Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon minek örülne? fórum

Vajon minek örülne? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. dec. 8. 15:27

Jó, hát én megértem.Legyen akkor toronyóra lánccal. Hátha az nem rangon aluli.:)

na, ez vicc volt csak. Tényleg nem lehet egy fórumon ajándékot javasolni olyan ember számára, akinek nem ismerjük végképp az igényeit, a mentalitását, és semmit nem tudunk róla.

A fiam is értelmiségi, egy pulóvert, egy italt és egy csomag sós pisztáciát kap tőlem. :))

na most tök mindegy hogy ő értelmiségi ebből a szempontból. De ismerem, tudom hogy örülni fog ezeknek, viszont hiába kérdeztem volna egy fórumon hogy mit vegyek a fiamnak, senki nem tudta volna azt hogy minek örülne.

12. Lávli (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 8. 15:22

Gravíroztasd bele a nevét egy Parker tollba.

Az nagyon menő.


Én új e-cigit vettem a férjemnek, különleges bőr markolattal, 3 különleges ízű aromával. 52 éves.

2019. dec. 8. 15:19
Árban értette...
10. 55Judit (válaszként erre: 6. - Trapiti)
2019. dec. 8. 15:17
Szerintem arra utalt hogy értelmiségi és nem egy 8 osztályos. Másak az igények.
2019. dec. 8. 15:15

Egy órát a férfi magának veszi, hiszen annyi kívánalomnak kell megfelelnie.

Amit meg szívesen adnék neki az megfizethetetlen.

8. Orsi2017 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 8. 15:11
Óra azt a nagyemberek is hordják 😄😄😂😂😁
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2019. dec. 8. 15:09

Szeretnék olyan dolgot ajándékozni, ami folyton vele van vagy nap, mint nap használja.


Munkája elegáns üzleti viselethez, öltönyhöz köti.

2019. dec. 8. 15:04
Férjem egy jobbfajta okosórát kap. 50 éves vezetőbeosztású fejlesztőmérnök amit farmerban és pólóban művel úgyhogy nem igazán értem hogy a "felelős beosztás" mennyiben befolyásolja az ajándékot... :)
2019. dec. 8. 15:01
Ez a nehéz téma minden évben előjön. Olyantól tudnál tippet kapni leginkább, aki ismeri a párod személyiségét. Sok mindentől függ minek örülne, de nagy szerepe van ebben a személyiségének.
4. Orsi2017 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 8. 14:59
Órát
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 8. 14:42

Felelős beosztású...

Ajándékról van szó vagy arról hogy nagy ember a barátod!?


Engem az ember érdekel nem a munkája.

Én poénra szoktam venni, mindig valami vicces dolgot veszek a 35 éves férjemnek. Kivéve tavaly, mert a kocsiba vettem új rádiót.

Na mindegy, te ismered te tudod meddig mehetsz el.

2. Törpilla (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 8. 14:37
Szia! Felelős beosztásba az nem igazán viszont egy Cd kellemes dalokkal és egy óra egy igazi márkás alkohol amit szeret. Jó ötlet még szerintem egy különleges feliratos póló. Hagyj nyomot ez a lényeg. 😘
2019. dec. 8. 14:28

Sziasztok!


Tanácstalan vagyok, hogy mit vegyek a 35 éves barátomnak ajándékba. Pipere dolgok és a hagyományos zokni, nyakkendő kilőve. Most egy bőr-fém karkötőn gondolkodom. Csak lehet ezt egy felelős beosztású férfinak? Vagy ha szolid, nem feltűnő kivitel akkor rendben lesz?


Vélemény szeretnék kérni ebben a konkrét esetben.


Írjátok meg, hogy Ti mivel lepitek meg szeretteiteket nem és kor megjelöléssel! Ezzel is ötleteket kölcsönözhetünk egymásnak.


Üdv,

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook