Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valaki használt csípőülőkét? fórum

Valaki használt csípőülőkét? (beszélgetős fórum)


2019. okt. 28. 11:53
Köszönöm a hozzászólásokat. Megrendeltem. Lányom meg pici, de majd remélem használni fogjuk.
6. Marcsu88 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2019. okt. 28. 11:48
Köszönöm szépen válaszod :) Nektek van/volt ilyen csípőülőke? Arra lennek kiváncsi hogy tényleg olyan hiper szuper mint ahogy áradoznak rolla? (www.tushbaby.com)
5. Lávli (válaszként erre: 1. - Marcsu88)
2019. okt. 28. 10:28
Én nem használtam, de múlt héten láttam az utcán egy nőt, arra figyeltem fel, hogy milyen könnyedén és gyorsan suhant, mosolyogva, csípőjén egy kb. 1 éves gyerekkel, akit fél kézzel tartott. Mikor közelebb ért hozzám, akkor láttam, hogy a derekára volt csatolva egy téglatest alakú "ülőke", és azon csücsült a gyerek. Az a gondolatom támadt, hogy biztos kényelmes lehet mindenkinek.
4. Hoxa (válaszként erre: 1. - Marcsu88)
2019. okt. 28. 09:25
Szia! Én használtam és szerettem. A kisfiam viszonylag későn kezdett járni, ezért vettem. Nekem jobb volt, mint a háti hordozó, mert egy kézzel könnyen fel lehetett csatolni, egyszerűbb volt a használata.
2019. okt. 27. 12:11
Ez egy baba, kisgyermek hordozást segítő eszköz. Olyanhoz hasínlatanám, mint egy hastáska, de egy téglalap alakú rész van a baba-gyerek részére kialakítva. Némelyik, olyan, mint a kenguru.
2019. okt. 27. 11:55
Nem is hallottam róla...
2019. okt. 27. 10:47
Használtatok csípőülőkét? Véleményekre lennék kiváncsi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook