nyilvánvalóan a kapcsolatáról, szerelmi életéről kérdezett a kérdező. Feltehetően egy jó kapcsolatra vágyik, illetve a jelenlegi kapcsolatát szeretné javítani (vágy kártya és a lelkész kártya egy belső vágyakozást jelent, a levél pedig a titok, nemcsak a kommunikáció lapja. Ez alapján úgy érzem, hogy ez egy belső, a másik fél felé ki nem mondott ábrándozás, vágyakozás)

Második sor: állandóság-ellenség-szerencsétlenseg-veszteség-üzenet-gondolat (tolvaj özvegy férfi)-huseg (hamisság, látogatás)

értelmezése: az első sort azért is írtam vágyakozásnak, mert továbbhaladva itt más sajnos látszik az akadály, a kapcsolat elvesztése, ami egy karmikus dolog lehetett és kisebb sorsforduló, megkockáztatom, hogy hirtelen is történhetett a szakítás (üzenet kártya). A gondolat és hűség kártya a belső ragaszkodást fejezi ki a kapcsolat iránt, a kérdező folyamatosan rágódik, hogy miért ment tönkre a kapcsolata, elemez, és ebben a helyzetben is van ragadva. Emellett a plusz lapok megmagyarázzák, hogy vannak vakfoltok (tolvaj) az ex miatt (özvegy férfi), valamint valamiféle csalást is érzek a dolgok háttere mögött, de itt a volt kapcsolatot kéne inkább elemezni külön.

A hűség kártyára húzott plusz lapok (hamisság, látogatás) is bizonyítja, hogy egyrészt akár megcsalás is lehetett a dolgok hátterében, illetve sajnos nincs értelme várakozni arra, hogy a volt partner visszatérjen, mert csak egy felszínes, nem tiszta erkölcsű viszálykodás lenne belőle…

Harmadik sor: bosszúság-remény-özvegyasszony-bíró-gyermek-ajándék-utazás

értelmezése: ahogy haladunk tovább látszik, hogy a kérdező bele is fáradt a reménykedésbe, ez kisebb fajta (nem súlyos mértékű) belső feszültséget is okoz. Ne feledjük, hogy a Remény kártyán visszatekint a nő és ez is egyfajta vágyakozást jelent, elvágyódást, ilyen lapok között a múltba való visszavágyódást is jelenti (a volt partnertől nehezen szakad el). Azonban az ész is dolgozik (Bíró kártya – mérlegelés, döntés, nem érzelmi alapú) és a Gyermek, ajándék utazás kártyák alapján szeretne új kapcsolatot az életében, új lehetőségeket. A lapok pozitív jelentése alapján ez érkezhet is a kérdező felé.

Negyedik sor: katonatiszt-szomorúság-szerelem (szerető, szerencse)-kevés pénz-féltékenyseg-halál-pénz

értelmezése: elképzelhetően kalandokban lehet része, de egyelőre kevés az energia. Én megkockáztatnám azt a kijelentést, hogy a múltbeli dolgok miatt fél új kapcsolatba kezdeni (kevés pénz – féltékenység – halál – pénz). Emellett a munka, karrier területen is kéne aktívan tevékenykednie a kérdezőnek – tanácsolom. Elképzelhető, hogy kisebb rendűnek tartja magát az anyagi körülményei miatt. Az új pasival vigyázzon.

46. Érdekes73 (válaszként erre: 37. - Lapbarna)
2018. nov. 18. 11:50
vérprofik de jobb név kéne :)
45. lapbarna (válaszként erre: 44. - Bless the child)
2018. nov. 17. 12:27

Ne máá!

😣😥😶

44. Bless the child (válaszként erre: 43. - Lapbarna)
2018. nov. 17. 11:58
Akkor nem sok pénzünk lesz. Muszáj lesz maradni a helyünkön:)
43. lapbarna (válaszként erre: 42. - Bless the child)
2018. nov. 17. 11:46

Én, az agy???

Jézus, irgalmazz! 😮😊

42. Bless the child (válaszként erre: 41. - Lapbarna)
2018. nov. 17. 11:45
Ok, én nem vagyok jó ilyenekben. Te leszel az agy, én meg a pénztáros:)
41. lapbarna (válaszként erre: 40. - Bless the child)
2018. nov. 17. 11:43
"Tutifix", vagy valami hasonlóra gondoltam. Mit szólsz?
40. Bless the child (válaszként erre: 39. - Lapbarna)
2018. nov. 17. 11:36
Mi lesz a cégünk neve?
39. lapbarna (válaszként erre: 38. - Érdekes73)
2018. nov. 17. 11:32

Azaz!

A pénzre megyek! ;D

38. Érdekes73 (válaszként erre: 31. - Lapbarna)
2018. nov. 17. 11:32
Új motiváció :D . Megérezted a jó üzlet szagát ?
37. lapbarna (válaszként erre: 36. - Bless the child)
2018. nov. 17. 11:22

Nehogy megmondd! Utána kell mondani, hogy "egyébként én ezt előre megjósoltam", és libegtetni egy kézzel írt cetlit a számokkal.

Mer' profik vagyunk.

36. Bless the child (válaszként erre: 35. - Lapbarna)
2018. nov. 17. 10:47
Dehogy! Én a mai lottószámokat, de még neked se mondom meg:)
35. lapbarna (válaszként erre: 32. - Bless the child)
2018. nov. 17. 10:07
Világvégét csak napra pontosan tudok, az nem baj?😗😔😮
34. Bless the child (válaszként erre: 33. - Dd9dec5381)
2018. nov. 17. 08:33
Az attól függ, hogy mennyit fizetsz:)
33. dd9dec5381 (válaszként erre: 32. - Bless the child)
2018. nov. 17. 07:58

Lehetek az első kuncsaft?

(Csak jót akarok hallani! Köszi :D)

32. Bless the child (válaszként erre: 31. - Lapbarna)
2018. nov. 17. 07:17
Betársulok:)
2018. nov. 16. 19:16
Basszus, ezzel is rengeteg lóvét lehetne összelapátolni. (üzleti tervet kéne készíteni)
2018. nov. 16. 19:14

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi cigánykártya lapok értelezésében: szerencse-halál-szerelem. Az volt a kérdésem, hogy egy bizonyos illető mit érez irántam.

Köszönöm!

29. Bryan
2017. szept. 1. 18:36
Szia!Szeretném a segítségeteket kérni.Azt kérdeztem a kártyától egy bizonyos hölgyel kapcsolatban,hogy mi a szándéka velem.Örvendezés-féltékenység-váratlan öröm-kevés pénz-szerelem jött ki.Az igazság az,hogy nagyon jokat beszélgettünk,de egy hónapja szóval se állunk egymással,történtek bizonyos félreértések.Igazából nem tudom,hogy van egy harmadik,vagy most próbál kiszálni egy kapcsolatból.Előre is köszönöm a segítségeteket!
2017. aug. 9. 20:54
Én ís úgy értelmeztem. Ráadásul a másik 2 lap pozitív..én nem értek hozzá, de olvastam, hogy erősítő lap, hogy halálbiztos, hogy bekövetkezik.Persze jelenthet egy lezárást is, de gondolom a szerencse lap mellette más jelentéssel bír. Ez egy varázsgömb kivetés volt.
27. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 26. - Epresturmix)
2017. aug. 9. 19:20
aha, csakhogy a kettő ugyanazt jelenti. A változás az valaminek a vége nem?
26. Epresturmix (válaszként erre: 23. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 9. 18:08
A cigánykàrtyàban viszont mindig valaminek a végét!
25. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 24. - C472848bac)
2017. aug. 9. 10:57
Szívesen.
24. c472848bac (válaszként erre: 22. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 9. 08:02
Nagyon köszi, tetszem neki, sokat beszélünk. Mindketten rossz kapcsolatban vagyunk. Nagyon jól érezzük magunkat együtt, csak nem történik semmi. Úgy érzem beletörődött a sorsába, de azért reménykedem egy picit.:)
23. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 21. - C472848bac)
2017. aug. 8. 22:03
fog. Ott a halál lapja az pedig a tarotban változást jelent.
22. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 19. - C472848bac)
2017. aug. 8. 22:03
gyorsan megfejtem neked: halál= nagy változás (lefordítva magyarra) szerencse vágy ezek egyértelműek. A férfinak változások lesznek az életében, nagy szerencséje lesz a vágyaival (szerelemmel kapcsolatban). Ha jelenleg kapcsolatban él akkor fentiek szerint valószínűleg elhagyja azt akivel jelenleg van (változás) és szerencséje lesz mert akire vágyik az megszerzi. A te szempontodból itt az a jó hogy látod hogy a férfinál változás lesz ami lehet hogy azt jelenti, hogy feléd fog nyitni csak az a baj hogy azt nem tudod hogy ez a valaki te leszel e. De ezt viszont neked érezned tudnod kell. Ha úgy érzed tetszel neki és lehetséges köztetek valami ha a "harmadik" nem lenne (jelenlegi barátnő)akkor nyert ügyed van.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook