Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utolsó nap a munkahelyen : hogyan illik elbúcsúzni? fórum

Utolsó nap a munkahelyen : hogyan illik elbúcsúzni? (tudásbázis kérdés)

11. Céda
2012. ápr. 1. 00:05
Túlvagyok a búcsúzkodáson...vettem egy kis doboz Raffaello-t, nem került sokba, de nagyon megörült neki a főnököm, ennyit megért az a 3 frank :-)
10. mmacus
2012. márc. 31. 14:48
Ha nem voltatok közeli kapcsolatban, ilyen rövid idő után, én semmit sem vinnék a helyedben. Én 12 év után is csak egy köszönéssel távoztam, az igaz, hogy rossz szájízzel, de így alakult. Ha tudtam volna, mennyivel jobb lesz a mostani munkahelyem, sztem pezsgővel köszöntem volna meg, hogy "leépítettek":)
2012. márc. 31. 14:00
Négy hónap szerintem nem indokolja, hogy az ember sütivel menjen, főleg ha még csak nem is olyan bensőséges a viszony. Köszönöm a lehetőséget és a továbbiakban is sikeres munkát kívánok, oszt ágyő.
8. mosolyka1111 (válaszként erre: 4. - Syria)
2012. márc. 31. 13:26
Szerintem is, nem kell túllihegni.
2012. márc. 31. 12:45

Viszlát,minden jót mindenkinek:)


Nekem is pénteken volt az utolsó munkanapom,elköszöntem,bár tőlem megkérdezték,hogy nem iszunk semmit?

2012. márc. 31. 12:43

Nálunk az a szokás hogy aki elbúcsúzik sütit visz be a többieknek.

De mondjuk négy hónap után szerintem nem szükséges az ilyesmi. :)

5. michelle.r (válaszként erre: 3. - Céda)
2012. márc. 31. 11:10

Ahogy érzed. De amit írtál a kollégáidról egy másik topicban, az engem nem sarkallna nagy búcsúzkodásra. Kedvesen mindenkinek megköszönném, hogy jófejek voltak velem :)) és mindenkinek minden jót kívánnék.


Ezek szerint eldőlt a dilemmád, arccal az új tervek felé. Hajrá !!

4. syria (válaszként erre: 3. - Céda)
2012. márc. 31. 10:52
Udvariasan megköszönöd az eddigieket, és ágyő.
2012. márc. 31. 10:50

Ma van az utolsó napom a munkahelyemen, ahol 4 hónapot dolgoztam, végül gazdasági okok miatt elbocsájtottak. A főnökömmel neutrális volt a viszonyom, a kollágákkal is, nem álltam egyikükhöz sem túl közel, tipikus munkaviszony.


Vigyek be nekik csokit vagy megköszönjem az eddigieket és "ágyőőő" ???

2012. márc. 31. 10:50
illedelmesen ;)
2012. márc. 31. 10:47
Utolsó nap a munkahelyen : hogyan illik elbúcsúzni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook