Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon mért mondta ezt? fórum

Vajon mért mondta ezt? (beszélgetős fórum)


27. a26b2a1b7e (válaszként erre: 25. - Schmetterling89)
2009. jan. 20. 17:47

Akkor talán a más egyéb problémákat próbáld meg megfogalmazni, a pároddal megbeszélni és a megoldást közösen megtalálni rájuk, ahelyett, hogy még további problémákat gyártassz magatoknak.

Hidd el, hogy a házasság nem oldja meg a problémákat. Egy házasságban rengeteg buktató van, és sokkal-sokkal nagyobbak, mint az, hogy tetszeni fogsz-e tíz kiló plusszal vagy mínusszal is. És, ha már egy ilyen egyszerű dolog kiüti Nálad a biztosítékot, akkor mi lesz a komolyabb problémáknál? Ha pedig máris vannak komolyabb problémák, akkor inkább azzal kellene foglalkozni...

Csak gondolj bele: ha vettél egy házat, aminek csak a vásárlás után veszed észre a hibáit, és kiderül, hogy elfagyott a vízvezeték, és nem folyik le a víz, és melleseg az udvaron a virágokat össze-vissza ültették, akkor nem az lesz a legfontosabb és legégetőbb problémád, hogy az udvaron a virágok összevisszasága miatt bosszankodj, hanem az, hogy mielőbb megcsináltasd a vízvezetéket, nem igaz?

Az életben bármilyen helyzet adódik, szerintem előbb azt kell megvizsgálni, hogy mi a legégetőbb probléma, amit meg kell oldani, aminek a meg nem oldása további problémákat hozhat a nyakunkra. Az apróságokkal ráér az ember később foglalkozni. Sőt, gyakran előfordul, hogy ha a fontosabb dolgokat megoldotta az ember, akkor az apró problémák maguktól megszűnnek...

26. sariya (válaszként erre: 25. - Schmetterling89)
2009. jan. 20. 12:00
Ne vedd ennyire komolyan.Ha ennyire bánt,akkor vágj vissza vmi hasonlóval és max nevettek egy jót az egészen:)
25. schmetterling89 (válaszként erre: 24. - Sariya)
2009. jan. 20. 11:54

Olyan könnyű így leírva! Csak a valóságban valahogy nem tom felfogni ilyen könnyedén, hogy "Hát szivem én nem akarok hízni mert így érzem jól magam, ha szeretsz, szeress így is, ha meg nem akkor lehet lépni"... Ő az első igazán komoly kapcsolatom, és nagyon szeretem, ezért is akarva akaratlanul felmerül a kétely, hogy akkor most szeret, vagy mi van.

Meg vannak azért ezen kívül más egyéb problémák is sajnos...

24. sariya
2009. jan. 20. 11:44
Szertintem ne fújd fel ennyire.Az én párom azon igyekezett,hogy rám pakoljon párkilót,mert hogy ő azt szereti.Hát sikerült is neki.De mikor összevesztünk ésmásfél hétig szinte nem is beszéltünk,a stressztől ledobtam magamról az egész addigi munkáját.Nem örült neki,de hát kit érdekel ha én így jobban érzem magam?Ha szeret,szeressen kövéren vagy vékonyan is..Ez nem vitatéma.Ha meg nem tetszik neki vmi,akkor...
23. schmetterling89 (válaszként erre: 21. - Sirga)
2009. jan. 20. 11:32
Igen, kérdezték már egy csomóan és már írtam is lejjebb, hogy volt ő már 10 kilóval nehezebb, és IGEN, TETSZETT!!! Mert nekem tök mindegy hány kiló, vagy milyen álmos fejet vág reggel vagy mittomén, mindenhogy tetszik.
22. Zarahell (válaszként erre: 21. - Sirga)
2009. jan. 20. 10:15
Ez tetszik! :)
21. Sirga
2009. jan. 20. 09:19
Bocs, de Te fújod fel szerintem is. Azért, mert máshogy értelmezed nőként, mint ő, férfiként. Egy kérdés - bocs, ha már feltette valaki, nem olvastam végig -: Neked tetszene ő 10 kilóval soványabban, vagy kövérebben? Erre nem szoktunk gondolni, pedig ugyanúgy nem tudhatjuk, ahogy ő se tudja a választ. De ő Téged szeret - egy kirakatbabával - csak, mert szép - senki nem él együtt! :)
2009. jan. 20. 08:26
Látom:)
19. Zarahell (válaszként erre: 17. - 1f9774333a)
2009. jan. 20. 08:26
Igen, ezt most ki is fejtettem.
18. Zarahell (válaszként erre: 13. - Pont)
2009. jan. 20. 08:25

Nem is tudom.. én nem tudom, milyen öregnek lenni, de nagymamám jut eszembe, aki nagyon szereti a nagyapám, és mikor rákos volt, azt mondta, hogy őérte marad életben. :) Ez szerintem minden "tetszésnél" több. Ez már a szerelemnél is több.

Viszont mindig kiakad, hogy mennyire nem figyel magára, hogy ha nem szólna, nem is menne el fürdeni, meg mindig cs.azteti, hogy hogy néz ki, meg hasonlók. :)

17. 1f9774333a (válaszként erre: 11. - Zarahell)
2009. jan. 20. 08:24
Tán mert öregségre nem tetszeni kell a másiknak/kat, hanem szeretni??? ez a tetszés dolog ez csak a kapcsolat elején él igazán
16. 1f9774333a (válaszként erre: 13. - Pont)
2009. jan. 20. 08:23
Szerintem sem változnak egymás szemébe:))
15. 1f9774333a (válaszként erre: 1. - Schmetterling89)
2009. jan. 20. 08:23
Nem fújod fel egy kicsit ezt a szitut? Én most híztam 19 kg a terhesség alatt, s apa ugyanúgy szeret...
2009. jan. 20. 08:21
Ja, és szerintem kfogtál egy őszinte pasit! :) Ezt inkább díjazd! :)
13. Pont (válaszként erre: 11. - Zarahell)
2009. jan. 20. 08:19

"Az öregek sem tetszenek már egymásnak, "


Szeretném azt hinni,hogy ez nem igaz.Akik szeretetben öregszenek meg együtt,ugyanolyan szépnek látják egymást,mint fiatalon.

12. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Schmetterling89)
2009. jan. 20. 08:19
Igen, Te fújod fel.
11. Zarahell (válaszként erre: 1. - Schmetterling89)
2009. jan. 20. 08:17
Valljuk be, szerintem, ha maghízna 200 kilósra, és lógna a hasa, neked sem tetszene már annyira.. De a "tetszik" szó az .. az más. Az öregek sem tetszenek már egymásnak, aztán mégis együtt vannak, mert szeretik egymást. :)
10. Pont (válaszként erre: 1. - Schmetterling89)
2009. jan. 20. 07:58

Hogy veszítsünk el egy pasit rövid idő alatt?


Ez az egyik alap,amikor a nő a súlyáról diskurál.Jól nézek ki?,jól néznék ki?,ha fogynék jobban néznék ki?


Talán legközelebb kérd meg ,hogy menjen el veled shoppingolni...

9. 6f4d0d160f (válaszként erre: 1. - Schmetterling89)
2009. jan. 20. 07:54
Engem szeret a párom, most házasodunk össze, mégis néhanapján megjegyzi ha kerekedik a fenekem, vagy viccelődve megkérdi, hogy nem tűnök e nagyobbnak?? Dehogynem, és örülök, hogy figyelmeztet, hoyg szól, mert ő az egyetlen. Az utcán senki nem állít le és mondja, hogy hogy nézel ki?? Ezt köszönöm neki, hogy őszinte, igazi társ. Mellesleg én is megjegyzem neki ha "felszedett pár kilót". Nagyon éretlen a gondolkodásod, ha ezt komolyan írtad. Régen én is megsértődtem sokmindenen , és fájt az igazság. Ilyenek miatt ne veszekedjetek, a párod nem is érti, neked akkor mi esik rosszul, csak a VITÁ-t látja.
2009. jan. 20. 07:54
Ezen mit kellett kiakadni? Nem értem. X-)
7. 8ee31e318f (válaszként erre: 3. - Schmetterling89)
2009. jan. 20. 07:53

ha viccelodtok, sose vedd komolyan. mert ha minden viccbol ez alakul ki, akkor nem fogtok viccelodni, es at kell gondolnotok minden szot, mielott megszolaltok. azert ez eleg ciki hogy vigyazni kell mit mondtok. nekem is VOLT ilyen baratnom, akivel nem lehetett semmin viccelodni.

egy ido utan elfelejtettunk nevetni dolgokon, es mar nem is volt olyan felhotlen es jo dolog egyutt lenni

6. 8ee31e318f (válaszként erre: 1. - Schmetterling89)
2009. jan. 20. 07:49

most ezt is nevezheted ugy, hogy kiforgatom a szavaid.


ha erdekel mit gondol, akkor miert esik rosszul, ha oszinte? abban az esetben, is ha bizonytalan valamiben.


exem 80 kilo volt mikor megismertem. tetszett. 120 kiloval szult szerettem, es soha nem mondtam neki hogy kover. de ha megkerdezte volna tolem, milyen lenne ha annyi lenne, hat kb ugyan ez a beszelgetes lezajlott volna. a szules utan lefogyott 70 kilora. ruhaban nagyon szep volt, de logott rola a bor a gyors fogyastol. de szerettem. nem az a fontos hogy nez ki ha szereti az ember a masikat, es szerintem ilyen apro dolgokon hulyeseg felkapni a vizet, es veszekedni.

egyebkent miert akarsz fogyni? nekem is kint van a hajam ettol. minden baratnom fogyni akart, meg a 46 kilos is. konyorgom. MINEK? lanyok kapjatok mar a fejetekhez.

2009. jan. 20. 05:32

A férfiak azt mondják amit gondolnak, ne kombinálj.

Hidd el amit mond.

4. monika1225 (válaszként erre: 3. - Schmetterling89)
2009. jan. 20. 05:28
kicsit felfujtad szerintem! A pasid a nőt szereti benned! nem a tested! .... jó persze ez is előfordul, de azpk nem csinálnak reggelit a nőnek! Sőt , megkockáztatom észre se veszik ha lead valamennyit!Gondolom neked is úgy tetszik a pasid ahogy van! vajon mit válaszolnál ha megkérdezné, tetszene e neked 10 kiló minusszal vagy plusszal????
3. schmetterling89 (válaszként erre: 2. - A26b2a1b7e)
2009. jan. 20. 02:07

Jó, belátom igazad van...Áhh, lehet kissé túlérzékeny vagyok? :P

Belátom én is hibás vok hogy ilyen hülye kérdéseket teszek fel, csak így nem bírtam kihagyni miután benyögte ezt a csinálok reggelit, ugyis mostanában túl sokat fogytál dolgot. Amúgy is kis kombinálós vok, és ilyenkor a fejecskémben így beindulnak a dolgok és össze-képzelődök mindent. Ő volt már úgy hogy 10 kilóval nehezebb volt, volt kis pocakja meg minden, most megint visszafogyott, de mindenhogy tetszett... És így felmerült bennem a hülye kombinálás hogy ha nekem tök mindegy hány kiló igyis-ugyis tetszik, akkor ő mért mond ilyet hogy 10 kilóval könnyebben nem biztos h tetszenék neki, meg h mért nem érzem igy jol magam a börömben, mért akarok fogyni....

2. a26b2a1b7e (válaszként erre: 1. - Schmetterling89)
2009. jan. 20. 02:00

Így látatlanban azt mondanám, hogy Te fújod fel. A férfiak másképpen gondolkodnak/működnek, mint a nők. Egy párkapcsolatban sokkal nehezebb megoldandó feladatok merülnek fel annál, mintsemhogy azon morfondírozzunk, hogy egy jövőbeli esetleges hízás, vagy fogyás után hogyan tetszenénk a párunknak.

Namost, Ő is kérdezhetne Tőled olyanokat, hogy ha zöldre festené a haját, akkor is tetszene-e Neked. Te erre mit mondanál?

Szerintem felesleges gondolatokra pazarlod az energiád. Inkább örülj, hogy készít Neked reggelit, hogy lehet Vele poénkodni stb. Becsüld meg azt, amid/akid van!

2009. jan. 20. 01:39

Volt ma egy kisebb vitám a párommal. Először csak poénból felhozta, hogy készít nekem reggelit, mert az utóbbi időben nagyon lefogytam. Folytattuk a poénkodást, majd megkérdeztem tőle, hogy tetszenék-e neki akkor is, ha mondjuk 10 kilót fogynék. Erre azt mondta, nem tudja elképzelni milyen lennék úgy. Ez nem válasz, tovább feszegettem, hogy tehát akkor kevésbé tetszenék neki? Azt mondta lehet. Nekem ez nagyon rosszul esett, amit meg is mondtam neki, erre ő elkezdett magyarázkodni, hogy nem is ugy gondolta, hogy úgy szeret ahogy vagyok, stb...ja modnom, csak nem fogok neki annyira tetszeni. De hogy attól ő még szeret,szal a másik lényegtelen. Szerintem nem! Folyton azt mondja szeret, meg együtt képzeli el velem a hátralévő életét, akkor mégis mire véljem ezt a kijelentést? Kezd az az érzésem lenni h nem is engem szeret csak ahogy kinézek. Persze erre is megsértődött, merthogy kiforgatom a szavait....

Én fújom csak fel ezt a hülyeséget, vagy tényleg nem stimmel itt valami. Kérlek segítsetek, fogalmam sincs mit csináljak!! Kétségbe vok esve!!! :(:(:(::(:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook