Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vadászgörényt tartok! :D fórum

Vadászgörényt tartok! :D (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. szept. 11. 18:49

Hát igen, elég nagy a háza. 4 emeletes, alul van víz, kaja, alom, aztán mindenféle cső amiben bújkálhat, meg a függőágya, aztán még egy alom és játékok, a legfelső emeleten meg egy bújókás polip, és egy fotel.

De játszani a lakásban játszunk vele, utána olyan minden mint a csatatér:)

Amikor már álmos, akkor kivisszük, enni és aludni a helyén szeret:)

73. 5bfba16667 (válaszként erre: 72. - 3697406b65)
2012. szept. 11. 18:18

És nagy ketrece van?


Nyers husit mi nem is adtunk neki.. Hát, így járt:D

Nálunk a lakásban van, van egy saját szobája:)

Egy pici szoba, de érzelmi okokból nem használatos már. Így van egy kb 10 nm-es helye, tele mindenféle játékokkal, mászókákkal, dobozokkal. :D Persze éjszakára be van zárva, ne randalírozzon azért:)

Van egy kétemeletes ketrece, abban függőágy, meg alsó ágy, és választhat:D Döbbenetesen jó dolga van nálunk az állatoknak:DD

2012. szept. 11. 17:55

Hát nálunk a száraztápot nem eszi meg, időnként próbálkozok azért. Igen, mi is az alutasakos kaja hibájába estünk:)

Abból sem mindegy neki, nem eszik meg akármilyen no name kaját, meg ízt, stb.

De érdekes, hogy amit úgy lop el, azt megeszi, de ha azt lenne neki muszáj enni, akkor nem kellene:)

Nyers husit ha eszik, csak pár falatot, azt is a kezünkből.

Ha eszik a család, és kint van, akkor ott ül, és néz boci szemekkel, hogy adjunk neki valamit:9

A garázsban van a ketrece, és reggel-este szoktuk kivenni kb. 2-2 órát.

A tojást nem eszi meg, a tojás héjjal viszont szeret játszani:)

Ti hol tartjátok?

71. 5bfba16667 (válaszként erre: 68. - 3697406b65)
2012. szept. 11. 17:50

Tápot kap, és sajnos elkövettük azt a giga hibát, hogy adtunk nekik tasakos macskakaját..:s Azóta nem is hajlandó másféle húst megenni:s

Sajnos, de ez van.


ANno adtunk nekik (jah, mert h volt egy kisleányka is), nyers tojást, hogy szép fényees legyen a szőrük. Szerintem ez nem ért olyan sokat. Vettünk még májas "jutalomfalatokat", háááát... azt szerették:D


Én nem vinném találkozóra, de ez persze én vagyok:) Hátha lesz a környéketeken is.

Kinn van, vagy lakásban?

70. 3697406b65 (válaszként erre: 69. - A14deb9047)
2012. szept. 11. 17:48
Képletesen is lehet érteni, azt gondolom:)
2012. szept. 11. 17:46

Ne sértődjetek meg, nem akarok bántani senkit, de egy görényt (bármilyen más háziállatot sem) azért nem neveznék sem a fiamnak, sem a lányomnak...

Egyébként nagyon tetszik az állatka...

2012. szept. 11. 17:43

Akkor megnyugodtam:) mondjuk nagy baja amúgy sem lehet, mindenféle oltást megkapott amit csak ajánlanak:)

Jó lenne görénytalálkozókra járni vele, hogy legyen játszó pajtása, de sajnos a környékünkön nincsen...

Neked mit eszik?

2012. szept. 11. 17:41

Hát, én eddig úgy tapasztaltam, hogy tavasszal és ősszel van egy ilyen fogyókúrájuk. Mi is megijedtünk először. Amint be fog jönni a rossz idő, megint kétpofára fogja habzsolni a kaját, mert raktározni kezd.


Ne aggódj:) A kedve a mérvadó:)

2012. szept. 11. 16:52

Szia:)

Hát a legújabb, hogy mostanában nem a régi az étvágya.Nem rossz kedvű, játszik ezerrel ugyan úgy, csak fele annyit eszik mint korábban...

Tudom én, hogy mi sem eszünk ugyan annyit, de lassan ez már a rögeszmém lesz:)

2012. szept. 11. 16:45

Szia!


Nekem biza van egy kisfiam:) Immáron 5,5 éves, gyönyörű kisállat:)

Milyen kérdésed lenne?

2012. szept. 11. 16:38

Sziasztok!

Mivel az összes itt indított, hasonló témájú fórum halott már, gondoltam hátha ez sikeresebb lesz.:)

Nekem egy kislányom van, április 10.-én született.

Ha van valaki, aki szívesen beszélgetne kedvencéről, vagy kérdése van - az nekem is akad:) - esetleg bizonytalankodik, hogy szeretne-e egy ilyen kisállatot, írjon bátran:)

2012. márc. 5. 12:35

Megnéztem görénykédet nagyon aranyos. :)

Hát ezek ilyen megbeszélt találkák voltak. Általában a Margit szigeten voltak a vár romnál. De szokott lenni tavasszal macska kiállítással egybekötve göri tali is. De oda majd cak később tudod majd vinni amikor az oltásait megkapja. Nem tudom, hogy lányzó e de ivartalanítani is kell majd őt, illetve orvosi igazolás kell a Lurdyba, hogy nincsen betegsége közösségbe mehet. Mert az a kiállítás a Lurdyban szokott lenni.

Volt régen egy göris honlap és ott beszéltük meg de az sajnos megszűnt. De mondom vasárnaponként érdemes kisétállni a Margitszigetre mert ott szokott lenni.

Kicsi lányom 15 hónapos.

2012. márc. 5. 09:40

Hat igen ertheto, a babak ilyenek :-) mennyi idos a babod?


Es amig tudtal jarni hol voltak? es mikor? hol lehet ezekrol ertesulni?

szep napot

2012. márc. 5. 07:50

Jó reggelt!


Igen Pestiek vagyun, de sajnos Málnával nem tudunk göritalikra járni, mert született egy kislányom, és most ő minden időket lefogllja.

De a másik görinkkel Lucával jártunk.

60. Humor Helga (válaszként erre: 59. - Kolli1987)
2012. márc. 4. 20:14

9 hetes volt szombaton :)


Pestiek vagytok? Jártok görény talikra?

2012. márc. 4. 19:21

Szívesen megnézném. :) Nekünk egy Málna nevű görikénk van vadas színű.

Mennyiidős?

58. Humor Helga (válaszként erre: 57. - Kolli1987)
2012. márc. 4. 15:47

Hello,


Marcipán a becses neve... :) és fekete deres harlekin.


Vannak róla képek, csak nem itt mert ide nekem olyan macera feltölteni ha érdekel facebook-on egy csomó van :)

2012. márc. 4. 11:12

Szia!


Hogy hívják a göridet? Milyen színű?

2012. márc. 4. 09:36

Hello :)

Most lett egy pici görim, és szívesen találkoznék más emberekkel akiknek van.. hogy tudjon a kis vadócom játszani.

Én bp 13ker-ben lakom. :)

2011. okt. 28. 13:20
Váljék egészségedre!
2011. okt. 28. 13:19
Kéti azt hiszem, hogy itt már csak mi ketten vagyunk. Ne sajnáld tőle az oltást oltasd be mert ha bármi adódik nehogy gond legyen. Pl. egy vendéget megharap stb.
2011. okt. 28. 11:36
Sziasztok! Ti beoltattátok a göriteket? Olvastam azt, hogy nem kötelező, de érdemes, mástól, hogy nem kell.... ?!
52. b36166b928 (válaszként erre: 51. - Kolli1987)
2011. okt. 21. 11:41
Igen, az lettem :) Köszi! :)
2011. okt. 20. 14:48
Akkor most már vadászgöri tartó vagy? Gratula. :D Ha lenne kérdésed akkor nyugodtan írj ha tudok segítek. :)
2011. okt. 20. 14:26
Tegnap neten böngésztem, találtam egy édes 6 hetes vadas színű görit, el is mentünk estefele még érte :)))
2011. okt. 19. 20:33
szia Nekem csak egy felnőtt göri van.
2011. okt. 19. 10:00
Sziasztok! Én is szeretnék vadászgörit, de picit. Dunaújvárosban élek, tud valaki eladó bébit Fejér vagy Tolna megyéből, esetleg Budapest?
2011. júl. 23. 15:23
:D
46. Habospite (válaszként erre: 45. - Kolli1987)
2011. júl. 23. 12:49
Én is szeretem az alapillatukat:) De hát nem lehet mindenki oda érte:D Vadas, harlekin mintás lányka.
45. Kolli1987 (válaszként erre: 44. - Habospite)
2011. júl. 23. 12:29

Igazad is van meg nem is, mert azért nekik van egy jellegzetes illata amit nem mindenki szeret. :D

Én szeretem.

Milyen színű a lányzód?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook