Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Üvegfesték hogy jön ki a gyerek ruhájából? fórum

Üvegfesték hogy jön ki a gyerek ruhájából? (tudásbázis kérdés)


2007. okt. 29. 08:49

A nagy háztartási mindent tudó könyvben ez áll:


Festékek: Akrill: rostos anyaggal itassuk fel.Mosószerel vagy oldószerrel mossuk ki, ill. denaturáltszesszel kezeljük.


Cellulóz festékek: viszkóza alapú anyagot kivéve használjunk speciális hígítót.(háztartási ammóniákkal, vagy biológiai mosószerrel mossuk ki)


Elvileg a ragasztós anyagon rajta kell legyen miből van összeállítva. Talán a kezelendő ellenszer is benne vana a leírásban.

8. funny.suzie (válaszként erre: 6. - Edb6c38cef)
2007. júl. 11. 21:22

hú az nem jó!!

az a baj, hogy ami ötletem van még, az mind a farmernak is árt... Valami hígitóként, nem hinném, hogy a mosópor kiszedi :(

7. zazuka (válaszként erre: 6. - Edb6c38cef)
2007. júl. 11. 21:20
Áh, öreg hiba volt :(
6. edb6c38cef (válaszként erre: 5. - Funny.suzie)
2007. júl. 11. 15:13
Igen, a lehúzható. Fóliára kente a kontúrt a drága. Viszont jól beleivódott a farmerba, nem maradt meg csíkban a felületén. Akkor le tudnám húzni, gondolom. De elkezdte maszatolni, pzs-vel.
2007. júl. 11. 14:56

Szia, arra gondolsz, amelyik az ablakról lehúzható?


mert az nekem "simán" leszedhető volt, száradás után.

4. zazuka (válaszként erre: 2. - Edb6c38cef)
2007. júl. 11. 14:31
Azt javaslom, ha nem jön válasz, rajzoljátok tovább ruhafestékkel. Valami szép kis képet.
2007. júl. 11. 14:30
Hááát, ha valaki ezt megmondja, aranyba foglalom a nevét. Én a kanapéra nyomtam rá egy frissen megfestett üveget :(
2007. júl. 11. 14:30
Sziasztok, megüt a guta. Lányom üvegfestett (ez a bizonyos üvegmatrica festés). A fekete kontúrfestékkel szépen összekente a vadiúj farmerját. Van valami tippetek, hogy tudnám kiszedni? Előmosó spray-vel befújtam, de kiröhög a folt.
2007. júl. 11. 14:29
Üvegfesték hogy jön ki a gyerek ruhájából?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook