Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki rendelt már az eBay-ről? fórum

Valaki rendelt már az eBay-ről? (tudásbázis kérdés)


12. xti_
2011. dec. 10. 10:52
ez ugyanolyan, mint bármilyen más vásárlás, amit kép alapján indítasz. volt, hogy kellemesen csalódtam, mert a termék sokkal jobban nézett ki élőben, mint a képen. és olyan is volt, amikor fordítva történt, de ez csak egyszer-kétszer, szóval többnyire elégedett vagyok.
11. d9d888ee0d (válaszként erre: 9. - Xti_)
2011. dec. 8. 13:46
Azt szeretne tudni hogy amit megrendelsz azt is kapod?
10. d9d888ee0d (válaszként erre: 8. - Kanalasorvosság)
2011. dec. 8. 13:46
Koszi szepen :)
9. xti_
2011. dec. 5. 21:32
én is sokat használom. mit szeretnél tudni?
8. Kanalasorvosság (válaszként erre: 7. - D9d888ee0d)
2011. dec. 5. 21:06
Félreértés ne essék nem leszólni akartalak és remélem megkapod a választ a kérdésedre :)
7. d9d888ee0d (válaszként erre: 5. - Kanalasorvosság)
2011. dec. 5. 14:16
bocsi rosszul tettem fel a kerdest :)
6. MelisUK (válaszként erre: 5. - Kanalasorvosság)
2011. dec. 5. 13:44
Azt, hogy honnan mennyi idő alatt lehet valamit megkapni, azt a posta vagy a futárszolgálat honlapján meg lehet nézni. De egyáltalán nem ezen múlik, hogy mennyi idő alatt érkezik meg, hanem azon, hogy mikor adja fel az eladó a csomagot és milyen módon.
5. Kanalasorvosság (válaszként erre: 1. - D9d888ee0d)
2011. dec. 5. 11:26

A kérdésfeltevésed rossz(már bocs)!

Az ebay nemzetközi tehát vehetsz németből, angolból, kínából, Dél-Afrikából, svédországból stb...

Na most országokat össze lehet vetni de általánosságban senki nem fogja tudni leírni hogy a világ bármely pontjáról mennyi idő alatt ér ide az áru.


Ja és az ebay-nek sok nemzeti oldala van(német osztrák stb) az adott nyelven.


Magyarán szűkítsd le országra legalább(USA-ban államra) de akkor sem az ebayről hanem az országból országba szállítás idejéről kapsz tájékoztatást!

2011. dec. 5. 10:58
Nekem mindennapos az eBay, el se tudnám képzelni már nélküle. Megkönnyíti az ember életét. Nem kell egyik boltról a másikra rohangálni, hogy mi hol mennyibe kerül, hol érdemesebb megvenni. Rengeteg időt meg lehet vele spórolni és persze pénzt is. :)
2011. dec. 5. 10:55

6 éve használom az eBay-t. Nem lehet semmi konkrétumot mondani róla, hiszen eladója válogatja. Van aki még aznap postáz, van aki másnap, van aki kétszer egy héten, van aki egyszer egy héten. Volt, hogy rendeltem valamit és már másnap megkaptam. Azok az eladók általában, akinek sok visszajelzésük van, akik sokmindent árulnak, azok ált. gyakran és gyorsan postáznak.

Hogy milyen a minőség? Attól függ, hogy mit veszel, ugyanúgy, mint a boltokban. Itt is van eredeti és hamisítvány, akár a boltokban.

2011. dec. 5. 10:35
hahoooo :)
2011. dec. 4. 15:13
Valaki rendelt mae az eBay-rol?Menyi ido alatt jott meg?Jo minosegu ruhak es cipok vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook