Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki nem akar velem fogyózni február 1-től?Légyszíííííí:( fórum

Valaki nem akar velem fogyózni február 1-től?Légyszíííííí:( (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. aug. 27. 10:53
Sziasztok! Na meg van a várva várt eredmény?
2010. febr. 25. 16:00
Semmi baj. gyere amikor tudsz várunk :)) Na ki hogy halad? Nahhh én 1 kilot vissza szedtem a fene egye meg :S Csak nincs elég jó ki tartásom :S
2010. febr. 24. 20:13
Marcsi: köszönöm a szíves látást! Most kicsit offon vagyok családi problémák miatt, de remélem hamarosan lendületbe hozom magam.
2010. febr. 23. 21:45
Persze hogy befogadunk. semmi akadálya. Üdv köztünk.
2010. febr. 23. 10:03
Sziasztok! Én igeeeeeen! Szeretnék csatlakozni! Három hete kezdtem a "fogyókúrát". Na, inkább életmódváltást. 30 kilótól kéne megszabadulnom. Huh! Az öt gyerkőccel gyakorlatilag végig feküdtem a terhességeket. Nyomták belém hol a cukor-, hol az alkoholos infúziókat. A gyerek a hasamban ugyan nem sokat nőtt, a senekem annál inkább! :( No mindegy, végülis megérte, hiszen van négy gyönyörű, egészséges kisgyermekem. De a régi alakom az nagyon hiányzik. No meg az önbecsülésem, a csinos vagyok-érzés... hát az is nagyon hiányzik. :( Bálna vagyok. De teszünk róla, hogy ez megváltozzék. Most csak hallattam a hangom, mihelyt lehetőségem lesz, szépen visszaolvasom a hsz-eket. Addig is szeretettel üdvözlök mindenkit, (kérlek fogadjatok be!)és eredményes súlyvesztést kívánok magunknak! :)
70. Marcsi87 (válaszként erre: 67. - Anygma)
2010. febr. 22. 21:04
Én mindennap itt vagyok. :)) Csak senki nem ir :S Magamba nem beszélhetek :))))
69. anygma
2010. febr. 21. 21:21
Ügyi leszel meglásd.. az tuti h eleinte nem megy, majd beindul a fogyás aztán nagyon le fog lassulni! de meglesz a minusz 20 kiló ha akarod:) pusz
2010. febr. 21. 10:47
sziasztok én is febr. 1 én kezdtem a fogyit, 20 kg-tól kéne megszabadulnom, nem szeretném gyorsan, havi 2 kg az jó lenne, akkor 10 hónap alatt meg is van a 20 kg. Szóval az év végére meg is lenne, ez nem "gyilkos" tempó szerintem. Norbi update-el meg némi mozgással próbálkozok.
67. anygma
2010. febr. 21. 09:31

:)

Nem nagyon vagytok barátkozós típusok? Vagy csak nincs időtök itt lenni néha?

66. Marcsi87 (válaszként erre: 65. - Anygma)
2010. febr. 20. 18:21
Sok Sikert és kitartást neked is.
65. anygma
2010. febr. 20. 09:21
.........kitartás lányok!!!!!!!!!!!!!
64. anygma
2010. febr. 20. 09:19
Lányok ez tiszta biosz, belénk van kódolva, minden élőlény meghízlalja magát télre, az végülis az inységes időszak, át telelő réteget veszünk magunkra.. Sokan tudatosan küzdenek ellen, mégesem megy hogy ne kapjanak magukra egy esteleg két kilót, persze van ki többet 10-12-t. :) Én érzem már a diéta okozta változást!!!! Nálam ez úgy működik, hogy nem mérem magam. Illetve tudom mennyi voltam a diéta megkezdése előtt egy héttel. Azóta nem mértem meg, mert azonnal nem kezdek fogyni csak érzem, h nem vagyok annyira telített, mint máskor, hogy könnyebb futni mozogni. És mig átáll a szervezetem arra, hogy nem addig eszem mig csak kívánja a szemem és nem mindig azt amit kíván, hanem azt amit lehet (szűkül a gyomor). Aztán rohamos fogyás jön. Agyban és lélekben is felkészítem a testem arra hogy most jön egy fordulat, egyfajta életmódváltás. És akkor tényleg úgy működnek a dolgok ahogy elvárom tőlük... Persze amint gyógyul a lában elkezdem az aerobikot is a hastánc mellé, az felpörget, mert imádoma ritmust és táncokat. Így még könnyebben megy le aminek le kell menni.. Valamint remélhetőleg a kisebbik lányommal tavasztól lovazni is fogunk!!
2010. febr. 15. 21:12
Ja értem. Amilyen hamar feljön olyan hamar le is mehetne :)) Nem veném zokon. :)) Jó lenne a nyárra leadni a feleslegből. Mernék felvenni szoknyát rövid nacit. Ne csak örökké térd nadrágot :S vagy toppot polo helyett :S Amugy télen valahogy könnyebben jönnek fel a kilok. Vajon miért?
62. simple (válaszként erre: 61. - Marcsi87)
2010. febr. 14. 22:53
Én elég rosszul, mondhatni ugyanott vagyok. Sokszor esem bűnbe. Talán nem kéne most erőltetni, míg nem jön a tavasz. Olyankor ha elkezd jó idő lenni, hipp-hopp lemegy rólam pár kiló mindig, és télre pedig visszajön. Csak most az a gondom, hogy több jött fel pár kilóval, mint szokott, és így megijedtem.
61. Marcsi87 (válaszként erre: 59. - Simple)
2010. febr. 14. 21:49
Te hogy haladsz?
60. Marcsi87 (válaszként erre: 59. - Simple)
2010. febr. 14. 21:48

Köszike. nagyon nehezn mennek le :)

Ráadásul ma nagyot bünöztem mert hamburgert ettem :S Nem birtam kihagyni :))

59. simple (válaszként erre: 58. - Marcsi87)
2010. febr. 13. 17:50
Nagyon ügyes vagy! Gratulálok! :-)
2010. febr. 13. 15:57
Na ma rá álltam a mérlegre 68kg-ról lementem 65kg ra :)) Jaj olyan jó :)) Már csak 7kg van hátra.
57. anygma
2010. febr. 13. 15:24

Most már csak kilenc.. értem .. mármint a kilók a kilók száma.. konkrétan mit csináltok?

elmesélitek? a 90 napos sztem nagyon frankó... azt csinálja itt valaki?

56. anygma
2010. febr. 13. 15:23
mi kilenc??
55. pnéadri (válaszként erre: 52. - Marcsi87)
2010. febr. 12. 22:26

köszi!

Már csak 9 :)

54. anygma
2010. febr. 12. 21:52

jaj és még valami lányok tánc tánc tánc

jó kedvre derít ritmus érzék javító.. és még tornának sem utcsó

pl hastánc

53. anygma
2010. febr. 12. 21:42

:) Ez az lányok hajrá a szépségért!!

megéri !!

És az életmódváltás sem maradhat el!!! Akkor minden jobban fog menni4 Hinni is kell magadban ez nagyon fontos! Fontos az ellenkező nem megerősítése is. Bár ez nálam nagyon hiányzik a páromtól, de anélkül is menni fog dacból csakazértis...

52. Marcsi87 (válaszként erre: 51. - Pnéadri)
2010. febr. 12. 19:56
Szia. Majd mi biztatunk :)) Látom neked is 10 kilot kell leadni :))
2010. febr. 10. 16:26

sziasztok!


Csatlakoznék én is.

Február elején kezdtem fogyókúrázni én is. Az akaraterő nálam elég ingadozó, jó lenne, ha valaki tartaná bennem a lelkesedést.


Én 170 cm vagyok és 73 kg. 10 kilótól szeretnék megszabadulni.

Több féle diétát próbáltam már, de mindig feladtam. Most úgy döntöttem, hogy nem sietek, nem leszek türelmetlen és nem tűzök ki elérhetetlen célt.


Módszerem most csak annyi, hogy kevesebbet eszek, mint eddig. Odafigyelek, hogy mit eszem és rendszeresen tornázok. Heti 2-3 alkalom jött össze eddig, de 4-5öt akarok mostantól.

2010. febr. 10. 13:38
Azt hiszem igen jol :) Bár nem sok mindennel vagyok tisztába :)) 3honapja minden héten 5ször tornázom. Jó lenne már látni valami kis folyamatot mert nyárra jó lenne ha nem lenne rajta felsleg.:)) Még ha öt kilo is lemegy a 10 ből már az is tök jó lene :))
49. anygma
2010. febr. 9. 19:22

hű bizti mindent rendben csinálsz? viszont ha eddig nem voltál jó erőnlétben, lehet h az kezzd alakulni nálad.. már ha tornázol is mellette ez elképzelhető...<- imádom a pontokat!:D és ne aggódj emiatt am, elkezdesz majd szépen fogyni csak mnehezebben ááll be a szervezeted rája

:P

48. Marcsi87 (válaszként erre: 47. - Anygma)
2010. febr. 9. 16:32
Szia!üdv köztünk.Igaz én már régota tornázom 3honapja meg betartom a szabályokat is de még eddig nem nagyon vettem észre semmit. Inkább azt mintha vasatgodnék :S
47. anygma
2010. febr. 8. 21:41
Hii.. úgy látom mindenki tente csucsu vagy valami iylesmi
46. anygma
2010. febr. 8. 21:40
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook