Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Üvegfestés fóliával fórum

Üvegfestés fóliával (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Üvegfestés fóliával

2010. jan. 29. 15:38

én is belekezdtem, a fürdőben néhány csempére halakat, kagylót és csigát, a konyhaszekrényre pedig négy figurát, mindegyik ránk hajaz :-)


mosogató fölötti konyhaszekrény pedig gyümölcsöket és zöldségeket kapott. a legklasszabb, amit a kisebbik fiam csinált: mosolygós, szép piros retek :-)


és még a kisvakondot is megcsináltam, talicskán tol egy nagy epret :-)

2008. okt. 15. 12:40
Szívesen kipróbálnám én is... asszem utána is járok ennek. :D
2008. okt. 15. 02:58
De szép lehet... nekem nagyon tetszik.
2008. júl. 10. 11:24

Találtam egy pár oldalt:


[link]


[link]


[link]

2008. júl. 10. 11:18

Én befestettem tavaly a kisszoba ablakát. Azt mondta a párom, ha nem sikerül, akkor jöhet az üveges, a biztosító pedig kifizeti. Tehát nem volt veszítenivalóm. Majd a jövőhéten felteszem a képet.


A hálószoba ablakokat pedig úgy festettem be, hogy előtte ólomcsíkkal mintáztam. Az is tetszik, jól sikerült.


A fürdőszoba ablakát pedig matricafestékkel festettem be, szecessziós virágmotívumokkal, sárga alapra. Egész nap besüt a nap, és akkor olyan szép.

12. maya80
2008. júl. 10. 08:34
Engem is érdekel...
2007. dec. 12. 18:05

Sziasztok. Én is hamarosan kipróbálom az üvegfestést. Találtam 2 jó oldalt:

csomalin.csoma.elte.hu/~toti/uvegek


uvegmatrica-kifesto.linkpark.hu

10. magusszi (válaszként erre: 4. - Mariann)
2007. szept. 1. 23:59
Köszike a tipped benézek a honlapodra!Kb 6 éve festek matricát meg üveget!Imádom,nagyon kikapcsol remek hobbi
2007. júl. 11. 15:03
ez az üvegmatrica-festés azt hiszem, amiről itt szó van. én is mívelem, nagyon jó kis hobbi. nincs túl sok kézügyességem, viszont a sablonokkal én is képes vagyok meglepő dolgokra! iratlefűző fóliára szoktam gyártani a műveimet és fogpiszkálóval kutyulom össze a szineket.(v. színeket???)
2006. okt. 5. 17:52
mesélte a párom , hogy még beszéltetek este
2006. okt. 5. 17:52
szintelen fényes csónaklakkot
6. dee
2006. okt. 5. 17:34
Milyen lakkot használsz "huncutka"?
2006. okt. 5. 17:23
Én az festéseinet mindig az írásvetítő fólián hagyom, majd lelakkozom száradás után, és körbe vágom, gyurmaragasztóval felrakom ahova szeretném, praktikus, nem sérülékeny lakkozva, és alkalmanként cseréni lehet!!!!
2006. okt. 1. 10:33

Sziasztok!

Ha sablonra van szükségetek, látogassátok meg a honlapocskáim. Naaagyon sok kifestőm van, és ezek szerintem nagyon jók sablonnak!


GYEREKSZOBA => [link]

TÉLI OLDAL=> [link]


Kellemes keresgélést, nézelődést!:)

3. 'szti (válaszként erre: 2. - N.r.zsuzsa)
2006. okt. 1. 10:12

Kedves Zsuzsa!

Az ilyen hozzászólással szerintem inkább privátban keresd meg a cikk íróját, és majd kijavítja. Itt inkább a cikk tartalmáról kéne beszélgetni.

2006. okt. 1. 09:59
sokan keverik a két szót, pedig nem mindegy, ebben az esetben HELYISÉG és nem helység!
2006. júl. 5. 20:48
Tippek, praktikák stb.
Hozzávalók: Fólia (műanyag irattartó vagy speciális, üvegfestéshez alkalmas fólia)pauszpapír, hurkapálca vagy fogpálcika a színek felviteléhez, fültisztító pálcika, gombostű, papírtörlő, műanyag festékflakon

Ugrás a teljes írásra: Üvegfestés fóliával

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook