Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Uzsokis szülész-nőgyógyászt keresek fórum

Uzsokis szülész-nőgyógyászt keresek (beszélgetős fórum)


11. anian
2015. jan. 19. 13:06

sziasztok!


Én is 15. kerületi vagyok, és az Uzsokiba tartozok, de a 15. kerületi sztk-ban nem rendel egyik doki sem, aki a kórházban vezet szülést... hogy lehet így választani orvost? Ügyeleten találkoztam egy szimpatikus dokival, de Ő csak az Örsön rendel, az pedig a zuglói sztk. Lehet oda menni 15. kerületi lakosként szerintetek?

10. regimotoros (válaszként erre: 8. - Valakivagyok1984)
2014. dec. 4. 16:40
Én a 15-ben lakom.
9. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 5. - Emesemm)
2014. dec. 3. 13:30
Garamvölgyi dr na ő volt az ügyeletes aki csaszarozott és nagyon rendes volt.
8. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 7. - Regimotoros)
2014. dec. 3. 13:29
Tisztelet a kivetelnek mert Mecsér Dr velem mind 2 terhessegemnel nagyon rendes, odafigyelő volt. De te tudod ahogy érzed!
7. regimotoros (válaszként erre: 2. - Valakivagyok1984)
2014. dec. 3. 11:12
Szia!2 terhességem így volt nekem is,de a harmadikat nem merem így bevállalni.Az sztk-s orvosok leszarnak.
6. regimotoros (válaszként erre: 5. - Emesemm)
2014. dec. 3. 11:11
Köszönöm sikerült elérnem azt az orvost aki bent volt amikor szültem.Jex doktornőről nekem nincsenek jó tapasztalataim.
2014. dec. 2. 15:46
Egyébként tényleg Jex Anna nagyon felkapott, de szerintem még aki ott emberileg normális volt, az én meglátásom szerint, az Sztakó és Garamvölgyi doktor úr.
2014. dec. 2. 15:42

Sajnos ajánlani nem tudok, mert az én orvosom már Angliában van :( Amúgy Jex Annát dicsérik sokan.


Ugyan már lassan 6éve lesz, hogy szültem, de én áldom a sorsot, meg a dokim nevét is, hogy akkor és ott mellettem volt. Sima szülésem volt, komplikációmentes, de olyan bunkó volt a többi orvos, hogy pfeeejjjj... :/

2014. dec. 2. 15:32

Kíváncsi vagyok ki mit ír erre...

Nekem az a tapasztalatom, hogy aki fogad orvost nagyon sokat ad/ vagy sok az elvárás....

Vagy nincs fogadott orvos és aki ügyeletes az jön.

De mindig korrektek azzal is, akinek nincs fogadott orvosa ez tény.

Viszont, ha fogadtál valakit az erősen elvárja, hogy pénzt adj.

Nekem ilyen szagú volt a dolog.

2014. dec. 2. 15:27
Én bementem az ügyeleteshez adtunk 50.000et es korrektul megcsaszarozott. Mecserhez jartam terhesgondozoban ő nem vallal már szulest ezert valasztottam ezt a megoldast. Hidd el először latott ez a penz eleg volt ahhoz h odafigyeljen pedig nem volt betervezve a csaszar. Rendes volt mindenki.
2014. dec. 2. 13:32

Sziasztok!


Uzsokiban keresek olyan szülész-nőgyógyászt aki korrekt árakon dolgozik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook