Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utazzunk vagy ne utazzunk? fórum

Utazzunk vagy ne utazzunk? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 2. 16:57
Á én biztos nem gondolkodnék. Fürödni tényleg lehet itthon is. Viszont látni való itt nincs olyan mint ott. Szerintem ne hagyjátok ki!!
2010. jún. 2. 14:50
Szerintem is irány Görögország! Nem az időtől függ, hogy jól érzi-e magát az ember, hanem attól, hogy kikkel töltöd és hogy töltitek! Jó utat!
6. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1. - Katic)
2010. jún. 2. 09:35

Ezt hívják last minute-nek ;)

Ha tényleg ilyen régi álom, ne állj ellen, húzzatok Görögországba !

:))

2010. jún. 1. 22:38
furodni itthon is lehet. inkabb menjetek nezzetek korul. az maradandobb elmeny ;)
2010. jún. 1. 21:55
Saját magad megadtad a választ. Ha nem elég meleg a víz, ami elég valószínű, főleg gyerekeknek egész nap pancsolni, akkor mentek kirándulni. Lehet, hogy van medence a szállodában, akkor meg pancsolni is lehet.
2010. jún. 1. 21:34

Az, hogy jövő héten van. :-D Az időjárásjelentés szerint most 17 fok körüli ott (is) éjszaka a hőmérséklet. Lehet majd fürdeni?

Mi van, ha ilyen idő marad még hetekig?

2. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - Katic)
2010. jún. 1. 21:30
Nem értem a problémát. Mi a konkrét akadálya a június 7-nek?
2010. jún. 1. 21:26

Az egyik utazási iroda "Ultra last minute"-akciójával 453€ért utazhatnánk Görögországba (Paralia, Olympic Beach). Az egész család, 2 gyerekkel, reggelis ellátással 3×-os hotelbe. Ez a teljes ár, repülővel.

Régi álmunk G.o-ba utazni, kerestünk is jó ajánlatokat a tavasszal. Erre most tessék! A gond az, hogy jún. 7én kellene indulni.

Adjatok tanácsot! Ha meleg is lenne, a víz nem melegszik fel fürdésre alkalmassá?

Ha nem is tudnánk fürdeni, ha nem esne, a fakultatív kirándulásokra elmehetnék - lenne miből, ha a szállás ilyen olcsó, nem?

Ellenálljunk a csábításnak? :-)

Segíííííítséééég!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook