Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Utazóágy babának állandóra? fórum

Utazóágy babának állandóra? (beszélgetős fórum)


23. Bene Mami (válaszként erre: 22. - Bene Mami)
2010. jan. 1. 15:14
A jó minőségünek semmi hangja.
2010. jan. 1. 15:13
A mi fa ágyunk 140*70cm-es,de a kislányom annyit mocorog,mindíg beütötte magát. 2éves elmúlt,he még az utazóágyban alszik,amibe mi is vettünk rendes matracot. Nagyon szereti.
2010. jan. 1. 13:34
sziasztok én sajnos láttam már olyan kiságyat hogy a gyerek annyit volt benne hogy gyakorlatilag már egy gödörben ült a kiságy egyik oldala annyira ki volt (ülve) és sajnos abban így altatta :(
2010. jan. 1. 12:38
Nálunk is csak szükségből van, a tavasszal kap már rendes ágyat.Nekünk pelenkázós volt, amibe csak 60x100 volt az ágy, persze 1 éves korára kinőtte.Ha esetleg még egyszer aktuális lesz a téma, akkor 70x140 fa rácsos ágyat fogunk venni, aminek az oldalát le lehet engedni, és külön hozzá egy pelenkázós komódot.
19. kinni
2010. jan. 1. 09:13
Mi vastag szivaccsal állandóra használjuk az utazóágyat mivel a rácsosat 1 évesen kinőtte a kisfiam és a sok mocorgás miatt mindig sírva ébredt benne mikor a kemény fa rácsokba ütközött és a fejvédő ellenére mindig beverte a fejét. Az utazóágy puha, annak szinte nekisimul az oldalához, nem veri össze magát, sokkal ritkábban ébred.
18. bomee
2010. jan. 1. 09:13
megnéztem én is, szépek, aranyosak, de a közelében sincs egy szép fa kiságynak.
2010. jan. 1. 09:04
A teszen, vaterán azt szoktam nézni, hogy utazóágyra, biztonsági fűrdetőre,szobahintára,fürdetőkarikára, kompra, kockafalóra mindig azt írják a mamák, hogy "alig használtuk, nem szerette a baba". Szóval van, ami nekünk praktikusnak tűnik, de a babának nem tetszik. Én ennyit nem adnék a bizonytalanra, mert azután elveszíti az értékét, és mégis be kell szerezni egy "igazi" ágyacskát. De ha nem gond, akkor vedd meg, aztán Te ie meghírdeted, hogy "alg...".
16. klarika5 (válaszként erre: 11. - Misz)
2010. jan. 1. 08:55
Most a fejemhez kaptam:aha!:))) De van másik ágy, most meg már -remélem -lassan kimászik maga is az ágyból:)
15. pmjudit (válaszként erre: 13. - Rukmini)
2010. jan. 1. 08:54
Megnéztem, szépek, de nem vagyok biztos benne, hogy állandó használat mellett elég stabilak maradnak az oldalai. Amikor a pici megpróbál felkapaszkodni, majd az ágy szélében támaszkodva álldogál, hát nem tudom... Az áruk miatt, nem hiszem, hogy tökéletes a minőségük. A lányomnak a nyaralóba vettünk minőségi utazóágyat 2003-ban, akkor 23000Ft volt, na az bírta a két gyereket, de nem állandó használat mellett.
14. bomee
2010. jan. 1. 08:52

Az anyósom vett utazóágyat, hogy ha náluk alszunk a baba is tudjon hol. Hát mondhatom, hogy borzasztó. Ha a gyerek moccan egyet, az ágy egyből csörögni kezd, mert susogós az anyaga. Pedig nem olcsót vett, sőt. így se a gyerek, se én nem tudtunk normálisan aludni. Azóta beszerzett (kölcsönbe) egy rendes kiságyat. azon már szuperul aludt a kislányom, és én is :-)


Másrészt meg szinte dobni kellett bele a gyereket, mert annyira mély.(én nem vagyok alacsony). a rendes fa kiságy legalsó állásában sem annyira mély, szépen óvatosan le tudod fektetni.


És igen aza fehér háló, hát enyhén szólva vakító. nekem is, nemhogy a picinek.


szóval azóta az utazóágy összecsomagolva hever.nekünk egyáltalán nem vált be.

2010. jan. 1. 08:50

[link]

a 14.500.- ft-osra gondoltam. Nagyon megtetszett.

2010. jan. 1. 08:48
2 szintben állítható a fekvőfelület magassága, szóval ezzel nem lenne gond...
11. misz (válaszként erre: 10. - Klarika5)
2010. jan. 1. 08:47
A barátnőméknek volt hozzá egy plusz fekvőfelület, amit rá kellett akasztani az ágy peremére és úgy bele a matracot. Így kb. az ágy felénél volt a fekvőfelület, nem az ágy alján.
2010. jan. 1. 08:36
Pici babánál nem szerencsés, mert ennek ugye nem emelhető fel a fekvőfelülete. Nálunk az udvaron, a fa alatt jókat szunyált benne, szúnyoghálót is ráhúzva. De ki kellett rázni belőle, ha ki akartam venni. Én alacsony vagyok, nem tudtam érte kellően mélyre benyúlni, így megdöntöttem az ágyat, és valahogy kipiszkáltam szegénykét. Na most ezt napjában többször nem csinálnám. Szóval, szerintem azt valóban utazóágynak képzelték el.De szükség törvényt bont, meg áldozatot követel.
2010. jan. 1. 08:27
Nekünk kb. 1 éves kora óta alszik benne, mert a rácsos kicsi lett, tettünk bele egy vastag matracot, a gyerek szereti.
2010. jan. 1. 08:27
Arra gondoltam, hogy plusz matraccal biztos kényelmes lenne, és a rácsokba sem verné be a kis fejét. Viszont nem láttam még senkinél, hogy kiságy helyett utazóágyat használtak volna.
2010. jan. 1. 08:24
A matrac nem gond, mi mindenhova vittük a rendes kókuszmatracot az utazóágyba - de én állandóra nem használtam.
6. misz (válaszként erre: 3. - Emily)
2010. jan. 1. 08:24
Mondjuk a barátaimnál tényleg csak aludt benne a gyerek. Napközben járókában, meg a szőnyegen voltak.
5. misz
2010. jan. 1. 08:23

Két barátunknál is láttam utazóágyat berakva állandóra. Az egyiküknél azért, mert lehet "rázni". ugyanis az ő kisfiuk csak úgy volt hajlandó elaludni. A másiknál azért volt, mert a rácsos kiságyba mindig beütötte magát a kislány, hiába volt fejvédő. Az utazóágy meg puha mindenhol.

Mindkét gyerek addig aludt benne, amíg nem lett rendes ágyuk.


Szerintem a matracot meg nyugodtan kicserélheted olyanra, amilyenre akarod. Bárhol vágnak bele méretre akár szivacs- akár kókuszmatracot.

2010. jan. 1. 08:22
A hálóra nem gondoltam... :S
3. emily (válaszként erre: 1. - Rukmini)
2010. jan. 1. 08:20
Én biztos nem használnám állandóan! Még ha teszel is bele egy normális matracot, próbálj meg több órán át azon a hálón keresztül nézni. Én tuti megbolondulnék tőle!
2010. jan. 1. 08:18
Képzeld magad a baba helyébe. Te szeretnéd?
2010. jan. 1. 08:17
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy van-e valakinek utazóágya, és hogy az mennyire kényelmes a babának? Lehet esetleg használni állandóan használni kiságy helyett? Néztem egyet a neten, nagyon megtetszett, csak a matraca bizonytalanított el, mert csak 2,5 cm vastag. Elég kényelmes-e vajon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook