Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vagyonmegosztás fórum

Vagyonmegosztás (beszélgetős fórum)

11. vbrigi333 (válaszként erre: 10. - Agis)
2014. máj. 7. 12:10
Köszönöm a választ,elnézést,hogy ilyen későn.Mondtam az anyukámnak,hogy ne váljon el,ne sürgesse a válást,ha a férje nem tud arról,hogy közössé válik az ingatlan. A férj már el is költözött. Már sok-sok éve gyanítottam,hogy közös lesz a ház, de anyu fel volt háborodva,hogy ne okoskodjak.Most,ha elveszíti fele házát,akkor abba belebetegszik még jobban.
10. agis
2013. dec. 2. 15:22
15 ev utan meg vagyonszerzodes eseten is kozos vagyonna valik hacsak nem ujitjak meg a szerzodest.
2013. dec. 2. 15:17
Az egyik családtagom válni fog, a házasság előtt volt már saját háza. 25 év házasság után közössé válik az ingatlan? Sajnos beteg,így kevés jövedelme van,fél,hogy el kell adni a házát,esélye sincs másikra. 2 ügyvéddel beszélt,egyik szerint osztani kell a házat,a másik szerint nem.Segítsetek kérlek!
2012. márc. 26. 12:14
Köszönöm a tanácsokat mindenkinek!
2012. márc. 26. 11:38
Szerintem tapasztalatokat lehet gyűjteni egy válás topicban, ha találsz ilyet, de inkább személyes körben érdeklődj.
2012. márc. 26. 11:20

a válást már kimondták,most a vagyonmegosztás indult

csak,mint első válóperes nem is tudtam ilyenről,hogy panasznap

ügyvédem volt,van,de akkor kezdtem el gondolkodni a váltáson,amikor rendesen kioktatott

úgy gondolom,nem oktatásra lenne szükségem,hanem képviseletre,

nyilván,hogy panasznapról sem beszélt

igen,vannak gyerekek,3 velem

tehát én nem tehetem meg,hogy hagyok mindent elvinni,mert az ex bosszút akar állni

2012. márc. 26. 10:48

Minden bíróságon van olyan, hogy panasznap, általában péntekenként van,ez ingyenes jogi iránymutatást ad a "rászorulóknak" azaz azoknak akik nem jártasak a témában.

Azt tudnám tanácsolni keresd fel a bíróságot ahova tartozik az ügyetek, nézd meg mikor van panasznap és menj el.

Csodálom, hogy még nem voltál ilyenen.

4. gkreka (válaszként erre: 1. - Thigoca)
2012. márc. 26. 10:47
gyereke(i)tek van(nak)?
3. thigoca (válaszként erre: 2. - Dd874e511d)
2012. márc. 26. 10:36
Igazad van,de akkor hol?
2012. márc. 26. 10:33

Szerintem ne itt keresgélj,hanem arra alkalmas helyen. Már bocs, hogy ezt mondom, de én biztos nem bíznám az ilyen dolgot arra, hogy valaki egy valamilyen weboldalon ajánl nekem valakit.

Szakmabéli vagyok,igazságügyben dolgozom, hidd el ezt így nem szabad.

2012. márc. 26. 10:21
A válóper felénél tartok,most kezdődik a vagyonmegosztás.Egy gyakorlott,"belevaló" ügyvédet keresek,mielőtt mindenem elúszik.Tudnátok ajánlani valakit? Budapest,Székesfehérvár

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook