Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki nem járta meg mostanában táska vásárlásakor? fórum

Valaki nem járta meg mostanában táska vásárlásakor? (beszélgetős fórum)

2015. máj. 21. 15:11
Nem arról van szó,hogy rossz minőséget kaptam volna,mivel semmi nem érkezett a pénzemért.Az illető valószínű kihasználta,hogy az olx május 11.-én megszünt,és gondolta,nem küldi el,inkább megtartja a táskát és a pénzt is.Szerencsére nem nagy összeget buktam, de mivel jelenleg szintén hirdetget jónéhány dolgot egy másik portálon,biztos vagyok benne, hogy nem én jártam vele így mostanság.Mivel bosszantott a dolog,feljelentéssel éltem, már az is egy kis elégtétel lenne nekem, ha megszólítja őt a rendőrség..De talán, ha találok sorstársakat,akik pórul jártak mostanság egy Unicredit Bank-os utalással Sz...res Dorottya néven,szívesen felvenném vele a kapcsolatot.
4. Bcicus (válaszként erre: 2. - Kisj)
2015. máj. 1. 11:05
Bőrnek adták el a műbőrt?
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Bomogács)
2015. ápr. 30. 22:49
Mire gondolsz? Én két havonta dobtam ki egy-egy műbőr táskát, bár nem az olx-en vettem.
2. kisj
2015. ápr. 30. 16:39

Na, csak hozzászólok x idő után!

De igen, megjártam!

Csak nem táska, hanem kanapé.

Viszont nem tudok hibáztatni senkit se.

Vettünk egy hibátlan bőr kanapét.

Hazahoztuk, hiba nuku.

Eltelik 1-2 hét és a csodás bőr kanapé megkezdte a rémmesébe illő átalakulását......

Azóta is folyamatosan dobja le, -mint pikkelyét egy hüllő- a rádolgozott "bőr" felsőrészt.

Szívás a köbön!!!

A parketta világos, a bőrcafatok feketék, az idegeim meg romokban, de.....beszív, kifúj.......és ezt sokszor egymás után...

2015. ápr. 29. 14:26
Valaki nem járta meg mostanában olx/jófogás táskavásárláskor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook