Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vakbélműtét után lehet cukros teát inni? fórum

Vakbélműtét után lehet cukros teát inni? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 22. 18:03
Én a műtét után már ittam teát sőt anyukám hozott rendes kaját amit szintén megettem és semmi bajom nem lett tőle .Altatás után mikor felébredtem már ittam a teát.
2009. szept. 21. 16:56
nyugodtan ihat cukros teát, én is azt kaptam a kórházban, pedig perforált a vakbelem még is azt adtak az ápolók-ők tudják mit adhatnak
2009. szept. 21. 16:38

Köszönöm a válaszokat!


Nagyon kedves tőletek, hogy segítettetek! :)

2009. szept. 21. 16:28
Most már nyugodtan ihat, de egyszerre csak keveset !!! Fontos, hogy fokozatos legyen az adag emelése. Ha nincs hányinger akkor oké. Kaját majd csak holnap és csak pépeset 2-3 napig. Utána lehet majd kezdeni a darabosokkal. Jobbulást!
5. weberkitti (válaszként erre: 4. - Gwendolin)
2009. szept. 21. 16:26

És mikor kaphat rendeset? Hány óra kell elteljen?

És enni mikor kap majd?

Altatták, de kb 20 perces műtét volt.

2009. szept. 21. 16:25

Szia !

Nem ! Tudtommal egyenlore csak ures teát ihat.Ha altatták , ne hogy hányás legyen a vége .

2009. szept. 21. 16:23

Szia.

Én a vakbélműtétem után pár órával ha nem volt már hányingerem,ihattam nyugodtan teát,bármit csak szénsavasat nem.

2009. szept. 21. 16:21

Sziasztok!


Anyósomat ma hajnalban műtötték, nem sokkal éjfél után. Egész nap nem kapott ennivalót. Teát kért tőlünk, hogy vigyünk be neki. Mindig mézzel vagy cukorral issza. Tehetek neki bele???

2009. szept. 21. 16:20
Vakbélműtét után lehet cukros teát inni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook