Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Váci Kórház_dr. Bényi Béla fórum

Váci Kórház_dr. Bényi Béla (beszélgetős fórum)


1 2
33. Cleric
2014. aug. 14. 12:18
Bényi magánrendeléséről valaki tud friss infóval szolgálni?
32. Kriszta0930 (válaszként erre: 31. - Gizike88)
2013. jan. 9. 14:21
Juhásszal mi volt a gond?
2012. dec. 28. 10:12
Én nála szültem a lányomat de nagyon egy fel vágos volt,nem volt meg fogadva nekem.De nagyon egy le kezelő volt velem.Nem tudom azért mert nem tudtam pénzt adni érte vagy más okból-e vajon.Csak annyit kérdeztem meg mert nekem 18 órás vajudás után lett meg a lányom 2007 okt 04-n és csak annyit kérdeztem meg hogy mikorra lesz meg a gyermek?Erre ha hisztizik vagy tovább kérdezösködik le megyek iszok 2 db kávét és nem jövök vissza csak két óüra mulva.nekem ez kicsit rossz volt 1 -ő szülött gyermekemnél.Ja és a juhász dokiról ne is beszéljünk
30. Mia99
2011. szept. 8. 09:35
Én nem vagyok a Bényivel megelégedve, dehát gondolom nem lehet mindenki elégedett. Velem egyáltalán nem bánt szépen a hivatalos rendeléseken, a magánrendeléseken pénzért mosolygott de olyan vizsgálatokat amiket köteles lett volna megcsinálni nem végzett el csak hasra ütött és adott szereket. Nem bízom benne, szerintem pénzéhes és egyáltalán nem törődik igazán a kismamákkal. Nem tudom szülésnél milyen én azt hallottam hogy futószalagon nyomja le Őket hogy hamar végezzen.
2011. jan. 9. 21:23
Valóban nem vajúdtam, gyorsan szültem, és lehet, hogy ez a szerencsém. Ugyanis Gergő a méhen belül elkezdett visszafejlődni.Tehát ha ezt a gyenge babát több óra vajúdással szülöm, akkor nem tudni mi történik...
2011. jan. 9. 21:19

Sziasztok!

Én is a Bényinél szültem, és nem nagyon esett jól még a 40. héten is kiadni 7000ret, de megérte. A szülésnél volt komplikáció, és nagyon szakszerűen kezelte. A kisfiamat elvitték Pestre, és ő este sms-t írt, hogy mit tudok a gyerekről, majd folyton keresett, mikor kijöttem a kórházból, hogy mikor engedik haza a babát.Egy nappal hamarabb kiengedett, és aznak, holott márc.15 volt már reggel 8kor ott volt kiszedni a varratot, hogy 9kor pesten legyek etetni Gergőt.A kisfiam egészséges, eleven, és gyönyörű :) 9 hónap 2 naposan elindult. Én csak köszönettel tartozom neki, és a Ferenczinek, és Csubák Katalin szülésznőmnek.

27. ildi88 (válaszként erre: 26. - Muslica83)
2010. nov. 22. 09:37
Bényi doktorral nekem csak rossz tapasztalataim voltak...
2010. nov. 18. 12:42

Sziasztok!

Barátnőm javasolta Bényi doktort, én nála szültem a fiamat. Engem az fogott meg benne, hogy közvetlen. Az egyetlen nőgyogyi akinél nem éreztem magam kellemetlenül. Minden egyes uh-t úgy vártam mintha karácsony lenne :) , de persze ettől szép a világ h különbözőek vagyunk, és hogy ennyi doki van. Kondér doktorral nincs tapasztalatom, viszont nem egy barátnőm volt már nála és eddig csak a rosszat hallottam, aztán ki tudja mi igaz belőle

2010. aug. 28. 16:00

Sziasztok!

Szeretnék hozzászólni a saját tapasztalatommal a fórumhoz. Bényi doktornál szültem 2007.máj.31-én.

Lakóhelyváltozás miatt kerültem a váci kórházba. Előtte már volt két szülésem, mindkettő a Fővárosban. Bényi doktort ismerősök ajánlották. Az első találkozásunkig azt hittem az előző orvosomnál nincs jobb (szakmailag). Aki egy idősebb professzor volt, 3 lépés távolsággal, személytelen terhes gondozással, és megszabott tarifával (nem kevés) dolgozott… Vitathatatlan, hogy cserébe megkaptam a szaktudását. Viszont lehet másképp is végig menni a kilenc hónapon. Való igaz, hogy Bényi Doktor nagyon közvetlen, amit sokan nehezményeznek. Velünk is rögtön tegeződött, és nagyon közvetlen hangot ütött meg, de egy pillanatig nem éreztük magunkat a férjemmel kellemetlenül, mert a stílusa ettől még nem bántó. Azt gondolom, magázódva is lehet sértő valaki. Mi csak a pozitívumát kaptuk belőle. Szívesen jártam hozzá terhes gondozásra. Mindig jókedvvel fogadott minket. Lelki ismeretesen, és alaposan megvizsgált, és szánt ránk elég időt. Nem utolsósorban pedig bármikor, hívtuk telefonon a nap bármely szakában, zokszó nélkül felvette, vagy rövid időn belül visszahívott. A szakmai tudása pedig megkérdőjelezhetetlen! Szükség is volt rá, mert nem várt komplikációk léptek fel a szülésemnél.

Mindig hálás leszek neki, ahogy helyt állt, emberileg, és szakmailag egyaránt. Megint babát várok, és újból egy költözés van a hátunk mögött. Közel 60 km-re kerültünk Váctól, de semmi pénzért nem mennék másik orvoshoz. Nála érzem magam a legnagyobb biztonságban. Minden hezitáló kismama társamnak szívből ajánlom Őt.



Üdv. Kriszta

24. erikpipi (válaszként erre: 13. - Kercsy)
2010. aug. 18. 09:52

"Nekem egyébként szimpi volt, bár a magánrendelése kész vicc. Nincs előjegyzés, órákat kell ülni mire sorra kerülsz. Nem dokumentál semmit, mindent fejben tart...remélhetőleg."

Ez eléggé általános....

Max. ha külön magánrendelésre jársz, egy külön rendelőbe, és időpontra. Bár én is jártam több szülészhez, de egyik sem vezetett semmit, nem hogy rólam nyilvántartást, és volt ahol órákat vártam.


Mi lesz ha nála szülsz? Hát... Abban biztos lehetsz, hogy nem fogsz napokat vajúdni, nem arról híres, az ő stílusa a "minél előbb legyünk ezen túl"....

23. Azurit (válaszként erre: 22. - Erikpipi)
2010. aug. 6. 01:22

Várandóságom elején pártoltam át hozzá.

Engem is kihúzott a slamasztikából,még jó,hogy ő komolyan vette a problémát,mert én még akkor sem hittem el,hogy valami bajom van,amikor már bent feküdtem a kórházban.

Előtte nagyon határozottan "beparancsolt" a kórházba,majd elmondta,hogy mi várható.

Nem mondanám,hogy bunkó volt,csak közölte a rideg valóságot.A kórházban pedig kifejezetten kedves volt,de nem csak velem. :)

2010. aug. 5. 16:03

Ő császározott legutóbb, azóta hozzá járok.+ 2 x műtött.

Igen , van valami bicskanyitogató a stílusában, de vitathatatlan, hogy nagyon jó a szakmájában.

Ha a pénzt nézzük. Melyik doki nem tartja?

Ez egy kisváros, és terjednek a hírek pletykák.

A fővárosban ugyan így... Volt már nekem "sztárszülész"-em, és ha nincs Bényi a mai napig azt hiszem, hogy ínkontinens vagyok, pedig csak a hólyagom lett máshova betéve 10 éve..


Bényit annak ajánlom, aki szeretne gyorsan túlesni a szülésen, ne vár túl sokat kedvességből, viszont a törődést igényli, és a szakértelmet, ami vitathatatlan.

Hallottam, hogy nemrég meghalt egy baba nála, beszorult a szülőcsatornába, és nem tudta kiszedni.De igazán ezt is csak pletykaszinten.

Ja, tényleg tapló a stílusa, de egy szülés nekem ne legyen se túl kedves, se jóképű. Azt inkább a férjemtől várom.:)

21. kercsy (válaszként erre: 18. - Fancsalilany)
2010. aug. 5. 15:48

Na igen, hát tényleg nem egy szépség, de lehet hogy jobban fusztrálna a vizsgálat ha valami szuper pasas vizsgálna :-).

Sokan nem szeretik a túl közvetlen viselkedése miatt, de amikor én terhesgondozásra jártam hozzá, nagyon sokan átpártoltak hozzá más dokiktól, akkor ez nagyon bíztató volt vele kapcsolatban....

2010. júl. 30. 16:40
Bár nem a kinézet számít, de én sem bírom a pasit...
19. erika84 (válaszként erre: 18. - Fancsalilany)
2010. júl. 30. 16:37
Igen :)))
2010. júl. 30. 14:42
Nekem nem szimpi... amikor kivételesen ő UH-zott, és kerestem vmiért, megkérdeztem, hogy hogy néz ki...azt mondták, hogy egy Mr. Bean-hez hasonló fazont keressek :).
17. kercsy (válaszként erre: 16. - Erika84)
2010. júl. 30. 14:36
Azért ez megnyugtató. Alapvetően velem mindig kedves volt, sőt mondhatni baráti volt a kapcsolatunk, de ettől még lehetne hanyag orvos.
2010. júl. 30. 11:56
utánakérdeztem, nem függesztették fel.
15. BenKír (válaszként erre: 1. - Kercsy)
2010. júl. 28. 20:46

Nekem nem ő volt a dokim, csak ő volt ügyeletes, amikor 38 hetesen be kellett mennem hajnalban, mert dőlt belőlem a vér. Nagyon bunkó volt, nem is foglalkozott igazán az emberrel.

Én a Kondérnál szültem, nagyon rendes doki. Őt csak ajánlani tudom mindenkinek!!!

2010. júl. 28. 13:03
Hát ahogy a Zsolti beszél az emberhez,ritka az olyan orvos mint ő!És nagy nehezen sikerült összetegeződnünk és nem bunkón az elején letegez!Amúgy még a Dubecz Dani is aranyos csak én nem tudtam megfizetni őt a 4babámnál!De a nagyfiamat nála szültem 2001-ben simán és 2004-ben ő császározott az ikreimmel is!Vele sincs gond,csak nincs Sztk-s rendelése!
13. kercsy
2010. júl. 27. 22:42
Nekem egyébként szimpi volt, bár a magánrendelése kész vicc. Nincs előjegyzés, órákat kell ülni mire sorra kerülsz. Nem dokumentál semmit, mindent fejben tart...remélhetőleg. De úgy látom többségben negatív tapasztalataitok vannak. Nekem a barátnőm a Kondér dokit ajánlotta, hajlok is a váltás felé. De tartok tőle hogy mi lesz ha véletlenül mégis a Bényinél szülök.
12. Azurit
2010. júl. 27. 21:42
2009 Áprilisában császározott,nem volt vele problémám.
11. fancsalilany (válaszként erre: 8. - Fancsalilany)
2010. júl. 27. 16:44

Én nem szültem nála. Csak tanácsadásra jártam hozzá...2008-ban. Azzal viszont meg voltam elégedve. Sikeült átmenni a Szt Imre kórházba. Ott egy élmény volt szülni. Sőt nem volt választott orvosom, csak bábám.

Mi a probléma vele?

10. Kriszta0930 (válaszként erre: 7. - Erika84)
2010. júl. 27. 16:31
Hát én sem mennék hozzá!!!
9. Kriszta0930 (válaszként erre: 8. - Fancsalilany)
2010. júl. 27. 16:30
Nincs magánrendelése csak az sztk-ban rendel,péntekenként!
2010. júl. 27. 16:27
Szaniszlónak van már magánrendelése? Tud vki hozzá telszámot?
7. erika84 (válaszként erre: 6. - Kriszta0930)
2010. júl. 27. 16:26
Egem elöntött a vér, erre beírta hogy pecsételő vérzés. Álltam a konyhában és csak azt éreztem folyik valami. Na de nem akarom részletezni. Mivel ő volt az ügyeletes hozzá kerültem. De ő lenne az utolsó akihez mennék.
6. Kriszta0930 (válaszként erre: 3. - Erika84)
2010. júl. 27. 16:24
Én 9hetes voltam mikor bevéreztem,bementem a kórházba a Bényi ügyelt és hazaküldött mondván:Hogy majd akkor menjek vissza ha ömlik belőlem a vér!Hát köszönöm szépen!Szerencsére megmaradt a kicsim már 21hós legényke:-)
2010. júl. 27. 16:22
Én Vácra jártam tanácsadásra és gondozásra:Nekem Bényit ajánlották, de Szaniszló sokkal szimpatikusabb volt. Én igyekeztem hozzá bejelentkezni.
2010. júl. 27. 16:22
Ja amúgy nem tudom miért függesztették fel, de hamar kiderítem mert a szüleim ott dolgoznak és majd megkérdezem tudnak e valamit.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook