Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vajon a testgyertyát megfelelően használtam? fórum

Vajon a testgyertyát megfelelően használtam? (beszélgetős fórum)


7. Aegle (válaszként erre: 6. - Gyöngyszemü)
2011. máj. 13. 08:41

AZ alját nem bontottam szét, csak belenéztem és láttam a falán azt a "fura anyagot".

Nem tudom, h az tényleg belőlem jött-e, de mérföldekkel jobb az orrom. És biztosan hatott valamit, mert közben nagyon furcsa érzés volt. Igaz, csak az orrom egyik oldalán csináltam, azon, amin napok óta sehogysem kaptam levegőt.

Lehet, h legközelebb megkérem a mesteremet, h ő égesse el rajtam, mégiscsak szakavatott. :)

6. gyöngyszemü (válaszként erre: 5. - Aegle)
2011. máj. 13. 08:22
Nem gond hogy nemégett le teljesen. Igen kicsit ilyesztő hogy elégnagy lángon ég, de ha zavar takard ek a szemed mármint hogy ne mézz oda.... Szét bontottad az alját? Én kiváncsiságból mindíg megnézem, aztmondják az a trutyiszerű ami benne van azt szívja ki, én ebben ne hiszek ugyan, de érdekes hogy mielött maggyújtjuk átnézek rajta, és tiszta, a végén meg van benne valami. Igaz ezt csak fülbe csináltam. Olyan mintha kiszippantotta volna a nem odavaló dolgot..
5. Aegle (válaszként erre: 4. - Gyöngyszemü)
2011. máj. 13. 08:15

Az gond lehet, hogy nem hagytuk addig leégni, ameddig kellett volna? Hamarabb abbahagytuk.

Most csináltam először és nagyon új volt és furcsa és bevallom, féltem az egyre közeledő lángtól.

4. gyöngyszemü (válaszként erre: 3. - Aegle)
2011. máj. 12. 23:27
jól csináltad, mivel vákumot csinál..., azért érezhetted úgy. Én fűlgyertyázni szoktam..
2011. máj. 12. 22:12
Még most is kicsit zsibolyog, és még érzem ici-picit azt a gyertyázás közbeni "furcsa" érzést, ami inkább ahhoz hasonlított, mintha valaki csípte volna, szívta volna a bőröm.
2011. máj. 12. 22:11

Masszív orrdugulásra kaptam testgyertyát, ami kimondottan náthára is hatásos. Viszont nagyon feszélyezett a tűz, és h olyan közel volt az arcomhoz, szememhez (hiába takartam le).

Az orrom mellé kellett közvetlen tenni, ahol az a csont érződik és amit megnyomva, náthásan érezzük, h bizony ott van valami. Nekem nagyon meleg volt és furcsa érzés, továbbá a szemem is kapott valamit belőle közvetve, hiszen füst sem érte, se meleg.

Kérdés, h vajon ez jó használat? Mert minden mást úgy csináltam, ahogy tanácsolták.

2011. máj. 12. 22:09
Vajon a testgyertyát megfelelően használtam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook