Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki elvégezte már az ELO-nál a természetgyógyász tanfolyamot? fórum

Valaki elvégezte már az ELO-nál a természetgyógyász tanfolyamot? (tudásbázis kérdés)

6. Asinel 75 (válaszként erre: 5. - Kinni)
2013. febr. 24. 16:18
Köszönöm a segítséget!
2013. febr. 24. 13:58

Ha komolyan szeretnél foglalkozni természetgyógyászattal akkor kérdezd meg az ETI-t(Egészségügyi Továbbképző Intézet), hogy amit kinéztél tanfolyamot elfogadják-e, ugyanis MO-on hivatalosan csak ETI vizsgával lehet valaki természetgyógyász.

Kell egy egészségügyi alapismeretek tanfolyam ebből írásbeli vizsga van, természetgyógyász alaptanfolyam ebből is írásbeli és utána lehet szakot választani amihez általában kell egy szaktanfolyamot elvégezni + gyakorlati időt is tölteni természetgyógyásznál majd utána lehet jelentkezni szakvizsgára.

Sajnos sok olyan tanfolyam is megy amit nem fogad el az ETI, érdemes náluk érdeklődni és ők is indítanak.

Nekem már van egy szakvizsgám, most készülök a másodikra és kezdem el tanulni a harmadik szakom.

2013. febr. 24. 11:43
Igen,én most "végzem"..:) A kezdetén vagyok:)
3. Asinel 75 (válaszként erre: 2. - 36a26f5226)
2013. febr. 23. 21:03
Köszönöm! Keresek valami megfizethető, levelező természetgyógyász, vagy életmódtanácsadói tanfolyamot.
2013. febr. 23. 20:56
Én csak tudok valakiről, aki most végzi, írtam neki, mert most pont nincs "itt"...
2013. febr. 23. 20:54
Valaki elvégezte már az Elo-nál a természetgyógyász tanfolyamot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook