Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vágtak már ki valakinek tyúkszemet a talpából vagy akárhonnan?Ha igen, hogy történik az ilyesmi?Fájdalmas? fórum

Vágtak már ki valakinek tyúkszemet a talpából vagy akárhonnan?Ha igen, hogy történik az ilyesmi?Fájdalmas? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 18. 14:38

Köszi mindenkinek a válaszokat!


Túlestem rajta! :-))

Kiderült, hogy vírusos szemölcsök voltak, és a sebész ma reggel kivágta. Az injekció borzalmasan fájt, aztán szerencsére semmit sem éreztem, de most, hogy az érzéstelenítő hatása kiment, megint alig tudok létezni, de csak az vígasztal, hogy most már nem fog fájni!

11. Hedi13
2010. febr. 18. 09:04

Nekem mindkét talpamon volt, összesen három mély, befelé növő tyúkszem/szemölcs. Hiába kezeltem bármivel, a végén sebészeten vágták ki őket. Nagyon nagyok voltak (kb 10 ft-os nagyságúak), így a kráter is utánuk, hetekig nem bírtam normálisan menni, csak papucsba tudtam létezni. Hónapokig tartott, míg meggyógyultak, de nem nőttek vissza.

Sajnos egy idő után a sebészet az egyetlen megoldás, jobb túlesni rajta.

2010. febr. 18. 04:42
Nekem a talpamon volt, bőrgyógyász szedte ki, nekem is fagyasztással, de nekem iszonyatosan fájt , már a kivétele is, utána pedig alig bírtam hazamenni.Gyalogosan kellett ráadásul..Előtte nekem sajnos semmi sem használt igazán. Megpuhítani minden megpuhította, de kijönni nem jött sajnos.
2010. febr. 18. 00:13
A Ricinusolaj is kitünő tyúkszemre.
2010. febr. 17. 22:20
Szia! Ha valaki jól csinálja, akkor egyáltalán nem fáj, én már egy csomót szedtem ki, és senki fel sem sziszent!
7. 7170b852f3 (válaszként erre: 6. - Reggi777)
2010. febr. 17. 16:59
Ne haragudj, hogy megkérdezem, de biztos, hogy tyúkszem? Esetleg bőrgyógyászat? Vagy felesleges kört futnál?
2010. febr. 17. 16:39
Sajnos egyáltalán nem használ semmi, már több doboz tapaszt elhasználtam, ecseteltem is de semmi eredménye nem volt. Kb. 3 hónapja jött ki, azóta már egy ötforintos nagyságú és iszonyúan fáj. Rávettem magam, hogy holnap elmegyek a sebészetre, csak picit félek. De ezt a fájdalmat már nem bírom, inkább túlesek rajta.
2010. febr. 17. 16:29
Ecsetelő nem használ? Vagy tapasz?
2010. febr. 17. 16:21

Nekem 10 éves koromban a talpon volt csomó tyúkszem, mint kiderült a papucstól amit ujjonan vett anyukám..hát nekem eléggé fájt mikor kivésték.

Ráadásul mire rájöttünk hogy a papucs a bibi, addig még 2X visszajött...

Soha többet tyúkszemet

2010. febr. 17. 16:11
Pedikűrös is leszedi!:D Mi a tanfolyamon tanultuk, de még nemkellett tyúkszemet kiszednem! Na nem is akarok!:D Tudomásom szerint nem fáj!
2010. febr. 17. 16:05

Szia!


Nekem egyszer a kézfejemen jött ki tyúkszem. A bőrgyógyászaton lefagyasztották, és leszedték! Nem éreztem semmit!! :)

2010. febr. 17. 16:03
Vágtak már ki valakinek tyúkszemet a talpából vagy akárhonnan?Ha igen, hogy történik az ilyesmi?Fájdalmas?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook