Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaha kövér voltam... fórum

Valaha kövér voltam... (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 11. 07:56

Szép napot!

Olvasgatom itt a fogyózók technikáit.....nos igen,fiatal korban megy is az nagyon szépen,de egy bizonyos kor után már nagyon meg kell küzdeni minden kilóért!!!Sajnos a nők életében a változókor az,ami súlyos kilókat tud produkálni,pláne,ha gyógyszer segítségére is szükség van a hormonok rendbetételéhez.Nekem most 12 kg ment le szétválasztó diétával,még folytatom az előírás szerint....délelőtt csak gyümölcs,de már kicsit lazítottam az étrenden.Remélem a tervezett 20 kiló le fog menni,sokat mozgok...van kitartásom is,de néha elégedetlen vagyok magammal szemben!

18. Newgirl (válaszként erre: 17. - Lestrange)
2011. ápr. 8. 14:08

Szia!


Nagyon Nagy gratula neked!


Ügyes vagy!


Csak igy tovább!

Meglátod hamarosan 9-essel fog kezdődni a súlyod, és az annyira jó érzés lesz!


A lényeg, hogy fokozatosan, ugy lehet tartosan.

Az ilyen 5-8 kiló minuszt egy hét alatt, igérő csoda diétákban én nem hiszek.


Na és ezek nem is müködnek olyan embereken, mint amilyen én is voltam, hogy 40 kiló súlyfelesleget addtam le.

Az azoknak jó, akiken 5-6 kiló plusz van, és azt ledobják, aztán tudják, tartani, ha tudják.

A lényeg még a mennyiségen van!

Ha édességet kivánsz, vagy sütit, egyél, de csak annyit keveset, amivel a vágyadat csillapitani tudod.

Én régen ha sütit kivántam, vagy édességet, nem tudtam hol a határ, nekiültem egy egész tiramisu tortának, ha ugy volt kedvem, és megettem.


Ezt nem szabad lett volna.

Mondjuk én azok közzé tartoztam mindig is, aki, nem azt mondta, hogy nem tudom mitöl vagyok 100 kiló, mikor annyit eszem mint egy veréb :-D

én nem, én tisztába voltam azzal. hogy zabálok mint egy diszno, zabáltam, bocsánat, és azért volam olyan amilyen.


De mára már, tudom, hogy ilyen hibát nem követhetek el, és én már nem is leszek olyan kövér soha, ez tuti, mivel most is, a télen rám jött 7-8 kiló felesleg, amit 3 hete elkezdtem leadni, 74-ről, már 69,8 kilo vagyok, még husvétig van 2 hét, addig még leadok 3 kilót, és jól fogom magam érezni!!!!!!!!!

2011. ápr. 7. 22:14

Sziasztok megint.


Ide is muszáj leírnom, mert annyira boldog vagyok. 103 kg-ot mutatott most a mérleg este! Pár hete még 110 voltam! Hihetetlenül felemelő érzés, és igaz, hogy ez csak még több erőt ad!

16. .Babec. (válaszként erre: 14. - Newgirl)
2011. ápr. 7. 11:29
Ügyi! GRATULÁLOK!!!!!!!
15. Lestrange (válaszként erre: 14. - Newgirl)
2011. ápr. 5. 19:23
Már én sem hiszek a két hetes csúcsszuper diétákban. Három hete minimális a húsbevitelem, akkor sem disznó, hanem baromfi, rengeteg zöldséget eszek, gyümölcsöt, vizet iszok, teljes kiörlésű gabonát, korpákat, olajos magvakat, rostokat, és öt kilót fogytam már.
2011. ápr. 5. 19:06

Sziasztok!


Az én titkom a lassu, semmit meg nem vonó fogyókura.

Nem volt semmi olyan kimondott diéta ami szerint ettem volna, vagy tartottam volna magam.

Ha olyan kedvem volt, salátát ettem, ha olyan akkor sonkát, husit, sok zöldséget, gyümölcsöt.

Kenyeret, ha megkivántam, csokit, sütit, szintén ha megkivántam megettem, de lehetőleg délelőtt, vagy kora délutánra időzitettem.

Vettem egy elliptikus trénert, ezzel, naponta fél órát, edzettem.

de volt, hogy nem minden nap, de hetente legalább 4 szer biztosan.

a lényeg a fokozatosság, lassan de tartósan, kell idő az ember szervezetének, hogy átálljon, és a lényeg, minden az agyban dől el, ha azt tudatositod magadban, hogy te fogysz, és egy héttel később kevesbbbet fog mutatni a mérleg, akkor az ugy is lesz.

a másik fontos dolog, hogy kis, célokat, teljesithető, célokat kell kitüzni magatok elé.

Nekem az első az volt, hogy legyen a kilóim számjegye 2 számjegyü, hogy ne 100 al kezdődjön, hanem 9-essel, és sikerült, 3 hét alatt.

ekkor elmlékszem elsirtam magam a mérlegen, mikor 98 kilót mutatott, és akkor jött a következő cél, kezdődjön 8-assal, és 7-essel, és végül 6.-ossal.és sikerült,a legkevesebb, 106-ról 64 voltam, de ez már kevés volt nekem, nagyon nyúzott volt az arcom.

Most a cél 3 hete a 67 megint, 74-ről kezdtem, és ma 71 voltam, husvétig leadom még ezt a 4 kilót.

most káposztalevest eszem, zöldséget, húsokat, csirkemellet,gyümölcsöket, és teát iszom.

Meg túrórudit eszem, meg milli mia deszertet, mert megkivámtam, és nem vonom meg magamtól! :-)


És fogyok!!!!!!!!!!

13. vasskriszta (válaszként erre: 7. - 43d4d69400)
2011. ápr. 5. 07:54
dícsérendő!!!!!nagyon-nagyon ügyes vagy!!
2011. ápr. 5. 07:13
2011. ápr. 4. 22:36
Egyébként igen, én is 30-40 kg túlsúlyt szeretnék leadni. De ez nem megy másként tartósan, mint teljes életmód váltással. Nem hiszek a drasztikus diétákban, mert próbáltam mind, és sosem jött be, mert mindig elbuktam, vagy ha végig is csináltam, nem onnan fogytam, ahonnan akartam. Most második hete életmódváltás tanácsadásra járok, és ott az úr, aki egyébként amerikában egy klinikán is dolgozott, és fogyasztott le, gyógyított meg embereket, szóval ő azt mondja, hogy minimális hús, rengeteg zöldség, gyümölcs, teljes kiörlésű gabona, olajos magvak, mindezt mértékkel, napi egy órás rendszeres testmozgással, és egy év alatt beáll úgy a súly, hogy soha többet nem megy vissza, ha az ember nem kezd el pizzát zabálni. Ő azt tanította, hogy ha a szervezetben minden rendben van, mindenből optimálisat kap, és optimális a testmozgás is, akkor nincs miért meghízzon.
2011. ápr. 4. 22:27
Aki akar lefogy. Minden csak bevitt kaloriakon mulik. Nem kene annyit habzsolni es menne. Csak ugye ez a legnehezebb ezert ra kell fogni az anyagcserere a testalkatra a pajzsmirigyre meg meg ki tudja mire...
9. Lestrange (válaszként erre: 2. - Pöszmösz)
2011. ápr. 4. 21:29
10 epizódból áll azt hiszem.. Láttam képeket a közönségtaliról, legtöbbjük visszahízta, de vannak, akik szépen tartották, és a bőrük is szép maradt.
8. Gaby76 (válaszként erre: 5. - Gombszem)
2011. ápr. 4. 14:26
szia! En is sokat fogytam. 35 kilot. Sajnos most kicsit visszahiztam, de mar dolgozom a leadasan. Nekem is sulyos refluxom volt. Amint abbahagytam az össze-vissza evest, enyhult, nehany kilo minusz utan el is felejtettem, hogy valaha refluxom volt. Atkins-szerű diétán voltam. abban nem is szabad gyümölcsöt enni.
2011. ápr. 4. 12:42
Én 82ről fogytam le 55re. és 1,5 éve tartom.
6. .Babec. (válaszként erre: 3. - Newgirl)
2011. ápr. 4. 12:05
Megosztanád h ezt h csináltad? Amúgy gratulálok!!!! :-)
2011. ápr. 4. 10:17

Sziasztok...

Engem is érdekelne, mert nálam is aktuális, de nehezen haladok.

kb 25-30 kg-tól kellene megszabadulnom,de kezdésnek 10 kg is megtenné és majd így tovább....

Ami nekem nagy gond, h elég súlyos REFLUXXAL küzdök...ezért, csak folyadék és csak gyümi napok kizárva....

Várom az ötleteket és a tanácsokat!!!!

4. 777f5158ef (válaszként erre: 3. - Newgirl)
2011. ápr. 4. 09:44
sia! Leírnád h hogyan csináltad? nekem kb 25 kg-tól kellene megszabadulnom :(
3. Newgirl (válaszként erre: 1. - Lestrange)
2011. ápr. 4. 09:38

Szia!


Én nem láttam ezt a műsort.

De ha elárulom neked, hogy valaha én is nagyon kövér voltam, és sikerült lefogyni, talán segit.


Te is tulsulyos vagy?

Szeretnél fogyni?


Én 160 cm magas vagyok, és 2006 január elséjén a mérlegre állva, 106 kg-voltam.

Ekkor ugy döntöttem vége, elkezdtem diétázni.

10 hónappal később 2006 november 1.-én 77 kg voltam.

Majd ezt a sulyt tartottam egészen 2007 év végéig, mikor ugy döntöttem lehetene a testsúlyom 6-ossal kezdődő is.

Ekkor fogtam bele még egy diétába, és 2008 májusában, 65-66 kiló voltam, több mint 40 kilótól szabadultam meg.

66-68 kiló között ingadoztam.

Majd mivel megszületett tavaly a 3. kislányom, kicsit magamra kaptam, de most ezekkel a kilókkal harcolok.

két hete 74 kilóról kezdtem diétázni, és husvétra, elérem a 67 kilós versenysúlyomat.


Szóval, akarat, kitartás, meg lehet csinálni!!!!!!!!

2011. ápr. 4. 09:24
Szia! Én néztem tegnap. Bár megmondom őszintén nem gondolom, h jó ennyi idő alatt ilyen sokat fogyni.
2011. ápr. 4. 09:06
Az egyik zenecsatornán tegnap indult egy ilyen című műsor, mely 10 tinit mutat be (egyet-egyet epizódonként), akik egy nyár alatt (a tegnapi lány 111 nap alatt) veszítik el túlsúlyukat. Van itt valaki, aki nézte? Nagyon hasznos kis sorozat, és nagy motivációt adhat, mert hihetetlen látványos a fogyás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook