Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki élt már át hasonlót? fórum

Valaki élt már át hasonlót? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. okt. 6. 22:30
Régen valami hasonlót igen, de szerencsére sem gyerekem, sem férjem nem volt, csak egy srác, akivel mindig összegabalyodtunk, aztán egyszer csak többé nem.
15. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - A7eb88768b)
2019. okt. 6. 20:58
Egyáltalán nem képtelenség. Ha régi emlék újra éled és hiszel benne. Az emlékben megjelenő férfi is úgy tud érezni, mint te, vagy Ő is újra életre kel, talán ápolni kellene az emléket és talán újra lehet "rügyfakadás". Ha mindketten akarjátok. - Tudod, nekem mennyi alkalommal eszembe jut néhány régi emlék, amiket néha akaratok ellenére kihagytam, és amikor találkozom régi ex-barátnővel, vissza is sírhatnám a szép időket. Másoknak nem lehetséges?!
14. dd3e7764d1 (válaszként erre: 1. - A7eb88768b)
2019. okt. 6. 20:44
Nagyon nehéz helyzetben vagy. 3 gyerekkel, egyedül albérletbe költözni, sajnos nem lesz egyszerű menet. Nem lenne jobb, ha az exférjed keresne albérletet? Nyilván ō is szenved ebben a kapcsolatban. Vagy nem tud érzelmileg elengedni és inkább jó neki a közös fedél?
13. globus (válaszként erre: 10. - Grassi)
2019. okt. 6. 20:21
No igen, itt még azt sem tanácsolhatjuk, hogy váljon el :)
12. globus (válaszként erre: 9. - A7eb88768b)
2019. okt. 6. 20:19
Nem túlzottan egyedi. Válás után visszafogadni a hitvest rossz döntésnek tűnik utólag, ha így áll a helyzet, nyugodtan mondd meg neki. Közösen találjatok megoldást a lakáskérdésre, ha már külön alusztok, nyilván így neki sem jó.
11. a7eb88768b (válaszként erre: 10. - Grassi)
2019. okt. 6. 20:08
Semmi
10. grassi
2019. okt. 6. 20:04
biztos elsiklottam valami fölött, de ebben mi az egyedi?
2019. okt. 6. 19:48

Köszönöm mindenkinek!

Valóban egyedi eset.

2019. okt. 6. 19:26
Ennyire romantikust még soha.
7. globus (válaszként erre: 1. - A7eb88768b)
2019. okt. 6. 19:25
Ha exférjed van, azaz elváltál, mi akadályozza, hogy együtt élhess mással?
2019. okt. 6. 19:14
No.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - A7eb88768b)
2019. okt. 6. 18:56
Valaki lehet, én nem.
2019. okt. 6. 18:47

Most olvastam az első hsz-edet a Nem bízom benne c. topicodban.

Azt írod ott, hogy a szereted a volt férjedet, és vele akarod leélni az életedet. Ezt 8 hónapja írtad.

Hát na.

3. lapbarna (válaszként erre: 2. - Lapbarna)
2019. okt. 6. 18:36

Ja, bocs. Most látom a fórumcímet.

Nem, soha nem voltam ilyen helyzetben.

2. lapbarna (válaszként erre: 1. - A7eb88768b)
2019. okt. 6. 18:35

Férjhez mentél, elváltál, megismerted ezt a nagy szerelmedet, de mégis a volt férjedet választottad. Együtt élsz a volt férjeddel, de január óta nem alszotok együtt.

És most újra felbukkant a nagy szerelmed, aki független.

Jól értem?

Kicsit zavaros.

És mi a kérdés?

2019. okt. 6. 18:29

Úgy érzem minden ami velem történik egyedi,és képtelenség.

Szeretek valakit.

Minden percem róla szól.

A történetben az a csúfság csupán hogy vele voltam kapcsolatban egy ideig.

Ennek ellenére 2016-tól nem tudjuk elengedni egymást,folyamatosan kisebb-nagyobb megszakításokkal egymás életének része vagyunk.

Rég nem láttuk egymást,aztán tegnap találkoztunk.

Bennem olyan érzések jöttek elő amit ide nem lehet szavakkal leírni.

Rég nem volt ilyen csodálatos napom mint a tegnapi.

A sok pozitiv dologhoz hadd írjam le a negativumokat is.

Korábban az exférjem volt az ok amiért szakítottunk,mert gyenge voltam és míg ez a srác 100 kilómeterre volt,addig az exférjem napi szinten lihegett a nyakamba hogy megváltozik béküljünk.

Bedőltem neki.

Semmi nem változott csak ideig-óráig,sôt még rosszabb lett.

Akkoriban függetlenebb voltam-egy albérletben laktunk-most közös otthonból úgy érzem nincs kiút.

Próbálok albérletet keresni de irreális árak vannak/nem vet fel a pénz/vagy kikosaraznak a gyerekek miatt.

Az exférjemmel január óta romlott meg a viszony nagyon amikor is újra átvert,azóta külön alszunk muszájból elviseljük ezt a helyzetet.

Tudom hihetetlen de nincs család,illetve van de mindenki a saját gondjaival küzd senkit nem érdekli igazán a másik.

Azt érzem /nem a tegnapi találkozó óta/ hogy az én nagy szerelmem az a férfi akit elengedtem.Ezt képtelen vagyok feldolgozni,vele akarok lenni.

Vele szeretnék élni!

Rettentően vonzódom hozzá!

Amit picit nehezen kezelek hogy ő is ad hasonló jeleket felém.

Tényleg olyan mint egy amerikai romantikus film csak nem happy and a vége.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook