Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon miért jó? fórum

Vajon miért jó? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vajon miért jó?

12. Mo-Ma (válaszként erre: 1. - Kaktusz97)
2019. márc. 3. 23:04

A világ olyan, amilyen.

Benned van a kulcs és a forrás ahhoz, hogy a kapcsolataidat hogyan alakítod.

11. b8284a21b6 (válaszként erre: 10. - 39a6fdc607)
2019. febr. 21. 19:39

Hű-ha ilyen korán kelsz,vagy nem tudsz aludni !?

Volt már néhány munkahelyem,volt szerencsém megismerni a magyart !

A szemellenzőt is úgy használd mint a szád,látod,de az agyad azt parancsolja:: ne lásd !

10. 39a6fdc607 (válaszként erre: 9. - B8284a21b6)
2019. febr. 20. 04:29

Mindegyik meglátásod megállja a helyét. Lehet, hogy neked is volt már ilyesféle tapasztalatod?

A szemellenzőt nem nekem találták ki, viszont a szám csukva volt mindig, legalábbis a főnök előtt 😊

Egyébként már kiléptem onnan.

9. b8284a21b6 (válaszként erre: 4. - 39a6fdc607)
2019. febr. 19. 10:15

"amelyik szívvel-lélekkel a munkájára koncentrál azt szívatja"

Itt van egy érdekes felállás : A főnök ostobább a beosztottnál,és képtelen ezt elviselni,ikább kiutálja,vagyis szivatja az ÜGYEST !


"tessék-lássék tesz valamit"

Ha már három ember dolgozik egy helyen,eközül egy analfabéta,de spiclinek jó !

Ezt a főnök észreveszi,és a fülnyalogatásáért kedveli,nem pedig az érdembeni munkájáért !!


Nebethet ! Javaslom,hogy használj szemellenzőt,mint amilyen a lovakon van,csak ezt képzeletben !

Vagyis neláss , neakarj többet látni............ez ellen nem tudsz mit tenni !!

Bár..........van megoldás,keress másik munkát,vagy buktasd meg a sumákot ! Ha az utóbbi sikerül,a főnök kifogja rugni !!

8. syria (válaszként erre: 1. - Kaktusz97)
2019. febr. 12. 13:10
A kisembereknek semmiképpen nem jó. A gigaplakátok kibocsátói viszont elérték a céljukat.
2019. febr. 10. 12:47

Szerintem aki ilyesmiken gondolkodik és fennakad annak először önmagán kell elgondolkodnia.

Az emberek mindig is ilyenek voltak. Kb. olyan, mintha a történelmet akarná valaki megváltoztatni.


A cikk írója is leírta, hogy vele is előfordul, hogy eleve nem szível valakit. Eleve negatív érzésekkel fordul felé. Miért?


Sokan szeretik itt azt hangoztatni, hogy ők mennyire elfogadóak, megértőek, szelídek és mindenkit szeretnek.

Erre csak azt tudom mondani, hogy a szentek már a mennyországban vannak.


Nincs ember bűntelen - a megváltás nem erről szól.

2019. febr. 9. 15:41
Mert igy születtem😜😜
5. birebora (válaszként erre: 1. - Kaktusz97)
2019. febr. 9. 15:04
És a kérdés valóban költői marad:)
4. 39a6fdc607 (válaszként erre: 1. - Kaktusz97)
2019. febr. 9. 13:56

" A remény hal meg utoljára "

De, nem lesz jobb!

Szinte mindenhol csak a konfliktus adódik.

Pl. munkahelyen nem egyenlő a bánásmód a főnök részéről...amelyik szívvel-lélekkel a munkájára koncentrál azt szívatja, amelyik csak tessék-lássék tesz valamit, mondjuk így " cirógatja ".

Ki az, aki ezt elviseli negatív érzelem nélkül?

2019. febr. 9. 12:20
A téma engem is szokott foglalkoztatni.A saját életemben is tapasztaltam már.A környezetemben pedig naponta előfordul hogy valaki így viselkedik.Én személy szerint igyekszem elfogadni másokat olyannak amilyenek.Ami nem az én dolgom azzal nem foglalkozni stb...Nem vagyunk egyformák.
2019. febr. 9. 11:06
Rövid, de jó cikk. Hasonló gondolatok sokszor megfordulnak a fejemben.
2019. febr. 9. 09:35
Vannak dolgok, amiket talán sosem fogok megérteni, vagy akár feldolgozni. Ez a dolog maga az ember rossz természete, hogy miért nem tudjuk igazán elengedni ezt és a negatív érzelmeket.

Ugrás a teljes írásra: Vajon miért jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook