Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vak masszőr előnyei és hátrányai fórum

Vak masszőr előnyei és hátrányai (beszélgetős fórum)


5. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Vak masszőr)
2019. szept. 14. 08:11
Egy vak férfi masszőr sokkal jobban kitapintja az ízületeket, izmokat, mert csak a kezével, ujjaival tud "látni". Ez előnye. Talán "tapintatos" is, ha a hölgyeknél nem téved el a keze. Mivel nem látja, hogy helyes-e az illető, de érzi ha ráncos.
4. sanyinak (válaszként erre: 1. - Vak masszőr)
2019. szept. 13. 19:19
Sötétben is tud masszírozni 😄
2019. szept. 13. 10:22

Tapasztalatom nincs, de az az elképzelésem, hogy se előnyét, se hátrányát nem látom annak, ha a masszőr vak. Fontosabb lenne nekem, hogy ismerje tökéletesen a test anatomiáját, tudja, hogy hol mit miért csinál, azaz végezze tökéletesen a munkáját. Fontos az érintés meg a szeretet, persze, de általában nem az a legfőbb szempontjuk a masszíroztatni vágyóknak.

Néztem a Ferenciek terét és környékét, millió masszázs szalon és stúdió van.

Kívánom, hogy találd meg a számításod, sok sikert!

2019. szept. 13. 09:16
Régebben jártam masszázsra, ahol több masszőr is volt. Sokan a vak masszőrt választották. Én is szívesen mentem hozzá, mert nagyon jól masszírozott. Előny lehet az, hogy nem látja kit masszíroz. Hátrányt nem tudok.
2019. szept. 13. 09:06

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy tapasztalataitok avagy csak véleményetek szerint mik egy vak masszőr előnyei és mik a hátrányai, tehát miért mentek vagy mennétek inkább vak masszőrhöz, esetleg, ha nem mentek vagy mennétek, akkor miért nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook