Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon jó, hogy taktikázunk mi nők vagy egyenesen meg kellene mondanunk mit érzünk?! fórum

Vajon jó, hogy taktikázunk mi nők vagy egyenesen meg kellene mondanunk mit érzünk?! (beszélgetős fórum)


2009. jan. 28. 21:30
Egyébként sem kell és nem is érdemes szerintem taktikázni egy párkapcsolatban vagy ismerkedésnél. Egyszerűen csak okosnak és következetesnek kell lenni.
16. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - 29f8245603)
2009. jan. 28. 21:28

Én nem látom, hogy itt hol van a taktika. Szerelmes vagy? Az a kérdés, hogy elmondd-e?

Ez nem taktikai kérdés. Ha nem direkt társkeresés céljából ismerted meg, akkor nem kell romantikust játszani. Hagyni kell az eseményeket maguktól folyni, ha összeilletek, úgy is ki fog alakulni.

Én is most ismerkedek, és kezdettől nagy a szimpátia... De eszembe sem jut erről beszélgetni, az elrontana mindent, mintha valami megrendezett dolog lenne. Hagyom hogy alakuljon. A maga idjében minden megtörténik úgyis.

15. 673567bc24 (válaszként erre: 14. - 29f8245603)
2009. jan. 28. 20:14

Türelem az kell,jó sok!


Nem szeretek taktikázni,csak ha meg akarod szerezni,tartani,"túlélni"-a pasit,akkor MUSZÁJ !:DD

2009. jan. 28. 20:09

:)

szoval akkor mindig csak türelem és türelem...

ÉS mi nök szeretünk taktikázni ugy látom.

13. 673567bc24 (válaszként erre: 12. - Nóci01)
2009. jan. 28. 19:55
...és rafinált,ha nem akar ráb***i!:DD
2009. jan. 28. 19:29

Szerintem egy nő legyen rejtélyes!

Az az igazi!

2009. jan. 28. 18:16

fura a helyzet mert már többször probált megcsokolni de eddig ugy éreztem h csak szorakozn iakar de már azt hiszem mások az érzések,felöle és felölem is.Viszont az az érzésem h fél.

Az összes barátnöm az én tanácsomat kéri a pasikkal kapcsolatban de most hogy hogy kellene megtalálni az arany középutan aztán nagyon nehéz.

10. 673567bc24 (válaszként erre: 3. - Yargan)
2009. jan. 28. 18:07
Egyetértek!Én is ezt teszem,hadd mazsolázzon Ő is,az elejtett szavakból,annak jelentéséről,egy "véletlenszerű" érintésből,stb stb...:D
2009. jan. 28. 18:06

Szerintem általában nem vezet jóra a túl sok taktikázás. Nem bizots, hogy sikerül vele rávezetni a férfit arra, amit az ember lánya szeretne. A nyílt szóból jobban értenek - még ha evvel a sejtelmesség el is tűnik. Viszont a nyíltságért cserébe - már ha megérdemel téged - tiszteletet fogsz kapni.


Ebben a konkrét esetben azért érdemes lehet szerintem is várod egy ideig, miközben adsz neki egy-egy bíztató jelet. Ha végül neked kéne kezdeményezned, azért tényleg jobb kis lépésenként haladni.

2009. jan. 28. 18:01
Észre fogod venni, ha többet akar! És ha azután sem mer lépni nyíltan, akkor léphetsz te (kis lépésekkel).
7. katácskák (válaszként erre: 3. - Yargan)
2009. jan. 28. 18:00

Párom + az ellenttét vallja :) nem szereti, ha másképpen adjuk a tudtára.

Jelmondata:egyenesen, őszintén, természetesen

2009. jan. 28. 17:59

Nem gondoltam arra h minden érzésemet rézuditom hiszen még nincs sok viszont mi van ha bizonytalan hogy csak szorakoznék vele és csak egy jelre vár?

Ilyenkor csak türelemmel kell viselni a perceket?

2009. jan. 28. 17:59
Ha érez valamit irántad, akkor lépni fog. Ha elmondod neki, hogy mit érzel, és nála még sem jössz be, akkor kellemetlen lesz neked a későbbi találkozások alkalmával.
4. e2b5f0504e (válaszként erre: 1. - 29f8245603)
2009. jan. 28. 17:58
Hát ez nehéz helyzet, mert mi nők inkább elvárnánk a férfitól hogy ő mondja meg egyenesen hogy mit érez, de vannak olyan pasik, akik nem merik, és szintén a nőre várnak, és ezért van hogy mindketten a másikra várnak....szerintem, ne mondd el neki rögtön egyenesben, hanem viselkedj vele ugy, hogy lássa hogy te többet érzel iránta, hátha igy majd ő is felbátorodik :)
2009. jan. 28. 17:56

Fiú vagyok.

De nem baj ha taktikáztok.

Mert így izgalmasabb, mintha csak úgy megmondanátok. :))

2009. jan. 28. 17:52
Bizony-bizony:)
2009. jan. 28. 17:49

Egész nap ezen járt az agyam ugyanis van egy fiubarátom akivel talán mindig is vonzodtunk egymáshoz és szombatom csókoloztunk....

Azota csak kavarognak a gondolataim és az érzéseim hiszen a barátok nem csokoloznak....:)

Vajon meg kellene kockáztatni és elmondani mit is érzek,vagy taktikázni és várni h ö lépjen.

Jol teszi-e ezt minden nő amikor vár?Vagy mind a két ember tul bizonytalan ilyenkor és a másikra vár?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook