Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki csinált már Kitexes szakmai nyelvvizsgát? fórum

Valaki csinált már Kitexes szakmai nyelvvizsgát? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2017. júl. 7. 16:05

Sziasztok!


KITEX angol középfokú kereskedelmi nyelvvizsgára vannak kidolgozott tételeim és könyvem, illetve KITEX középfokú német idegenforgalmi nyelvvizsgára is. Több német könyvem eladó.

Érdeklődni az angolnemet12@gmail.com email címen lehet.

2017. máj. 25. 10:57

[link]


Itt tudtok beszélgetni, kérdezni. Többen vannak. ;)

2017. máj. 25. 10:37

Sziasztok!

Német idegenforgalmi nyelvvizsgához lenne anyagom,könyv,mintafeladatok.

czako.krisztina86@gmail.com

171. Dinaa94
2017. máj. 10. 18:13

Sziasztok! Sajnos már 2x nem sikerült a Kitex idegenforgalmi írásbeli nyelvvizsgám. Végigcsináltam a kék kitexes könyvet. Tud valaki ajánlani olyan idegenforgalmi gyakorlókat amik segitenek a felkészülésben nyáron?

Itt az email címem ha esetleg valaki segítene: sunshinegirl94@citromail.hu


Előre is köszönöm :)

170. pimky2
2017. máj. 7. 19:03

A Handeln und verhandeln könyv volt számomra a leghasznosabb, főleg a szóbelire való készülés során (német kereskedelmi közép) Ezt is a Kitex adta ki, de szerintem sokkal jobb mint a Győrik Kati-féle "zöld", az szörnyű...

Ha valakit érdekel a könyv, üzenetben írhat!

169. geleibogi (válaszként erre: 167. - Geleibogi)
2017. ápr. 24. 11:31
Kaptam segítséget, köszönöm!
168. tünii (válaszként erre: 163. - Nikeee01)
2017. ápr. 12. 14:52
Szia, találtál olyat, akinek vannak német tételei?
2017. márc. 25. 12:41

Sziasztok!

Angol idegenforgalmi nyelvvizsgát teszek a Kitexnél, ehhez való szóbeli tételeket, levél mintákat és szituációkat keresek.

Ha tudsz segíteni kérlek írj! (gelei.bogi@gmail.com)

Köszönöm a segítséget: Bogi

2017. márc. 22. 15:24

Sziasztok:)


Kitex német felsőfok?

Légyszi akinek van ilyen terve írjon rám:)


Köszönöm:Esztike

2017. márc. 6. 18:41

Sziasztok! Német középfokú idegenforgalmi nyelvvizsgára készülök, olyan kidolgozott szóbeli tételek keresek, amelyek tanár által ellenőrzöttek. Valakinek vannak esetleg??


Előre is köszönöm szépen! :)

2017. febr. 25. 11:55

lemaradt az email címem :)


pal.nikolett94@gmail.com (német kereskedelmi)

2017. febr. 25. 11:54

Sziasztok!


KITEX középfokú kereskedelmi német nyelvvizsgára készülök. Nagyon nagy örömmel fogadnék kidolgozott tételsorokat, leveleket, és mindent ami Nektek is hasznotokra vált a vizsgafelkészülés során! :)


Előre is nagyon szépen köszönöm! :)

2017. febr. 21. 13:18

Kitex kereskedelmi nyelvvizsgára szóbeli kidolgozott tételeim vannak, amit szívesen elküldök.

Részletekért írj a kitextetel2017@gmail.com címre :)

2017. febr. 21. 13:12

Sziasztok!

Vannak angol Kitex kereskedelmi nyelvvizsgára kidolgozott szóbeli tételeim, amit szívesen elküldök!

Részletekért írj a kitextetel2017@gmail.com címre :)

160. zuzimga (válaszként erre: 159. - Lilibee)
2017. febr. 13. 14:36
érdekelnének a részletek, írtam privát levelet
159. Lilibee
2017. jan. 28. 20:41

Kedves Leendő vizsgázók!

Mivel én a kereskedelmi nyelvvizsgára való felkészülés során azt tapasztaltam, hogy a szóbeli vizsgarész teljesítéséhez szükséges tételek/anyagok nem elegendőek, vagy már nem aktuálisak. Ezért egy csoporttársammal összeállítottunk egy elég komplex anyagot, amiből mi is készültünk a vizsgára.

A tételek és a szituációk kidolgozása során az alábbi segédanyagokra támaszkodtunk:

- Domestic Trade? Foreign Trade? felkészítő könyv (A Trade Kit előző kiadása)

- Trade Kit felkészítő könyv

- Nagyné Lévay Andrea (a Trade Kit tankönyv szerzője) felkészítő óráján való részvétel

- magántanárok segítsége


Mivel mi már túl vagyunk a vizsgán, így szeretnénk, hogy másoknak is segítsen elsőre megszerezni a sikeres nyelvvizsgához szükséges pontszámot. :)

Amennyiben érdekel az ajánlatunk, a további részleteket privát üzenetben beszéljük meg!


Sikeres felkészülést!

2017. jan. 22. 15:27

Sziasztok! :)

Segítségeteket szeretném kérni. Szeretnék Kitex idegenforgalmi nyelvvizsgát tenni és ehhez keresek anyagot: kidolgozott szóbeli tételeket,nyelvvizsga mintafeladatokat.

Aki tudna segíteni írjon privát üzenetet.

Előre is köszönöm a segítséget.

2016. dec. 2. 07:46

Sziasztok!


KITEX középfokú angol kereskedelmi nyelvvizsgára való felkészülésben szeretném a segítségetek kérni.

Olyan kidolgozott ( üzleti) levelekre lenne szükségem amik előforhatnak a nyelvvizsgán!

Természetesen ellentételezés fejében.

Elérhetőségem: maxi453@citromail.hu

2016. nov. 17. 16:06

Sziasztok,

keresünk KITEX idegenforgalmi nyelvvizsgára KITEX-es német tanárt, magánoktatásra. Aki tud, kérem priviben válaszoljon.

Nagyon szépen köszönöm előre is.

2016. okt. 20. 19:41

Sziasztok!


Német Kitex kereskedelmi nyelvvizsgára keresek anyagokat. Minden érdekelne, ami a sikeres vizsgához hozzásegítene. Levelek, szituációk, legfőképpen a kidolgozott tételek.Cserébe tudok zöld utas szakmai anyagot küldeni.

2016. okt. 4. 10:00
Sziasztok Kitex B2 német szóbeli kidolgozott ellenőrzött tételeket vennék sürgős. Szilard_sipos@freemail.hu
153. adri852
2016. szept. 1. 09:44

Sziasztok!


KITEX középfokú angol kereskedelmi nyelvvizsgára való felkészülésben szeretném a segítségetek kérni.

Kidolgozott üzleti levekre, és esetlegesen korábbi évek feladatsoraira lenne szükségem.

Természetesen ellentételezés fejében.

Elérhetőségem: labbancz.adrienn@gmail.com


Köszönettel, Adrienn

2016. aug. 26. 11:02

Sziasztok,


Valaki el tudna nekem kuldeni a kitex kozepfoku nemet idegenforgalmi teteleket? Elonyben a kitex tanfolyamon kidolgozottak, de mindenesetre tanar altal ellenorzott hibatlan teteleket kernek.A tetelek min. egy oldalasak legyenek. Termeszetesen fizetnek erte.


Lordkillerr@hotmail.com


Koszonettel,

Ziva

2016. aug. 23. 14:47

Sziasztok!


Német Kitex kereskedelmi nyelvvizsgához keresek anyagokat (feladatokat, leveleket, szituációkat, esetleg kidolgozott tételek a szóbelihez). Minden segítséget örömmel fogadok.


pannon2011@gmail.com


Köszönöm!

2016. aug. 18. 15:22

Sziasztok!


Angol Kitex kereskedelmi közép nyelvvizsgához keresek kidolgozott tételeket. Természetesen nem ingyen fogadom az anyagot.


bence.bacsi.91@gmail.com


Előre is köszönöm!!

149. katka69
2016. aug. 13. 17:56

Sziasztok!

Angol Kitex kereskedelmi közép nyelvvizsgához keresek kidolgozott tételeket.Ha valaki tud segíteni írjon privátban.


atiker@freemail.hu


Köszönöm!!

2016. aug. 5. 22:36

Sziasztok!


Német Kitex kereskedelmi nyelvvizsgára keresek anyagokat. Minden érdekelne, ami a sikeres vizsgához hozzásegítene. Levelek, szituációk, legfőképpen a kidolgozott tételek.Fizetnék is érte.

Köszönöm!

2016. júl. 28. 07:14
Sziasztok! Középfokú idegenforgalmi szóbeli nyelvvizsgára felkészítő anyago(ka)t keresek. Ősszel tervezek vizsgázni. Kérem, aki tud segítsen nekem! Előre is köszönöm!
146. Csilmo89 (válaszként erre: 145. - Csilmo89)
2016. júl. 26. 09:22
ja és németből :)
2016. júl. 26. 09:21

Sziasztok!


Kérnélek Titeket, hogy ha van a középfokú szakmai, idegenforgalmi nyelvvizsgához tételetek akkor küldjétek el nekem.

belak.csilla@gmail.com


nagyon hálás lennék érte. Elég régóta tervezem a nyelvvizsgát és sajnos csak most találtam az oldalra.


Köszönöm! :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook