Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vajon mi lehet a bajom...?:( fórum

Vajon mi lehet a bajom...?:( (tudásbázis kérdés)


11. frutty
2010. febr. 8. 14:44

én holnap megyek dokihoz.

egy kicsit köhögök,de a fejem kicsit fáj....

2010. febr. 8. 13:47
Mégsem komolytalankodtam... főleg, hogy 14 éves korom óta, akkor voltam dokináé, mikor pocis lettem... és már 30 éves múltam.
2010. febr. 8. 13:46

Sziasztok!

Voltam dokinál!

Gyomorgyull. van, egy kis fekéllyel fűszerezve!!!!

2010. febr. 8. 09:46

ha ez megnyugtat nekem a bal kezem és lábam is zsibbad, a szívem is rengeteget szúr szédülök de mégsincs semmi baja a szivemnek!

Nem kell minden kis tünet mögé komoly betegséget képzelni. Nem vagy hipochonder véletlenül??

2010. febr. 8. 09:43

nem kell parázni, apró okoktól is lehet ilyen tüneted sőt bármilyen tüneted

nekem is szúr itt ott amott naponta mégsem foglalkozom vele. majd elmúlik! én nem javaslom h ogy dokihoz menj vele, mert csak komolytalannak tart és ha tényleg olyan bajod lesz akkor már nem fog komolyan venni.

6. Angyalbaba (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2010. febr. 8. 09:41
Mindenképp orvos!
2010. febr. 7. 16:52
Szerintem mondd el panaszaid a haziorvosodnak.
2010. febr. 7. 16:47

ugyan ez a tünet van nekem is!

lehet hogy H1N1?!

2010. febr. 7. 16:04

Ezt már tegnap is kérdezted!!!

Holnap háziorvos és kész!!!!

2010. febr. 7. 16:02

Fája a bal gerincem mellett egy pontban, majd a mellkasomnál is ugyanott... Ezen kívül a bal vállam, és az oldalom is szúr! Nem egyfolytában, csak néha-néha!

Ehhez társul valami rosszulétféle is... Kis gyomorfájás.., de ez csak kb. napi 1x.

Én már teljesen behergeltem magam, hogy biztosan nagyon beteg a szívem, mert gyorsabban ver, mint szokott.

Tudom, hogy ezzel készítem ki magam, mert teljesen bepánikoltatom magam, és úgy érzem, hogy ezért produkálok egyéb tüneteket is. (lsd. Rosszullét)


Mi bajom lehet?

2010. febr. 7. 16:02
Vajon mi lehet a bajom...?:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook