Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki, aki megtanítana salsázni... fórum

Valaki, aki megtanítana salsázni... (beszélgetős fórum)

2012. márc. 5. 12:32
Közben, ha valakit érdekel, akkor találtam március 18-án egy egynapos salsa tanulási lehetőséget (nem leszel profi, csak az alapokat gyakorlod esetleg :) )
7. mydnight (válaszként erre: 4. - 814f8b8f23)
2012. márc. 5. 09:46

Bocsánat, nem láttam a válaszod :(


Egyébként Budapesten lakom.

2012. márc. 4. 13:14
Választ még mindig nem írtál. hát köszi.
2012. márc. 4. 13:12
Még mindig keresek valakit, aki megtanítana táncolni :)))
4. 814f8b8f23 (válaszként erre: 3. - Mydnight)
2012. márc. 1. 10:08

Én már elfelejtettem, pedig akkor tök jól ment.

Nem tudom hol laksz de a Chili Salsa tökéletes, Attilával. Ez osrzágszerte van, ha jól tudom. Ha mást nem a pasi miatt érdemes bejárni. :P

3. mydnight (válaszként erre: 2. - 814f8b8f23)
2012. febr. 29. 13:47
köszi, biztos vagyok benne, hogy egyedül szinte lehetetlenség, azért is keresnék valakit, aki vagy kedvtelésből, vagy egy szerényebb árért (mint a tánctanár, vagy a tánciskola) megtanítana.
2012. febr. 29. 13:25

Jó választás. Imádom, én jártam, de hidd el, egyedül nehéz, pár nélkül. Tánciskolában többen vannak, megy a párcsere, lehet egymástól tanulni.

Nekem a bachata a kedvencem, egyszerűen gyönyörű ahogy párban táncolják. Youtube ról meg lehet próbálni pár alaplépést, de sajna nincs aki kijavítson, így nem fogod látni. Ja, meg tükörben csináld, látod magad. Hátha neked sikerül. :)

2012. febr. 29. 13:21

Sziasztok,


tudom, tudom. Tánciskola, magántanár... az egyik nem fér az időmbe, a másik meg olyan drága, hogy gyerek mellett nem tudnám kifizetni.

Viszont szeretnék megtanulni táncolni.

Gondoltam megkérdezem, hátha akad valaki, aki a tánc kedvéért megtanítana erre a szépségre. :)

Budapesten.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook