Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki csinált már Kitexes szakmai nyelvvizsgát? fórum

Valaki csinált már Kitexes szakmai nyelvvizsgát? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
24. Grácia (válaszként erre: 23. - 6d9e0377db)
2009. márc. 7. 11:18

MIlyen a kitexes?


Most voltam LCCi-n angolon a szóbelim nem lett meg :( pedig azt mondják az a könnyebb... :((((((((((

2009. márc. 7. 09:55

sziasztok!

októberben lett meg az angol szakmai a kitexnél(a szóbeli miatt tolódott, csak 3.ra engedtek át) most áprilisban megyek a németre, de semmilyen szóbelihez szükséges tételem, anyagom nincs. Nem tudna ebben vki segíteni?

köszi

2009. febr. 17. 11:38

sziasztok!


eléggé elhalt a fórum,de azért próbálkozom...hátha...angol szakmaizni szeretnék,de nem tudom,hogy hol és hogy álljak neki...zöld utat ajánlották,de ott van fordítás is...kitex-re gondoltam,nem tudom,ti hogy álltok ezzel....hm?:)bárki,valami,tanács?:)

21. Grácia (válaszként erre: 20. - Bernuska)
2009. febr. 7. 12:56

LCCI nem volt olyan vészes, bár tudom nem tartozik kifejezetten a témához :)


Ettől függetlenül lehet hogy nem lesz meg.


Nekem a magnó volt rettenetesen gáz :(((

20. Bernuska (válaszként erre: 19. - Linaaa)
2009. febr. 6. 22:29
De jó, hogy túl vagy rajta... én decemberben fogok államvizsgázni, és addig még nyelvvizsga is kell, szakmai, amit szinte a nulláról kezdek. Reménytelen.
19. Linaaa (válaszként erre: 18. - Grácia)
2009. febr. 6. 05:54

Az teljesen mindegy, hogy épp 60 ponttal vagy 100-zal van meg az írásbeli része. Csak sikerüljön!

Nekem meglett az államvizsga, de borzasztó volt. Most úgy érzem, hogy soha többet nem szeretnék tanulni, még egy diplomáról meg szó sem lehet. Aztán majd lehet változik a véleményem:). De februárban tuti, hogy semmit nem fogok tanulni:).

18. Grácia (válaszként erre: 17. - Linaaa)
2009. febr. 4. 16:43

Na a szóbelin elvágtak volna azaz a próbán el is vágtak :( Mondjuk nem csodálom, a fele témáról nem hallottam ami itt van. Meg jó béna is voltam :S


Remélem az élesben jobban megy majd... Az írásbelim meg meg lett volna, mondjuk az is csak éppen hogy :((((((((((((( de azon nem parázom mert tudom hogy nagyon sz.rt írtam szóval ennél (remélem) már csak jobb lehet :))

17. Linaaa (válaszként erre: 16. - Grácia)
2009. febr. 3. 08:36
Köszönöm! Én is:)
16. Grácia (válaszként erre: 15. - Linaaa)
2009. febr. 2. 21:24
gondolok rád, én holnap próbaszóbelizem :S
15. Linaaa (válaszként erre: 13. - Grácia)
2009. febr. 2. 21:17
Én is egyébként, pedig mindenkinek az lett meg elsőre. Nekem holnap államvizsga. Ettől talán jobban félek...
2009. jan. 29. 20:20

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.

Nem találok pontos információt arra vonatkozóan, hogy milyen nyelvvizsgát is kell(ene) tennem. Gazdaságtudományi karon tanulok, pénzügy és számvitel szakos vagyok. A suli oldalán semmi egyértelműt nem találtam, sőt igazából máshol sem látok szakmai anyagra vonatkozó összeszedett információt. Üzleti, közgazdasági, pénzügyi, számviteli, gazdasági. . . . milyen lehetőségek vannak?

Köszönöm!

13. Grácia (válaszként erre: 12. - Linaaa)
2009. jan. 29. 13:25

én attól jobban félek :(((((((((

Hétfőn kedden próbavizsga, utána csüt péntek az éles :S


úgyhogy ezerrel gondoljatok rám :)

12. Linaaa (válaszként erre: 11. - Grácia)
2009. jan. 29. 13:13
Azon nem voltam, mert november végéig kellett a szakdogát is leadni, és így nem mertem még azt is bevállalni. De akiket ismerek, azok közül mindenkinek meglett elsőre a szóbeli. Azt mondták, hogy az nem olyan nehéz.
11. Grácia (válaszként erre: 10. - Linaaa)
2009. jan. 28. 17:47
szóbeli milyen volt???? tök parázom
10. Linaaa (válaszként erre: 7. - Grácia)
2009. jan. 28. 17:34
Én is ezen voltam novemberben.Négy pont hiányzott a írásbelinél.(Pedig szerintem könnyű, csak hát a pénz...)Áprilisban lehet a Kitexesre megyek én is.
2009. jan. 28. 15:15
De igazából az írásbeli jobban érdekelne mint a szóbeli.. a szóbeliről mindig csak lecsúszok pár ponttal de az írásbelinél azért kellene még egy kis pont! Egyáltalán hogy lehet arra felkészülni.. nyilván a szókincs fontos.. Ötleteket várok!
8. Seele (válaszként erre: 4. - Dtrr)
2009. jan. 28. 14:32
Húúú de jó örülnék ha valaki tudna segíteni! A Kodolányi János fősuli kihelyezett tagintézményébe járok (Debrecenbe) és jelenleg a idegenforgalmi német szakmai vizsgával kínlódok.. 2 éves szakra járok idegenforgalmi szakmenedzser szak.. el is végeztem a 2 évet de mivel nem lett meg a nyelvvizsga így nem engedték hogy megvédjem a szakdolgozatom plusz hogy mehessek záróvizsgát tenni! Így egy évet csúsztam.. és azóta sem sikerült.. ha most áprilisban sem fog ismét csúszok egy évet és igazából fogalmam sincs már hogy hogy készüljek fel.. vannak könyveim meg néhány feladatom.. de a suliban sosem készítettek fel igazán (senkit)mert soha semmit nem tudtak a vizsgáról.. így amim van azt is magamtól szedtem! Szóval örülnék ha valaki adna valami tanácsot vagy aki ilyet csinál segíthetnénk egymást!
2009. jan. 28. 13:51
Én LCCIEB-t csinálok jövőhéten
6. marineva77 (válaszként erre: 1. - Seele)
2009. jan. 28. 13:45
Szia, én tavaly januárban csináltam és már-már attól tartottam, hogy nem sikerült. Röhejesen könnyű volt az ifos középfokú. Szinte rigó alap.
2009. jan. 28. 13:41

Hűű tanárt nekem is kellene keresnem. én is pont ifo-s vagyok.

**seele hova jársz?

4. dtrr
2009. jan. 28. 13:28

Én német nyelvtanár vagyok, készítettem már fel ilyenre. Ha minden igaz, van egy próbatesztem is.

Mi érdekelne?

2009. jan. 28. 13:21
Én majd 1-2 év múlva fogok.
2009. jan. 28. 13:13
Mondjuk nem csodálkozok ha senki.. :D
2009. jan. 28. 13:07
Valaki csinált már kitexes szakmai nyelvvizsgát? Mondjuk idegenforgalmi szakirány?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook