Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki kipróbálta már a szűztea zsíroldó teát? Milyen tapasztalatotok van? fórum

Valaki kipróbálta már a szűztea zsíroldó teát? Milyen tapasztalatotok van? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 5. 17:46
semmit nem ér
2010. márc. 30. 15:51
Sziasztok! Én nemrég kezdtem el inni szűztea fortét, és szedek mellé kapszulát is. Nincsen semmilyen rossz tapasztalatom, szerintem diéta és mozgás mellé nagyon jó kiegészítő!
18. katic
2009. dec. 22. 15:08
nálam semmi extra hatása nem volt. közel sem annyira hashajtó, mint mondják. mellette diétázni kell.
2009. nov. 12. 14:58
Én régebben a kapszulát is szedtem meg a teát is ittam eléggé " gázos voltam " tőle :D , sokat jártam wc-re, fogytam is de a gyomrom eléggé odalett... akkor jó csinálni ha sokat van otthon az ember és közel a wc :))
2009. ápr. 18. 20:00

Meg vettem a szűzteát, de most meg nem merek bele kezdeni a fogyasztásába.


Egy méreszkedést kell csinálnom és utánna elkezdem az ivását. De most öt napig menstruálok igy elég az is. Majdha el mulik bele vágok.

2009. ápr. 6. 13:42

Végül is ha eltávozik a sok salakanyag ,akkor utána könnyebb a fogyás,és a diéta is hatékonyabb.

Én úgy emlékszem,hogy én olyan 2 kilótól tudtam megszabadulni a szűzteától, Én akkor 56 kiló voltam.Természetesen nagyobb súlyból több kiló megy le.

2009. ápr. 6. 10:22

Szerintetek, ha kipróbálom ezt a teát akkor kb. mennyi fog rólam távozni, mint salakanyag?

De kezdetnek jó lesz ez is nem?

2009. ápr. 5. 08:28
De az is jó amit Ritkó írt.lényeg,hogy odafigyelj a táplálkozásra és ,hogy mozogj valamilyen alakformáló,dvd-re,és sok folyadék.
2009. ápr. 5. 08:24

Szia!

Én ittam a szűzteát,és a mályvateát is.Felgyorsítják az anyagcserét,inkább csak salaktalanítanak,persze csökkeni fog a testsúlyod valamennyire ezektől a teáktól,de az tudd,hogy ezt nem a lebontott zsírok fogják okozni,hanem a távozott salakanyagoktól mutat kevesebbet a mérleg.Szóval vékonyabb gyakorlatilag nem leszel.Néhány hetet érdemes rááldozni,de túlzásba nem érdemes vinni,mert károsíthatják a vesédet,lehet,hogy csak annyira,hogy a tesztoszteronból egy kicsivel többet termelnek és máris ott a hajhullás mint mellékhatás.


Szóval a válasz a kérdéseidre: a hashajtó hatás addig tart ,ameddig iszod a teát,mivel este kell inni,délelőtt ne nagyon tervezz hosszú porogramokat,max.csak annyit amennyi időt a gyerkőcök oviba,suliba hordása jelent.Mert sűrűn látogatod majd a Wc-t.Vékonyabb nem leszel tőle,csak a úlyod lesz könnyebb,vagyis nem fog látszódni fogyás.

De ha rám hallgatsz délután 2-ig fogyasztod a szénhidrátokat,pl.amit írtál,és utána csak fehérjét viszel be.mondjuk főtt tojás,csirkemell.és este 6 után már nem eszel semmit.

És ha van idődakkor tornázni kellene.Mondjuk a Réka Add önmagad 1 dvd-re.Az kezdőknek is nagyon jó.

Nekem tavaly nyáron a hasamon a bőr a szeméremcsontig lógott,és ezzel a dvd-vel szinte teljesen visszahúzódott,ill átrendeződött.Most újra kezdtem a tornát,mert a télen egy kicsit ellustultam.

11. Ritkó
2009. ápr. 5. 08:16

Ja hát el kellett telni pár hétnek, mire látszott eredmény.

Bár én nem vagyok kövér (58 kg), csak a derekamról akartam egy kis felesleget leadni. És a tornát is pont a kritikus részekre csináltam. Derék, has, fenék :) (Béres Alexandra dvd)

10. Ritkó
2009. ápr. 5. 08:14

Én úgyanúgy ettem fogyókúra alatt mindent, mint azelőtt, csak kevesebbet :)

Ja és tornáztam mindennap legalább fél órát. Amikor már látszott az eredmény, akkor a tornát lecsökkentettem minden másnapra.

Ja és sok vizet meg teát ittam.

2009. ápr. 4. 23:15

A hashajtó szerű hatása meddig tart? És látványos fogyás mennyi idő alatt látszik.

Nem tudom a francia saláta és a mekxikói saláta fogyasztása alkalmas egy fogyó kúrának? Aki tud írjon nekem.

2009. ápr. 4. 16:23

Zsíroldó?? Jesszusom...


Szerintem az ilyen hashajtókat hagyd a francba, mert teljesen felborítják az anyagcserédet...Inkább torna és kevesebb kaja.

Jah...és semmi esetre ne koplalj...

2009. ápr. 4. 16:20
Már elkezdet a tornát. Csak még kellene valami segítő mellé. Meg koplalok.
6. Dite
2009. ápr. 4. 15:14
Szerintem nincs különbség a sima és a zsíroldó változatában. Egyformának tartom a hatását. Egy a lényege mint mindennek. Sokat kell tornázni mellette és a kaján is ugyanúgy kell változtatni, hogy eredményes legyen a fogyókúra.
2009. ápr. 4. 14:47

Én is ittam a teáját is meg szedtem a kapszulát, és mellette tornáztam persze és fogytam.

Eleinte jól meghajtott, de aztán nem volt gond vele :)

2009. ápr. 4. 14:26
Én a kapszula formátumot szedtem, mert a teától fájt a gyomrom nagyon. Én azt mondom jó, de nekem amúgy nagyon lassú az anyagcserém. Diétáztam is mellette, én abban hiszek, hogy bármit szedsz, mellette diétázz és mozogj.
2009. ápr. 4. 14:05
zsírt nem éget,azt csak a mozgás:)viszont a fogyókúra alatt hajlamos a szervezet anyagcseréje lelassulni(vagy már eleve az,és ezért is rakódnak a kilók)arra jó,de többet ne várj tőle.
2009. ápr. 4. 13:49

Nem zsíroldó, inkább hashajtónak mondanám...

nos biztos, hoyg kitisztít, és a salakanyag eltávozik, de zsírt nem fogsz égetni vele. bár a kilók száma csökkeni fog a salakanyag miatt és a narancsbőr is elhalványul

2009. ápr. 4. 13:42
Valaki kiprobálta már a szűztea zsíroldó teát? Milyen tapasztalatotok van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook