Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki jelentkezett már a Tesco-ba állásra, és ha igen, mennyi ideig ajánlott várni a válaszukra? fórum

Valaki jelentkezett már a Tesco-ba állásra, és ha igen, mennyi ideig ajánlott várni a válaszukra? (beszélgetős fórum)


2013. máj. 13. 18:22
1-2 héten belül értesítenek. De megtörténhet, azt közlik, hogy nem arra, amire jelentkeztél, amit szeretnél, hanem egészen mást ajánlanak fel.
2013. máj. 13. 14:28
Párom jelentkezett, kb másfél-két hét múlva értesítették, hogy kezdhet. De neki volt 7 év szakmai tapasztalata, sokat számított az is szerintem.
2013. máj. 13. 07:43
Természetesen, nem várok a "sült galambra", mint említettem, szakmával rendelkezem, de sajnos az a szektor amihez a szakmám köt, mélyponton van.Ìgy maradnak azok a lehetőségek amiket a multik kínálnak.
2013. máj. 13. 07:37
Én pár éve mikor munkát kerestem, kb 5ször küldtem el a jelentkezésem a Tesco-hoz különböző helyeket megjelölve és nem válaszoltak. Szóval ne várj arra, hogy válaszoljanak. De ez igaz minden álláshirdetésre, folyamatosan lőni kell a cv-et és nem válaszra várni. kicsi az esély, hogy jöjjön valami :(
2. 52e9416b15 (válaszként erre: 1. - Sepyke8212)
2013. máj. 13. 07:37
Én jelentkeztem,és 1 év múlva kaptam választ.
2013. máj. 13. 07:33

2 hete beadtam a jelentkezésemet a Tesco-ba e-mailen keresztül, de semmiféle reakció a megkeresésemre nem érkezett.Érdemes még várnom a visszajelzésüket, vagy hagyjam az egészet.Van szakmám, de ezt biztos pénzkereseti lehetőségnek tartom/tartottam.

Válaszokat, tapasztalatok megosztását köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook