Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki ismeri a vaterát?Ingyenes a regisztráció? fórum

Valaki ismeri a vaterát?Ingyenes a regisztráció? (tudásbázis kérdés)

2013. ápr. 2. 15:53

Szia, a regelés teljesen ingyenes, és persze vásárlásokkor sem te fizetsz. 2féle felhasználó lehetsz, az alap (akkor sárga vagy) és a visszaigazolt, akkor már el is adhatsz is. Utóbbihoz kell egy, a regeléskor megadott számlaszámíról 100.-ot átutalni, hogy igazold vele a számládat, ezt jóvá is írják majd neked a legelső jutalékos számládon. Ha eladsz, 20e ft-ig 6% a jutalék, afölött 1.200.- és a fölé eső rész 4%-a, 100e ft felett pedig ezek plusz a fölé eső rész 2%-a. (Remélem azóta nem változott :))

Én 5 éve regeltem, semmi gondom nem volt ott, sok megörökölt apróságot adtam el rajta.

Ja, és majd küldenek egy sms kódot is a telszámodra, azt majd be kell másolnod a megfelelő helyre. Elég jól ellenőrzött és a visszajelzéses szisztémának köszönhetően követhető rendszer.

A számlákat elektronikusan küldik, arról e-mailt kapsz, és simán bankkártyával is lehet fizetni.

11. maya80
2013. ápr. 2. 15:29
Ingyenes.
2013. ápr. 2. 15:23

Én is rendszeresen vásárolok és időnként adok is el.Már évekkel ezelőtt regisztráltam,100Ft-ot kellett utalni,hogy aktív legyek.

Biztos benne van a felhasználási feltételekben a mostani ár.

2013. ápr. 2. 14:33
Én kb 3 éve vásárolok ott. Mikor regisztráltam, akkor még leellenőriztek: meg kellett adni egy postacímet, ahova levelet küldtek, abban egy kódot, amivel aztán végleges lett a regisztráció. Mindez ingyenesen. De én csak vásárolok.
2013. ápr. 2. 14:22
Most egy éve regisztráltam, teljesen ingyen. Nekem még bankszámlám sincs, nem kellett átutalnom semmit:). Lehet azóta változott.
7. Ariettina (válaszként erre: 6. - 6ee0ffb012)
2013. ápr. 2. 14:22

Csak akkor kell 100Ft, ha eladni is szeretnél, az a "teljes jogú felhasználó".


Ha csak vásárolnál, akkor nem kell fizetni semmit.

2013. ápr. 2. 14:19
Nem úgy van,hogy 100ft-ot át kell utalni és onnantól él csak a reg??Nekem így van ott regem :S
5. Judit-5 (válaszként erre: 1. - Lkmariann)
2013. ápr. 2. 14:18

Szia!

Én 3 éve regisztráltam, akkor 100,- Ft volt, majd ezt vissza is adták (jóváírták a számlámon).

4. ab0319f203 (válaszként erre: 1. - Lkmariann)
2013. ápr. 2. 14:13
Ingyenes a reg. Az eladások után 6 % jutalékot fizetsz, ha te vagy az eladó. A feltöltött termékek után feltöltési díjat fizetsz, az meg a termék árától függ. 5 Ft-tól nemtom meddig/db. Ja, nem szabad szitkozódni, meg hazárdírozni, mert kizárnak. Én sokmindent veszek ott.
2013. ápr. 2. 14:08
Igen, ingyenes. A vasárlás is. Csak az eladások után kell fizetni.
2013. ápr. 2. 14:08
Ingyenes a regisztráció.
2013. ápr. 2. 14:07
Valaki ismeri a vaterát?Ingyenes a regisztráció?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook