Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vad szex, rövid hüvelyfal... fórum

Vad szex, rövid hüvelyfal... (beszélgetős fórum)


2010. febr. 14. 13:58
Nálunk nincs elhanyagolva az előjáték,tehát meg van könnyítve az útja:D Nem tudom,hogy mire gondoljak már ezek után:(
11. Zsanetta (válaszként erre: 1. - Klara1020)
2010. febr. 14. 13:53

szia!!


nlunk is elöfordul ez mikor éppen kicsit vadabbak vagyunk és inkább hanyagoljuk az elöjátékot.

de ez ritkább ,de volt ilyen nekem is.

én csak kutyapóznál érzem ezt,mert ugye it jól becsúszik aminek kell.

ilyenkor kicsit várunk és gyengédebben csináljuk,aztán már nem olyan érzékeny a méhszájnál.

Szerintem fontos itt a mértet is.

és mikor kimegyek pisilni én is ez után nekem is fáj és még a pisilés is .

de aztán semmi.

nem hinném hogy fertözésem lenne annyit látnödoki hogy csak na.

2010. febr. 14. 13:52
Igen,ugyanazzal a partnerrel történik.A felfázásra hajlamos vagyok sajnos,lehet,hogy ez is közrejátszik,pedig nem vagyok az a derék-poci mutogatós lány:P Köszi az eddigi hozzászólásokat!
9. 785c64a729 (válaszként erre: 1. - Klara1020)
2010. febr. 14. 13:48

A szex vérbőséget okoz odalennt, így az amúgy már valszeg meglévő bacik pillanatok alatt elszaporodnak. Ez általában ki kell kezeltetni és sajna nélkülözni az összebújást...

Szokták javasolni az aktus utáni azonnal pisilést, nade ki tud rögtön talpra pattanni... :-) de az csak megelőzésre jó, ha már fennáll a baj, mindenképp ki kell kezelni először....

8. Ekka
2010. febr. 14. 13:42

..ha fájt, az a hevességtől fájt, nem a rövid hüvelyfaltól;)


Szerintem is valami fertőzésed van, nem ártana megnézetni magad!!!

7. 0c930ce391 (válaszként erre: 1. - Klara1020)
2010. febr. 14. 13:41
Látom, mire beírtam, többen uazt írták. :-)
6. 0c930ce391 (válaszként erre: 1. - Klara1020)
2010. febr. 14. 13:41

Szia, szerintem pózt kell változtatni. Valószínűleg tényleg rövidebba hüvelyed, ezért ez a kellemetlenség. A viezlési inger bakteriális fertőzéstől is lehet, tőzegáfonya -kapszula jó megoldás lehet. (A népies nevén felfázás ugyanis szexuális úton is terjedhet, háziorvosom mondta) a ffiak tünetmentesek, mi nők meg, a beredezésünk miatt hajalamosabbak vagyunk a megbetegedésre (lásd a tüneteid)

Ja, póz? Szerintem a "felül vagy" felejtős, a kutyapóz oké, misszinárius kétesélyes..

Mindenesetre menj el nőgyógyászhoz, lehet, hogy méhszáj-sebed van.

2010. febr. 14. 13:40
Hólyaghuruthoz hasonló tüneteket írsz le. Ugyan azzal a partnerrel fordul ez elő?
4. ataner87 (válaszként erre: 2. - SReni)
2010. febr. 14. 13:40
Sztem se "nyugtasd" magad azzal h rövid a hüvelyfalad, inkább vmi fertőzés lehet.
2010. febr. 14. 13:39
Szexnek elvileg nem kellene fájnia,ha úgy kezditek az aktust meg,hogy előtte a párod kellő izgalomba hoz.A vizelési érzés,és folyás nekem inkább fertőzés jeleire utal,nem gondolom,hogy velejárója lenne a sexnek.
2010. febr. 14. 13:38
Ez inkább valami visszafertőzésnek tűnik.
2010. febr. 14. 13:34
Nem egyszer volt már abban a kellemetlen élményben részem,hogy egy hevesebb aktus közben fájt a méhszájnál,sőt 1-2nap múlva erősebb vizelési ingerek jelentkeztek+enyhe hüvely folyás.És még csak nem is 20cm-es szerszámtól történnek ezek a kis "balesetek".Lehet ezen valahogy változtatni és lehetőleg úgy hogy ne keljen mindig visszafogni magát az embernek?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook