Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vádli zúzódás gyógyulásának gyorsítása fórum

Vádli zúzódás gyógyulásának gyorsítása (beszélgetős fórum)


6. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - 5674644b5d)
2012. ápr. 22. 20:17

Pihenés, fásli, borogatás, felpócolás.

Néhány nap alatt nem múlik el.

2012. ápr. 22. 10:58
Köszönöm a hozzászólásokat, ahogy elnéztem az összes ajánlott krém ill. gél sportsérülésekre van, izomlazítás stb majd érdeklődöm a patikában ilyesmi után és nagyon remélem, hogy nem hetek kellenek a teljes gyógyuláshoz...
2012. ápr. 22. 09:52
Nekem erre flektor kenőcsöt írt a doki és borogatni, pihentetni kellett. Nem akarlak elkeseríteni, de hetekig is eltart mire helyre jön. Ha nagyon bedagad, akkor be is gipszelik 1 hétre.
2012. ápr. 22. 09:10
Fekete nadálytő krém. Nekem az segített elég gyorsan zúzódás eltüntetésében és ez a feszülő-viszkető érzés sem volt pár nap után. Nagy hatótávolságút kértem a gyógyszertárban :D azaz olyat amiben sok a hatóanyag-f.nadálytő, mert már pár napja szenvedtem :P
2012. ápr. 22. 09:08

Calcium magnézium és c vitamin.

Bringázáskor elesek akkor én is ezt szoktam használni.

Ha nyílt zúzódás van akkor krém semmi kép nem használható.

Ha nincs nyílt zúzódás akkor lóbalzsam vagy aminagyon dó az a dr förster ló balzsam meg még a dr förster alaszka gél.Esetleg még a Richtofit Sportkrém

2012. ápr. 22. 08:08

Sziasztok!


Csütörtökön lecsorogtam egy létráról elég hülyén, mivel a lábam beakadt a létrába én meg félig rá is estem. Szerencsére törés nincs, a doki szerint zúzódás. Kaptam Xilox nevű gyóygyszert, ami igazából fájdalomcsillapító ill jegelés, borogatás, polcolás, pihenés. Nem is csinálok mást csak fekszem, már kezdek is begolyózni tőle. Ma reggel szomorúan konstatáltam, hogy továbbra is elég komoly fájdalmat jelent minden olyan mozdulat, amibe a vádlim részt vesz. feszül az egész vádlim boka hátsórészétől a lábhajlatig, merev és olyan érzés, mintha szétakarna robbani. Ezt az érzést szeretném a lehető leggyorsabban megszűntetni, ha van bármilyen alternatív vagy gyógyszeres (krém, gél) kezelés ami segítene szívesen venném! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook