Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon mitől működik jól egy párkapcsolat? (Férfi szemszögből) fórum

Vajon mitől működik jól egy párkapcsolat? (Férfi szemszögből) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vajon mitől működik jól egy párkapcsolat? (Férfi szemszögből)

1 2 3
4. 0f4abafe57 (válaszként erre: 3. - A6cd9cfa0c)
2009. nov. 14. 21:10
Te egyáltalán elolvastad amit írt?
2009. nov. 14. 21:07

szia. szerintem ha szereted a társad, elfogadod minden hibájával együtt, kész vagy kompromisszumokra és időnként lemondásra, és elég toleráns vagy a pároddal szemben, és mindez kölcsönös, akkor nem lehet olyan baj amit ne lehetne megoldani. ezt egy több mint 9 éves kapcsolattal a hátam mögött mondom...


viszont azt is hozzá kell tegyem hogy megéri a fáradozást :)

2009. nov. 14. 21:06

na ha ez neki nem jó,akkor hajtsd el a pi............. ez kihasználás csont velejéig!!!!

leszel te még boldog ez nem boldogság hidd el!!!

2009. nov. 14. 21:03
Szerintem a közvetlen környezetünkben mindannyian ismerünk olyan párokat, akik már évek óta együtt vannak, tökéletesen összeillenek, és látni rajtuk, hogy nagyon boldogok. Gyakran elgondolkodom azon, vajon mi lehet a titkuk, mitől működik jól a kapcsolatuk, és amikor kíváncsiságból rákérdezek, feleletként általában csak ennyit kapok: „Majd egyszer te is megtalálod az igazit!” Erősen kétlem, hogy ezzel a válasszal bárki megelégedne, ahogyan én sem. És mivel nincs egyértelmű válasz, további kérdések merülnek fel bennünk ezzel kapcsolatban. Vajon mi mindent kell megtennünk ahhoz, hogy jól működjön a párkapcsolatunk? Milyen hibákat ne kövessünk el? Mi van, ha mégsem működik a dolog? Ebben a cikkben ezekre keresem a választ.

Ugrás a teljes írásra: Vajon mitől működik jól egy párkapcsolat? (Férfi szemszögből)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook