Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vacakol a gmailem, nektem is szokott?MI a teendő? fórum

Vacakol a gmailem, nektem is szokott?MI a teendő? (tudásbázis kérdés)


4. Lili bárónő (válaszként erre: 3. - Bowie)
2012. nov. 9. 09:43
Köszi...ez igen fura....
3. bowie (válaszként erre: 2. - Lili bárónő)
2012. nov. 9. 09:24

Minden belépésnél nézd meg az oldal alján, hogy mikor voltál utoljára belépve.:) NEkem fősulis koromban írta ki ezt, amikor a csoport email címét többen használtuk.


Ezenkívül nekem van egy olyan gmailes címem, amilyen másnak is van. Ugyanaz a nevünk, csak az övében van pont a vezetéknév és a keresztnév között, az enyémben nincs..így mindig megkapjuk egymás levelét is. Tehát én is megkapom, amit neki küldenek, ő is, amit nekem...na ez zavaró. Ilyenkor is szokta kiírni, ha véletlenül az a másik illető is bent van, hogy szokatlan használat..blablabla...pedig nem is ugyanaz a címünk...

2012. nov. 9. 09:20

Tegnap óta a gmailem időnként azt írja ki, hogy szokatlan használat miatt a fiókomat zárolták, és ilyenkor valóban jó ideig nem tudok belépni...

Volt már valakinek ilyen? Mi a teendő? Merthogy semmilyen szokatlan módon nem használom, ahogy előtte ne tettem volna. Baromi zavaró. Van ötlete valakinek?

2012. nov. 9. 09:17
Vacakol a gmailem, nektem is szokott?MI a teendő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook