Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vakok juttatása fórum

Vakok juttatása (beszélgetős fórum)


7. Meda
2010. jún. 28. 19:11

Sziasztok, magam is szemészeti beteg vagyok, volt egy vak rokonom, ő is kapott támogatást, de már meghalt. Ám vannak vak ismerőseim, kollégáim is.

Alapítottam a Hoxán belül egy zárt klubot, oda keressetek rá ha van kedvetek, gyertek be :)

Szeretettel várok Mindenkit!

2010. márc. 24. 18:04
Én úgy tudom, hogy az államkincstárnál kell nyomtatvány kérni, házi orvos, leletek, elég hosszú. Adnak 90 százalékos utazási kedvezményt is.
5. 62cc0f78ae (válaszként erre: 4. - Caffi)
2010. márc. 23. 19:21

Szia! Nem, nem onnan!:) Csak oda befizeti az éves tagdíjat, és vannak kedvezmények meg ilyenek! A vakok sz.járadékát a MÁK folyósítja! (Én is anya kapcsán tudom)

A nyugdíj persze jár mellette, meg gondolom, az összes többi járandóság is!

4. caffi (válaszként erre: 1. - Murva)
2010. márc. 23. 19:14

Huuu...nem akarok hülyeséget írni.....de anyum vakká van nyilvánítva....megkérdezem neked ha gondolod!

Nyugdíjas,így azt tudom h kap nyugdíjt....de kap a szemére is....de aszem ahoz a vakok és gyengén látok szövetségében van...és talán onnan kap?....

3. 62cc0f78ae (válaszként erre: 1. - Murva)
2010. márc. 23. 18:33
Szia! Kell hozzá az orvosi (szemészeti) papír; és ezzel tudod a Vakok Személyi Járadékát igényelni! Ez 20000Ft körül van. Pontosan az igénylés menetét nem tudom (gondolom, a szemész szakorvos tud segíteni), de ezt az Államkincstár folyósítja!
2010. márc. 23. 18:27

Szerbusz!

Kérdésedre válaszoolok ha tudod a vakság tényét Papirokkal igazolni akkor kaphatsz támogatást. Kérlek ha nem vbeszed tolakodásnak akkor ird meg hogy vele született vakságróól van szó vagy elveszitetted a látásodat mertm akkor máskép járnak a támogatások is.kérlek erre a cimrer irj ildus88@citromail.hu

Megkérek minden fórumozó társat hogy a trágár vélemlényeket mellőzzétek akinek nem inge ne vegye magára mindenkit kérek ere senkit nem szeretnék bántani, cak már több alkalommal jártam hogy mindent kaptam

2010. márc. 23. 17:56
Szerintetek aki az egyik szemére vak az kaphat máshonnan bármilyen juttatást mint a Nyugdíjfolyósító?Köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook