Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vakbélgyulladás! (Jegelés után visszatérő) fórum

Vakbélgyulladás! (Jegelés után visszatérő) (beszélgetős fórum)


1 2
2010. júl. 6. 21:01

ez van mostanság az eüben?

istenem szégyenlem magam...

már bocsi, de évekig ápolónő voltam...

20. PrincessKate (válaszként erre: 19. - Kriszti1212)
2010. júl. 6. 21:00
az ismerősöm mondta h nem olyan jellegű fájdalom, utána fel is jelentette a dokit, 2x élesztették újra...
19. Kriszti1212 (válaszként erre: 15. - PrincessKate)
2010. júl. 6. 20:57
én másfél hete voltam nőgyógyásznál. ügyeleten. hazaküldött, semmi bajom azt mondta. pénteken reggel begörcsöltem, de nem hívtunk mentőt. délutánra mentem időpontra a saját nőgyógyászomhoz, az meg azonnal felküldött a sebészetre... szóval ennyit róluk. Én is mensis görcsöket éreztem egyébként napokig.
2010. júl. 6. 20:56
úristen
17. mamcili (válaszként erre: 14. - Hte23)
2010. júl. 6. 20:56

és hogy vészelted át?

azutána lévő dolgokat?

16. Kriszti1212 (válaszként erre: 13. - Hte23)
2010. júl. 6. 20:55

azta :((((((( hát most bevallom jól megijedtem :(

látom neked is volt akkor "kalandod".

2010. júl. 6. 20:55
jajj istenem, szegényke. egyik ismerősöm is perforált mivel a háziorvos közölte h menstruációs görcs és hazaküldte. neki is perceken múlt. én úgy vagyok h inkább vágjanak, mint soká szenvedjek esetleg belehaljak
14. hte23 (válaszként erre: 13. - Hte23)
2010. júl. 6. 20:53
De ez már nagyon régen volt. Több mint 30 éve,
13. hte23 (válaszként erre: 5. - Kriszti1212)
2010. júl. 6. 20:53
Nekem 14 évesen jegelték, 17 évesen vették ki ( és nem fájt,-talán tompán- csak nem volt kedvem suliba menni) majdnem perforált, utána begennyesedett, ujra kellett vágni az ambulancián és a végén ráment a petevezetőm és a petefészkem.
2010. júl. 6. 20:52
7éves unokaöcsémnek perforált. Fájt neki napokig a hasa, de elhallgatta. Rohantak vele a kórházba, mikor már égett a láztól, meg nem bírt felkelni. Végeredmény: perceken múlt az élete, azonkívül egy 20centis hosszanti vágás a hasán. :(
2010. júl. 6. 20:47

köszi:) 2hónap múlva már meg is műtenek:D nem sietik el.

azért jófejek, az a folyadék azért csak nem normális, hanem gyulladást jelent...

nekem mondogatták de hát nem perforált... akkor ezek szerint a műtéttel megvártuk volna :S

ne hagyd magad, komoly bajok lehetnek!!!

10. mamcili (válaszként erre: 3. - PrincessKate)
2010. júl. 6. 20:47
és azóta mi lett veled?
9. Kriszti1212 (válaszként erre: 4. - Mamcili)
2010. júl. 6. 20:46
Hát sajna én nem tudok. Illetve rá kellene nagyon készülnöm, mert itthon vagyok picibabával és sajna nincs aki vigyázzon rá. 11hónapos lesz, már nem cicizik és úgy tudom ilyenkor már nem fektetik be a mamával :( Mondjuk ha azon múlna, akkor tuti inkább kifizetném, csak közelebb legyen hozzám.
8. mamcili (válaszként erre: 5. - Kriszti1212)
2010. júl. 6. 20:45
igen ez így van.
7. Kriszti1212 (válaszként erre: 3. - PrincessKate)
2010. júl. 6. 20:45

Szia!

Szegény, jobbulást. Hát nem semmi mennyire hanyagok. Nekem is vannak valami folyadékok a hasamban, de azt mondták rá, hogy nem veszélyesek. :s

2010. júl. 6. 20:44
vagy keresnék egy orvos vagy nővér ismerőst aki tud segíteni, hogy ellássanak hamar és rendesen...
5. Kriszti1212 (válaszként erre: 2. - Szamy36)
2010. júl. 6. 20:44

Húú, ez durva. Nekem azt mondták itthon is jegelgessem. De hát én ezt csak tüneti kezelésnek tartom, ezért úgy vagyok vele, hogy inkább most jöjjön vissza és akkor megműttetem. Mert a kórházban találkoztam egy nénivel, neki 16évesen eljegelték, most, 40évvel később 3percen múlt az élete :( Én meg azért nem akarom, hogy ilyen rizikós legyen.


Nem szokott fájni neked már a helye? Ja nekem amúgy azt mondta a sebész, hogy már el tudják végezni úgy is, hogy nem kell vágni csíkot, hanem két kis lyukon keresztül kiműtik.

4. mamcili (válaszként erre: 1. - Kriszti1212)
2010. júl. 6. 20:43
szia én a helyedben azonnal visszamennék a kórhézba ahonnan hazaküldtek...
2010. júl. 6. 20:42

4hete azt mondták az van, jegelték 4napig és hazaküldtek. fájdalmam amúgy nem múlt, tegnap reggel már sírtam, egész nap vizsgálatról vizsgálatra mentem, 3kórházban voltam, mire 00:30-ra kiderült, h tele vagyok cisztákkal.

h 4hete akkor mért látták vakbélnek...?

de elvileg hiába jegeltetik veled, úgyis vissza-visszatér amíg ki nem veszik.

2010. júl. 6. 20:41

Szia!

Én 19 éves voltam. 4 szer jegelték el. 5. műtét. Bár akkor, már fogadtunk sebészt, mert féltünk, a petefészkem oda lesz.

Először 2 hónap múlva jegeltek, aztán már volt 1 hét se telt el.

Sajnos mindig akkor fájt amikor nem volt kedve senkinek műteni. Veszélyes játék a jegelés.

Jobbulást neked.

2010. júl. 6. 20:32

Sziasztok!

Azok tapasztalataira lennék kíváncsi, akiknek eljegelték a vakbélgyulladást, de visszatért. Mennyi idő múlva körülbelül? Akkor már megműtötték?


Én most voltam hétvégén kórházban. Nőgyógyászati bajra gondoltam, de kiderült a vakbélgyulladás. Ultrahang és egyéb laborvizsgálatok igazolták. Infúzióztak, meg jeget kaptam a hasamra. Vasárnap, hétfőn már nem is volt semmi bajom, de most kicsit, tompán érzek valami fájdogálást ugyanott. Lehetséges, hogy ilyen gyorsan újra belobbanjon?


Köszi mindenkinek, aki ír!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook