Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki jártas gyámhatóságnál indított apasági tárgyalással kapcsolatosan? fórum

Valaki jártas gyámhatóságnál indított apasági tárgyalással kapcsolatosan? (tudásbázis kérdés)

2010. szept. 27. 11:50
Ebben az esetben a posta hibázott ,a hivatalos levél átvéttelénél aláírás szükséges !A büntetés elkerülése érdekében a postánál érdeklődjön, mert a papir amit aláírt az igazolja a kézbesítés napját .Ha mégis büntetést kap fellebbezhet és az aláírt postai elismervényel igazolni tudja hogy ön hibáján kívül nem jelent meg a tárgyaláson .Én úgy tudom hogy az ilyen leveleket 3-4 nap alatt meg kell kapnia az illetőnek.
2010. szept. 27. 09:15
Valaki nem ért ehhez a témához?
2010. szept. 27. 08:45
Egy férfi ismerősöm nemrégiben idéző levelet kapott a gyámhivataltól egy általa ismeretlennek vélt gyermek ügyében. Állítólag ő az apja egy 7 éves kisgyermeknek, akiről sohasem tudott. A poén, hogy 14-én adták fel az idézést és 23-án hozta ki a postás a levelet, vagyis az értesítést hozzá, amit ma váltott be a postán. Ma olvasta el a levet amiben benne volt, hogy múlt hét csütörtökön volt a tárgyalás, ha nem jelenik meg megbüntetik 50-500 ezerre.
2010. szept. 27. 08:42
Valaki jártas gyámhatóságnál indított apasági tárgyalással kapcsolatosan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook