Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vákumos maszírozó készülék tapasztalatok fórum

Vákumos maszírozó készülék tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2011. máj. 31. 12:02
Most hallottam a maszírozós vákumos változatról, az hatásos lehet? A tv-ben minden szép és jó, de...
2011. máj. 30. 17:18
mit gondoltok, egy ilyen lógó bőrre is hatásos?
3. db71abe5a1 (válaszként erre: 1. - Bondita)
2011. máj. 30. 16:52

Nem tudom, hogy a tévében milyet reklámoznak. Nekem egy nagyobb bevásárlóközpontokban is kapható vákuumost készülékem van. Amikor használtam nagyon jó volt. Bár a használati utasítás azt írja, hogy ne használjunk krémet, én mégis a géppel vittem fel azt.


Mostanában elővettem újra, és megpróbálom kicsit sűrűbben használni. Holnap pedig veszek hozzá valami normálisabb karcsúsító krémet. :)


Bár ugye ez vákuum, tehát nem juttat be a bőrbe hatóanyagot vagy ilyesmi. Ezt a kozmetikusom mondtam. Én mégis úgy érzem, hogy hatásosabb a karcsúsítókrém felvitele ezzel, mert megmozgatja a zsírréteget. :)

2011. máj. 30. 15:30
Gyenge és semmit sem ér pénzkidobás,
2011. máj. 30. 12:26

Van e valakinek tapasztalata a tv-s vákumos maszírozóról? Kérem azokat akik már vettek és használták írják már le tapasztalataikat! Tényleg hatásos a feszesítésben és a narancsbőr ellen?

Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook