Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vajon illik adni bármit is vagy sem? fórum

Vajon illik adni bármit is vagy sem? (beszélgetős fórum)


5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Kannanana)
2022. szept. 22. 07:06
Köszönöm.
2022. szept. 22. 07:06
Ez belefér még.
2022. szept. 22. 06:07
Köszönöm 🙂. Én is így gondolom. Az előző doktor nőnek 5 éven át mindig vettem arra a két alkalomra valamit. Szerintem sem tolakodó.
2022. szept. 22. 06:02
Szerintem nem tolakodó. Kedves gesztus. :)
2022. szept. 22. 06:00

Sziasztok.

Egy éve kellett sajnos pszichiátert (nem pszichológus,de vele is egy órát lehet beszélgetni minden alkalommal) váltanom. Egy nagyon kedves hölgy (én is nő vagyok), középkorú,egy telefonra felirja a gyógyszerem, pártatlanul ad tanácsot ,szóval nagyon meg vagyok vele elégedve és ráadásul annak ellenére,nagy városban van a magánrendelése, nevetségesen kevés pénzt kér el egy egy alkalomért. Az előző doktor nőnek névnapjakor és karacsonykor, mert szintén hasonlóan jók voltak vele a tapasztalatok, mindig egy bonbont, egy kis apróságot vittem, jól esett a lelkemnek. Most közeleg az új doktornő névnapja és most azon gondolkodom, neki is kellene egy bonbont venni, mert tényleg sokat segített már ebben az egy évben is és valóban a betegeiért van.

Szerintetek tolakodó dolog lenne, vagy inkább egy kedves gesztus?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook