Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vajon végre sikerül? fórum

Vajon végre sikerül? (beszélgetős fórum)


4. M0ncsa (válaszként erre: 3. - Zoé00)
2012. ápr. 14. 13:12
Az a legokosabb :) Mi itt talalgathatunk, de a tenyek ugyis magukert beszelnek ;)
3. Zoé00 (válaszként erre: 2. - M0ncsa)
2012. ápr. 14. 13:03
Igazad van, reggel tesztelek egyet!
2. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Zoé00)
2012. ápr. 14. 12:26
Szerintem tedd azt, amit az orvos mondott, csinalj egy tesztet. Mostanra mar pozitivnak kell(ene) lennie, ha megfogantal.
2012. ápr. 14. 11:51

sziasztok!


Szeretném kérni a segítségetek. Inszeminációra indultunk volna de cisztám volt, arra nem lehet rástimulálni, így vártunk. Közben megjött, vissza mentem, még mindig volt ciszta. Megint 1 hónap pihi, majd pont középidőben mentem szintén egy ellenőrzésre, bár a ciszta még mindig nem múlt el de mondta, hogy gyönyörű érett petém van, legyünk együtt a napokban, és 2 hét múlva teszteljek. Igen ám, de este elkezdtem vérezni, és pár napig tartott. Eltelt két hét, nem jött meg, viszont kívánós vagyok és a melleim nagyon fájnak. Szerintetek lehetek terhes? Én gyanítom, hogy akkor amikor bent voltam nála, ultrahanggal megpiszkált és levált/kidurrant a ciszta ( nem tudom mi a jó szó rá) Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook