Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki esetleg meg tudná mondani, hogy ha az USA-ból rendelek akkor kb; mennyi vámot és egyéb felmerülő költséget kell fizetnem? fórum

Valaki esetleg meg tudná mondani, hogy ha az USA-ból rendelek akkor kb; mennyi vámot és egyéb felmerülő költséget kell fizetnem? (tudásbázis kérdés)

2011. aug. 28. 16:45
az értékek feltételezem ugyanazok
2011. aug. 28. 16:44
Ez dollárra átváltva is érvényes? Vagy csak eurora? Mert nekem $-ban kellene.
2011. aug. 28. 16:41

Ha magánszemélytől jön magánszemélynek (barátnő küld pl), akkor 45 euroig áfa- és vámmentes a csomag (kivéve ha olyan cuccot küld, ami kivétel. Kávé, cigi, alkohol, parfüm bizonyos mennyiség felett).......

Ha cégtől rendelsz:

22 euroig áfa- és vámmentes

22-150 euro között vámmentes, csak áfát kell fizetni

150 euro fölött áfát és vámot is kell fizetni.



no ezt találtam azon a másik portálon biztosan így van mert szokott onnan csomagot kapni aki írta nem hasraütve mondta és friss adat

2011. aug. 28. 16:39
Ja igen...még az utalással is gondban vagyok kicsit. Valaki jártas esetleg ebben is?
2011. aug. 28. 16:39
Én 2 db órát szeretnék rendelni, postával együtt 71 dollárba kerülne. Akkor ennyit kell csak fizetnem??
2011. aug. 28. 16:37
Én gyerekcuccokat rendeltem eddig,csak a postaköltséget kellett fizetni.
2011. aug. 28. 16:37
van egy fórum ahol irtak erről más portálon meg tudom keresni,de azt tudom hogy azt szokták kérni hogy ne eredeti csomagolásban eredeti számlával legyen a dolog hanem ha lehet irjanak rá kevesebbet vagy küldjék ajándékként:)nyilván webáruháznál effélénél utóbbi nem járható de a számlába bele szoktak menni.
2011. aug. 28. 16:34
Valaki esetleg megtudná mondani, hogy ha az USA-ból rendelek akkor kb; mennyi vámot és egyéb felmerülő költséget kell fizetnem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook