Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Útikönyvek - melyik a jó? fórum

Útikönyvek - melyik a jó? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 16. 17:05
A Berlitz útikönyvek tényleg nagyon jók, a Nyitott szemmel sorozat könyvei is sok hasznos információt tartalmaznak, de elég drágák. Igaz nem tudom milyen útikönyv kellene, mert sokan csak egy kis zsebben elférő útikönyvet szoktak keresni nálunk is a könyvesboltban,ehhez a Cartographia kiadó kis sorozata is nagyon megfelelő például, de a Kossuth kiadónak is van egy nagyon jó kis sorozata, mindkettőnek előnye, hogy nem csak országok szerint vannak kiadva könyvek, hanem városokról is, illetve tájegységekről is, például:Észak-Olaszország, Dél-Olaszország külön kötetben.
2008. febr. 7. 13:28
Én az utitárs sorozatból rendeltem meg Egyiptomot,mielőtt mentünk nyaralni.Igaz,hogy több mint 5 ezer ft volt,de nagyon részletes.
6. inci47 (válaszként erre: 4. - A7a90ace89)
2007. júl. 19. 13:16

Szia! Tényleg bájos a "Pisilő kislány" , de nem tudom miért zárták rácsok mögé? nem sikerült a kép sem annyira sötét és eldugott helyen van.

Én is az internetről tájékozódom, mielőtt utazni megyünk, és ez nem is kerül olyan sokba,mint az útikönyvek.

2007. jún. 25. 12:29

lonely planet.

egyértelműen :))

2007. máj. 11. 13:04

A Berlioz-féle útikönyveket vettem meg régebben. Mostanában meg az internetről szedek le információkat. Olcsóbb is, meg többet le lehet szedni.


Aki Brüsszelben jár, ne csak a "Pisilő kisfiú"-t nézze meg, hanem a párját, a "Pisilő kislány"-t is. Sajnos nagyon eldugott helyen van.:(( Erről nem ír egy útikönyv sem, legalábbis én nem találtam még olyat, amiben benne lett volna. Sokkal ályosabb, mint a fú.:))

2007. ápr. 4. 08:27

Igen, szeptemberben megyek :)

Hát, azért az ár szempontjából nem mindegy, melyik könyvet veszem, mert kb 1500-6.000 Ft között mozognak az árak :)

2007. ápr. 3. 17:05

Szia. Egyiptomba mész? Én tavaly novemberben voltam - felejthetetlen élmény... idén szeptemberben muszáj visszamenni! :-)

Útikönyv?

Mi nem vittünk útikönyvet, hanem a netről (pl. indexes fórum, egyebek) minden létező információt beszereztünk, így megspóroltuk a könyv árát, de mégis hozzájutottunk a lényeghez.

Egyébként szerintem mindegy, hogy milyen útikönyvet veszel, a lényeg úgyis mindegyikben ugyanaz... szerintem.

2007. ápr. 3. 14:23

Sziasztok, érdekelne, hogy ha külföldre utaztok, visztek-e útikönyvet, és ha igen, melyik kiadóét?

Én most Egyiptomról szóló könyvet keresnék, találtam is párat, de nem tudom, melyiket érdemes megvenni?

Cartographia? Berlitz? Útitárs?

Vagy valami mást?

Várom a tapasztalatokat.


Köszi:

Zsuzsa

:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook